Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niwa

Bhcg w 10 dni od zapłodnienia

Polecane posty

Czy ktoś robił sobie bhcg 10 po zapłodnieniu jak tak to jakie miałyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde nikt nie robił tak wcześnie bhcg????POMÓŻCIE BO JA ROBIŁAM I WYSZŁO MI 12 I WYDAJE MI SIĘ Ż E TO NISKIE A JUŻ PRZEZYŁAM JEDNO PORONIENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie zapytałaś pielęgniarki? wstępnie by ci powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam bete w podobnym terminie, wiszło mi jakoś blisko zera(!)... Uznałam,że tym razem się nie udało,ale... jednak byłam w ciąży,a poziom beta bardzo szybko narastał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarka mi powiedziała że to wygląda na początek ciąży ale przy tamtej przeszłam swoje i teraz cały czas myśle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie bym pomogła ale ja mam podane : ciąża 1,3-2 tydzien i tu skala od 16-156 ml/U/ml i kolejne ciąża 2-3 tydzień od 101-4870 ml/U/ml i tak dalej to według mojego byłabyś w 2-3 tydzień ale te laboratoria to chyba różnie podają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 13 dniu od zapłodnienia miałam - 100 - więc twój wynik świadczy o ciąży. Nie jest wazne ile beta wynosi ale jak przyrasta (słowa mojego gina) powinnas zrobić z 3 badania pod rząd oczywiście co drugi dzień i prawidłowy przyrost jest o co najmniej 66% ( ja miałam w 15 dniu już 254 więc przyrost 150 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak: 3,500-5tyg i 3dni 5,500-5tyg i 5 dni 18,500-6tyg 79,600-7tyg Natomiast gdy robiłam badanie przed terminem mies. było poniżej 5 o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję że dziś bedę mieć wyższy ale jak sie badzo chce być w ciąży i mieć dziećko to człowiek podświadomie sobie dużo wyobraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz za
2 dni. beta hcg podwaja sie co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×