Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśkaaaaaa

20 latki w ciąży??!!

Polecane posty

Gość baśkaaaaaa

w którym jesteście miesiącu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaaaaaa
i jak sie czujesz? masz jakieś dolegliwośći??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu gówniary w ciązy
topiki zakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat ale i tak się wpiszę :) Jestem w 11 tygodniu ciąży czyli powolutku kończę 3 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaawawa
20 lat to nie gówniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudinka
ja ma 25 lat a moja córeczke urodziłam jak mialam 20 lat to byl wspanialy i odpowiedni wiek na poród , całą ciaze czułam sie wspaniale a ze pracowałam wtedy jeszcze w modelingu to na pokazy jezdzilam jeszcze do 5 miesiaca bo brzuszek dostałam dopiero pod koniec 6 miesiaca sam poród miałam w wodzie 10 min i córeczka 10 punktów zdrowa i przesliczna :) pozdrawiam cieplutko wszystkie młode mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to czuję się dobrze tylko jeszcze mdłości mi dokuczają ... szczególnie wieczorem :( Ale mam nadzieję że za niedługo już będzie wszystko ok :) Teraz bardzo czekam na brzusek który nie chce rosnąć :( Nikt nie chce wierzyć że jestem w ciąży bo nadal wyglądam tak jak zawsze :( Niedawno nawet kłóciłam się z panią w aptece która usilnie chciała mnie przekonać że dany krem jest dla kobiet w ciąży a przecież ja w ciąży nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka
Cześc dziewczyny.Jam mam również 20 lat i jestem w 23 tygodniu ciązy.Przez piewrsze 3 miesiące miałam okropne mdłości, i bóle brzuchaTeraz jak na razie czuje się dobrze i m€j dzidziuś też.Prawdopodobnie to chłopczyk.Mój synuś jest bardzo ruchliwy, cio jakiś czas daje o sobie znać kopniaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulineczka proszę powiedz mi czy u Ciebie było tak że po 3 miesiącach mdłości skończyły się jak ręką odjął czy tak stopniowo zanikały ??? Pytam ponieważ mi do końca 3 miesiąca zostały 2 tygodnie a mam wrażenie że mdłości od jakiegoś tygodnia się nasiliły i boję się czy to nie jest dopiero początek :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka
Kiara tak naprawde okropne mdłości męczyły mnie 3 miesiące,bardzo często rano wymiotowała.Po 3 miesiącach stopniowo zanikały ale nie odrazu.Po jakimś czasie znów się nasiliły i znikły wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź :) Ja co prawda nie wymiotuję (tylko raz mi się zdarzyło) ale strasznie mnie muli :( Heh mam nadzieję że to nasilenie to jest już zapowiedź końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam:)ja jestm w 8 tygodniu dzisiaj wlsnie ide jeszcze do lekarza bo ma mi dac skierowanie na badania i usg, i mam takie pytanko czy na usg trzeba byc nadczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze słyszę
ze USG robi się naczczo :-D Badanie krwi robi się naczczo,ale nie USG. Na samym poczótku ciąży do USG idzie się z pełnym pęcherzem,ale zeby na głodniaka to pierwsze słyszę,jeszcze zab'den lekarz mi tego nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też pierwsze słyszę że na USG powinno się iść z pełnym pęchcerzem ... dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przez płyn wypełniający pęcherz lepiej przenikają ultradźwięki i wyraźniej widać to, co jest pod pęcherzem - w tym wypadku narządy \"rozrywkowe\" Ta zasada tylko w przypadku ugg przez powłoki brzuszne i to w pierwszych tygodniach ciąży. Jeśli zrobią Wam usg przezpochwowe - nie trzeba wypełniać pęcherza ;) No i jak ciąża jest już większa, to też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja też mam 20 lat i staramy się z narzeczonym o dzidzię już 8 miesiac.. chciałabym żeby coś w końcu z tego wyszło..narazie jeden dzień spóźnia mi się okres:-D chociaż..do końca dnia jeszcze troche zostało;/ co prawda w ciaży jeszcze nie jestem ale podczytuję Was i mam nadzieję, że złe nie będziecie jak tu zostanę:-) pozdrawiam Was serdeczenie(ale Wam zazdroszczę brzuszków:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiek mówi to ile kto posiada rozumu. można mieć 20 lat i byc bnardziej dojrzałym niż np Ty. kretynką to Ty jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tak samo
głupio sie tłumaczycie, o jakiejś waszej dojrzałości, a każdy wie jaka prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alw wy nadajecie
sie tylko do pieluch, skoro tylko tyle oczekujecie od życia w wieku 20 lat. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie !!! Lepsze życie jest jak możesz schlac się w trupa na każdej imprezie :o .... Każdy ma swoją skalę wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda mamą nie jestem, do dzieci mi się nie spieszy ale wpiszę się tu bo mnie cholera bierze jak widzę wpisy idiotów!!!! Co was obchodzi czyjeś życie? Chciały mieć dzieci ich sprawa!!! Są dojrzalsze od was popaprańcy, wpisujący się \"odważnie\" na pomarańczowo!! Dziewczyny nie reagujcie, każdy ma prawo sam decydować o własnym życiu, trzymajcie się dzielnie, mam nadzieję, że dzieciaczki urodzą się śliczne i zdrowe:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka mnie brzuszek nie bolał ale kregosłup przez jakiś tydzień bolał tak że chwilami chodziłam jak paralityk :P ... Za to teraz boli mnie miednica (widocznie kości się rozszerzają). Spokojnie możesz brac no-spę lub panadol na takie bóle :) ... ehhh podobno pierwszy trymest jest właśnie pełen niespodzianek a potem to już z górki :)...mam nadzieję że to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam was dziewczyny
naprawdę bo ja mam22lata i nie wyobrażam sobie zebym była w ciązy nie lubię dzieci i nie chcę ich mieć nie tylko dlatego ze przeraża mnie ból poród ale tak ogólnie uczycie się jeszcze?jak dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już edukację skończyłam :) Pracuję od 2 lat w firmie w której mam zapewnione miejsce po powrocie z urlopu wychowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciaze zaszlam po zdanej maturze czyli w wieku 19 lat, wurodzilam w wieku 20 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA 20
Witam:) Jest któraś w takiej sytuacji, ze jest w ciąży i studiuje zaocznie?? jak sobie radzicie... jak zareagowali wasi rodzice na ciąże?? ja mam 20 lat i kocham dzieci, jestem z chlopakiem 3 lata i myslelismy o slubie za 2 lata ale wyskoczyłą nam niespodziana niespodzianka;) jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to moja pierwsza reakcja to bylo przerazenie ale zaraz sobie powiedzialam jakos to bedzie, jestem w 4 tyg ciazy i jestem szczesliwa bardzo i moj facet tez;) planujemy przyszlosc zeby bylo nam dobrze, tylko nie powiedzialam rodzicom jeszcze i boje sie ze zle zareaguja i powiedza ze jestem za mloda. ja miaszkam w malym miasteczku i ludzie oczywiscie beda gadac a tego nienawidze, bo wrzucaja wszystkich do jednego worka:( jak zareagowali wasi rodzice/?jak powiedzialyscie to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja w ciązy nie jestem,ale staram się ,więc może niedługo. Kiara na usg idzie się faktycznie z pełnym pęcherzem,wręcz lekrz często mowi ,przyjdź z wodą ,żeby jeszcze dopić troszkę. Aaa czytałam ,że o nospę ktoś pytał-można brać ale tą słabiutka-40.albo pół 80. Nie tej forte. Zyczę zdrowych,rumianych maleństw,trzymajcie się ,bo fjny okres przed Wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahaa
jakbys nie widziala to ten topik jest juuz bardzo stary, ma 4 lata. Po cholere do nich piszesz jak juz maja dzieci w wieku 3-4lat..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×