Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acunia

do kobiet w ciazy

Polecane posty

Gość acunia

jestem w ciazy w 18 tygodniu czesto sie martwie czy z dzidzia jest wszytsko w porzadku.raz jestem optymistka i jest wszytsko dobrze w innym dniu martwie sie czy est dobrze czy rosnie czy jest zdrowa? chodze do lekarza co 3 tygodnie i jak mnie bada to mowi ze wszytsko rosnie odpowiednio do tygodni wiec jestem spokojna ale juz po tygodniu zaczynaja sieo bawy. czy to normalne????? czy wy tez tak macie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze
Oczywiscie ze to normalne :) ja gdy moja coreczka sie urodzila sprawdzalam czy wszystko ma tak jak trzeba, rączki, nózki, buźke :) Chyba kazda z nas trochę sie obawia. Nie denerwuje sie, wszystko jest w porzadku, za 22 tygodnie przytulisz swoją śliczną kruszynkę 🌻 Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka
Cześc.Masz ten sam problem co ja.Ja pierwszą ciąże poroniłam i dlatego teraz tak się boję.Jestem w 23 tygodniu i powiem Ci,że nasamu=ym poczatku to non stop się bałam,czy serduszko mojej dzidzi bije itp.Teraz kiedy czuje ruchy dziecka jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
Przedewszystkim spokój i opanowanie:):) Ja z mężem całą ciążę martwiłam się właściwie nieuzasadnienie czy z młodym wszystko będzie oki. Rekord pobił Krzyś, kiedy po porodzie liczył mu paluszki u nóg :D Czy aby nie ma więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
ja jestem w 33 tyg ciąży, moja ciąża jak na razie wg wszystkich badań, usg genetycznego, echo serca i ogólnego rozpoznania lekarza jest wzorowa. ale ja i tak mimo wszystko mam jakieś obawy! to wszystko z dzidzią jest ok, czy po urodzeniu nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. mój mąż barzdo się złości jak snuje jakieś czarne wizje i powtarza mi wciąż, że jest wszystko w porządku. nie jesteś sama w swoich obawach. myslę, że każda przyszła czy obecna mamusia martwi się o swojego dzidziusia. głowa do góry będzie dobrze. ale dla twojego spokoju radzę zrób sobie tak ja usg tzw. genetyczne i echo serduszka - mnie te badania bardzo pomogły i uspokoiły. zaznaczę jedynie, że musiałam je wykonać prywatnie gdyż lekarze nie są zbyt skłonni wystawiać skierowania na takie badania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaba
Ja jestem w 16tc i tez mam takie obawy, czy aby wszystko jest ok, a jakby tego bylo malo to usg mialam w 6 tc i do tej pory lekarz badal mnie tylko "recznie" mowiac ze maluszek rosnie jak na drozdzach wprawdzie to bardzo doswiadczony specjalista ale ja i tak mam swoje obawy bo moze i rosnie jak na drozdzach ale czy wystarczy ze rosnie? mnie martwi czy zdrowo rosnie!!!...ale kobitki nie martwcie sie to podobno jeden z intensywniejszych objawow ciazy i jest to calkowicie normalne!!!Wszystkim mamom oczekujacym dzidzi zycze szczesliwych i zdrowych narodzin swoich pociech...sobie nie omieszkam tez tego zyczyc!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×