Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśkaaaaaa

20 latki w ciąży??!!

Polecane posty

Gość po co sie uczyc, pracowac
lepiej zaciazyc i siedzec w pieluchach-to sa ambicje tych gówniar. I to gadanie o dojrzałosci-wielce dojrzałe gowniary, ktore samych siebie nie sa w stanie utrzymac, a co dopiero dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Moja prababcia urodziła pierwsze dziecko w wieku 23 lat, babcia mając 23 lata, ciocia 20 lat, mama 28 lat. Wszystkie wychowały co najmniej 2 dzieci (ciocia 3) i co ciekawe najgorszą (pod względem technicznym i emocjonalnym) matką okazała sie moja mam( byc może z powodu swoich schorzeń, ale fakt jest faktem że była z tego grona najstarsza( i najmniej wykształcona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z chłopakiem o 6 lat starszym. On bardzo by chciał dziecka ja tez ale boje się co bedzie dalej. wiem ze zawsze jakos sie uklada. jestesmy ze soba 4lata. Jak widze dzieci to cos mnie kuje w srodku. Chyba wolalabym wpadke od normalnego zajscia w ciaze. Obecnie praktykujemy stosunek przerywany moze cos z tego bedzie. Zawsze tak jest ze jak pojawi się dziecko wszystko się zmienia zależy od podejścia. Wierze że jakoś by się nam układało. Chyba nawet dopada mnie jakas depresja z tego powodu. Czuje że od szczęścia dzieli mnie mur KARIERA i PIENIĄDZE. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja mam 20 latek i za dwa miesiące urodzi mi się synek ;) I jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sie uczyć pracować... ale ty jesteś pusta... co cie obchodzi kto w jakim wieku zachodzi w ciąże... tobie nikt nie każe robić sobie dziecka więc po co sie spinasz... widać masz jakies problemy emocjonalne i wyżywasz sie na dziewczynach które są w najwspanialszym stanie jaki może doznać kobieta- ciążą. A 20 lat to nie jest tak mało... takie teksty to możesz wypisywać do tych co mają po 14,15,16 lat bo to są dzieci, a 20 latki to już kobiety a nie góniary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 10106... najlepsza jest ciąża planowana i nie patrz na potrzeby faceta tylko swoje... jesli czujesz że jeszcze nie jesteś gotowa to lepiej sie zabezpieczaj bo depresji to dopiero możesz dostać po porodzie jak uświadomisz sobie że nie byłaś na to gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmoo
ale co ma dziecko do wykształcenia i pracy? Mozna urodzic dziecko, skonczyc studia, pracowac i dzieci nie sa żadną przeszkądą , tak uwaza tylko margines ktory cale zycie bedzie myslal ze albo jedno albo drugie, a ja taka ograniczona nie jestem na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×