Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Gość podczytywaczka.....
👄 dla Ciebie ToTu To Tam nie zaszkodzi a moze pomoze;) Roros reklamacja hmmm zastanowie się:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe ze prosze o zbyt wiele ale ja kocham To Serducho;) P.S. Podczytywaczko🌻prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy;) znowu zwialo................ Milutkich snow spij dobrze;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc.. idę do cieplutkiego lozeczka :) Moze do rana przejdzie mi ten osowiały humor :) Miłych i koloraśnych ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam lubie jak sie usmiechasz;) mam nadzieje ze jutro bedziesz w dobrym nastroju ;) milutkich😘 eyyyy azpomnialam;* teraz dobrze? ;) nie martw sie , bedzie dobrze;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playing The Angel
Też nie mogę spać... Myslę jak zorganizować jakis szalony weekend z ukochanym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
JA JESTEM,CO SŁYCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
JA JESTEM,CO SŁYCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
CO TO WSZYSCY POSZLI SPAĆ.EJ KOCHANI POBUDKAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko -nikt nie szedł spac -dopiero\"wstaliśmy\" ;) TTTT - 🖐️ 👄ale bez :P Dobrze wiesz,że to nie moje zdjęcie - nie mam tylu koni we włosach :);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciał Ci dać :*.. ale bez języczka.. bo nie zamierzam przegrać zakładu :D Nie masz tylu koników :D A tez masz dłuższe włoski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playing The Angel
Kawiarkaa Dzięki, nie mam weny twórczej. Nikt nie podpowie co zrobić, ale coś wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja proponuje tak: Wieczorkiem, zabierz go na łąkę, weź 2 lampki, winko i oglądajcie gwiazdki.. a potem wybierz jedna.. i powiedz: \" Gdy ona spadnie, moja miłość umrze\" Bedzie zachwycony :D Kawiareczko, a jak dlugie masz te włoski? :) Zakład z Toba był.. na :P, nie pamietasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT - ładnie to wymyśliłeś dla aniołka:D Ze mną zakład ,hmm ...skleroza nie boli:P a włosy do pasa mam ale w poniedziałek ścinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playing The Angel
Ja jestem taki udawany aniołek czy tam "grany" , wino owszem może być wieczorkiem, szukam jeszcze czegoś ekstremalnego. Ale dzięki za chęci dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 nie obcinaj wlosow!!!!!!!!!!!!!!! To Tu To Tam;) Witam Wszystkich🌻 i zmykam;) miłej nocy. P.S. To Tu To Tam jak wygladaja zapasy w Twojej lodoweczce?;) 😘na dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Witam w klubie \"nm\" wróciłam niedawno z pracki, mężuś wyskoczył na bilarda, a ja buszuję po sieci. TTTT czym dziś częstujesz? Badylkami, winkiem, a może coś innego przygotowałeś? :P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×