Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Juz dawno po kolacji ;) A pytać zawsze możesz.. :) Ale nie jestem pewny czy uzyszkasz odpowiedz.. hm.. pewnie sie domyślam pytania ale proszę, slucham Cie uwaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!!! :D Skoro się domyślasz, powiedz, albo wiesz co wyślijmy sobie to na maile i zobaczymy, czy się \"pokryje\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEARIA
od roku marze tylko o tym aby mnie ostro pokryl jakis ogier ... moze nawet byc i arab o ile dlugodystansowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, z mailami to był żart nie bój się :) chciałam tylko spytać jak masz na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, myslalem o czyms innym, ale nie pytaj o czym bo bedziesz chciała zadać to pytanie ;) Hmm.. 1) Oficjalnie to brzmi - Grzegorz ( ale zalezy jak komu sie wypowie ;) ) 2) Brak :D 3) Kuba.. ale nie Jakub :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że myślałeś o czymś innym, eh Ci faceci :D ale nadal nie wiem jak masz....(wybacz, ale straciłam dziś umiar, nie liczę puszek po wypitym browku) mogę nadal zwracać się do Ciebie TTTT, ale miło jest wiedzieć, przynajmniej jak ktoś, po tej drugiej stronie ma na imię, a może to takie moje zboczenie...zwracać mogę się nadal loginem, ale znając imię wiem, że rozmawiam z człowiekiem, a nie z literkami P.S. Znajomi mówią do mnie Justyś tudzież Justynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, chyba zdecydowanie zbyt dużo tego piwka skoro przegapiłaś moj post :P Oglądnij się wstecz a poznasz moje imię... ;) Justyś.. hmm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu Ty się z alkoholików nie naśmiewaj :D tak to jest jak się przegląda 15-cie stronek na raz, widocznie pisałam swój post, ale nie odświeżyło mi jeszcze strony z Twoim wpisem :) Wiedziałam, że Justyś Ci się spodoba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki udaję się na spoczynek pozdrawiam cały klub nocnych marków (tradycyjnie, hurtowo ;)) a szczególnie TTTT, który był łaskaw dotrzymać Mi dziś towarzystwa :) buziaki dla wsiech bez wyjątku, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez....
moze ktos ma recepte na bezsennosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justynę - Dżastinę ;):) Witam Grzegorza - Grzesia:P:) Ciekawe gdzie podziała się Roros??? :( Chciałam wyjaśnić ,że teraz nie będzie mnie przez kilka dni :( 😭 ale zawsze zrobie tu jakiś wpis - pojawie sie dopiero w piątek :D na nocnych pogaduchach ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kawiareczko :) A dlaczego Cię nie będzie? Hm, wczoraj tylko TTTT dyżurował, z tych stałych bywalców...no i ja, w sumie chyba mogę już tak o sobie powiedzieć, pozdrawiam :) A, resztę też witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLUJEK
hej dziewczyny w góre biusty bo nadchodzi dzień rozpusty.Jestem maczo może dzisiejszej nocy nie będziemy spać RAZEM,HMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) To Tu To Tam ;) jestem u bardzo milej Osobki ;) mam wakacje na kilka dni;) mam pytanie gdzie mieszkasz juz jutro wracamy do domu gdzie mieszkasz chcemy napasc na Twoja lodoweczke podaj adres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy
Rosos: a ty cierpisz na bezsenność czy piszesz z innej strefy czasowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy
a która tam jest godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theend
i ja nie spie, dzisiejszej nocy postanowilam rozstac sie z chlopakiem ktorego nistety ale ciagle kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy
theend: wpadłaś na świetny pomysł. Gratulacje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theend
nie zrobilam tego z powodu lepszych pomyslow.. facet mnie oszukuje,co innego moge zrobic.musze tylko przetrwac pierwsze pare dni a pozniej bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy
Jak cie oszukuje to jest kretynem nie wartym twojej miłości. Piszę to wiedząc, że to nie jest takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theend
ale klucie w sercu na razie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×