Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Beti🌻 ja tez czuwam:) masz pozdrowki od Roros:)🌻 kawiarkaaa 🌻 Ty tez maz pozdro od R. i TT i UU:) Pewnie zaraz sama tu wpadnie;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 dzieki pozdrowie we wtorek;) szkoda ze dzisiaj Ciebie nie bylo na ......:( bardzo chce ........ ......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros ja bardzo bym chcialabyc na Waszym ......:( moze innym razem, na pewno kiedys to zrealizujemy:) zmykam sp[ac Spijcie z aniolkami kobietki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo jaaa
nie moge spac :( ... i ktoś z was moze wie w jakiej cenie są krawaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jeszcze Bedziesz na ...... ;) ...... .. ....:( spij dobrze Aniolku Maly🌻;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawaty niestety nie nosze:D ale to zalezy pewnie jaka firma i jakosc takiego krawatu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 dobrze ze Jestes;) jeszcze jestem i Betinka moze wroci na topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola37
dobry wieczór.jak tam kawiarko? moge liczyć na filiżaneczke kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo jaaa
:(:(:( kuurde nikt mi nei moze pomóc :( żadna z was nigdy nei kupowała krawatuu ?? tak przeciętnie to ile może kosztować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy. Sa tez takie po kilka stowek, ale tak na zdrowy rozum za kilkadziesiat zl tez dostaniesz nienaganny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie....mnie jakieś robale atakują a tu aż wrze od wpisów, odkąd weszłam wywalało mnie ciągle, musiałam zrobić complete scan...trochę to zajęło... mam nadzieję, że jeszcze jesteście...Roros :) Kawiareczko :) kopę literek...a co się stało? Proza życia skarbie...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka :)🌼 Ola -jasne,że na filiżanke...nawet dwie ;):) Noooo jaaa - witaj zmartwiona kobieto -chcesz komuś prezent zrobić?:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola37
nie będzie kawki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros i jak tam po imrezce? :) Ja nie chcę nic mówić ale ostatnio tylko imrezujesz :P:P :D Podzieliłabyś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola37
no to mi odrazu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo jaaa
ide na ślub ojej kuzynki z chłopakiem i tak sie zastanawiam czy kupic mu krawat pod kolor mojej sukni ?? Jak myslicie czy to bedzie PASOWAŁO I ŁAdnie wyglądało czy raczej bedzie to przesada??? - własnie z tego powodu ... wiekszość osób na kafe stwierdziło ze to dobry pomysł ... no wieć traz chciałabym mu kupić ten krawart tak byo tym nic niewiedzial ... no ale ja nigdy w zyciu krawatów nei kupowałam .. wiecie mam dopiero prawie 18 lat i nigdy nei bylo takiej potrzeby no a teraz zaistniala i ... mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×