Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pikador

Pytanie o podryw.. Moze ktos pomoc ?

Polecane posty

Chodzi o to ze nie wiem co mam teraz zrobic.. Mianowicie znajduje sie w takiej sytuacji , ze pisalem do dziewczyny sms\'y takie o wszystkim i o niczym, odpisywala a pozniej zapytalem czy znalazla juz wymarzonego partnera to nie odpisala.. :( Pisalem dlaczego nie odpisala, ale znowu 0 reakcji .. :/ Co mam jej teraz napisac ? :P Bo juz sie zgubilem ... Dodam ze ona jest bardzo niedostepna.. xD Prosze o madre rady ;) z Gory dziekuje :* Yours PIka~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak...
Za późna pora na myślenie :P Może rano, jak się wyspię, to jakiś pomysł wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam smsy
spryskaj sie lepiej pod pachami jakims markowym dezodorantem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a może
poprostu poszła spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a może
jej się komóra spierniczyła czy coś w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
jutro sie ładnie przywdziej i idz do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
smsy to mozna sobie przez tydzien pisac, ile ona ma bawic sie w smsy i głupio odpisywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
moze ciebie miaa namysli i co maiała odpisac??? ty jestes moj wymarzony!! dzieciaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst jak tani podrywacz
ty: czy znalazła wymarzonego partnera ona wersja: a) Tak Ty: kończysz kontakt bo ma faceta b) Ona: Nie Ty: No to ja jestem ten wymarzony (tak mogła myśleć :)) Ona: kończy znajomość z tandetnym podrywaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ! To nie takie proste .. XD Bo ona mi juz kiedys kosza dala...Ja zapytalem sie jej czy znalazala juz swojego wymarzonego ~ , wolalbym sie jakos z nia umowic na miescie ale zeby sie umowic to musze popisac pare dni, bo odnowilem z nia kontakt 2 dni temu wlasnie :) Jak jakies niejasnosci to dopisze co bedzie trzeba :) Pzdr! Yours Pika~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwps
Ja powiem jedno DZIAŁAJ CHŁOPIE LEĆ DO NIEJ!:P ja poznalem swoja niedawno na ognisku, okazalo sie ze mieszka blisko mnie i któregoś dnia zadzwoniła zeby naprawić jej kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działaj działaj chce dzialac ;) ale jak mam dzialac , bo ja juz glowy nie mam ? :) Tylko mowie ze \"Lec do niej \" jest niemozliwe tak szybko XD Yours Pika~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro
ale jeśli już ci raz dała kosza i teraz nie odpowiada na pytanie czy już znalazła swojego wymarzonego, to pewnie wie ,że zgłaszasz sie w kolejce.Pewnie nie chcę cie urazić i definitywnie zakończyć znajomosć wylewając ci na główkę kubeł zimnej wody.:O A może sie zastanawia i analizuje czy masz predyspozycje na "wymarzonego" ,oj to może potrwać ,no wiesz zbieranie opini środowiska ,wizja lokalna, testy, badania...a urzędnicy odsyłaja do kolejnego pokoju...;) :P Jest jeszcze inna optymistyczna wersja nie odpisuje bo jakaś starsza pani, której ustąpiła miejsce w tramwaju buchneła jej komórkę.Dziewczyna jest w szoku ale po kilku dniach dojdzie do siebie ,zadzwoni i ... będziecie zyli gługo i szczęśliwie jak w "Modzie na sukces" :D 🌻 życzę sukcesu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałeś olany i to w paskudnym stylu:O Bez słowa wyjaśnienia. Tak bywa. Lepiej szybko zapomniej bo nie warto pamietać o takiej osobie. Nie warto szanować takiej osoby,jeśli dla Ciebie nie okazała tego szacunku. Odpuść sobie. Może coś jej przejdzie, ale nie zdziw się, jak to sie niedługo powtórzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×