Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZROZPACZONA panna

?-?-?-?-?-?-?-?-? JAK TO MOZLIWE ?-?-?-?-?-?-?-?-?

Polecane posty

Gość pytanie z innej beczki
agusia ---> aja nie dosc tego mam endometrioze i moj gin powiedzial, że im dluzej bede zwlekac tym wieksze problemy bede miec z zajsciem w ciąże ale do mojego faceta nawet ten argument nie przemawia mimo ze on tez chce miec dziecko tylko mowi ze jeszcze za wczesnie a jak mu mowie, co moj gin twierdzi to on wiesz mowi ze lekarze czesto sie myla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dziewczyny
jednegO: dlaczego nie uszanujecie tego że oni jeszcze nie są gotowi??nie chcą jeszcze mieć dziecka??u mnie jest odwrtona sytuacja, on chce bardzo-ja nie. Tłumaczę mu, że praca, że za wcześnie, że nie chcę przytyć 20 kg, nie chcę iść na macierzyński, ani tym bardziej wychowawczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
nie rozumiem dziewczyny ---> skoro Ty nie chcesz miec dziecka to niestety nie zrozumiesz nas chocbysmy nie wiem jakie argumenty przedtsawialy :O poza tym nie trafiaja do mnie te jego warunki, ze mieszkanie , ze praca itd bo w takim wypadku ja przed 30-tka nie urodze - wiesz jaka teraz sytuacja jest w polsce , malo kto ma prace a co 500 osobe stac na mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIS
NIE TRZEBA TYĆ 20KG IŚĆ NA WYCHOWAWCZY JA PRZYTYŁAM 12KG KTÓRE SZYBKO ZGUBIŁAM W TEJ CHWILI WAŻE 50KG WYKORZYSTAŁAM TYLKO MACIERZYŃSKI. uWAŻAM ŻE JEDNAK FACETÓW W PEWNYM MOMENCIE TRZEBA PRZYPRZEĆ DO MURU ALBO NAJPROŚCIEJ WROBIĆ ICH BO BOJĄ SIĘ ODPOWIEDZIAL;NOŚCI I ŚWIADOMIE NIE ZDECYDUJĄ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIS, jest w tym troche racji... moja kolezanka tak wrobila swojego faceta ze pare miesiecy pozniej byl slub a wczesniej zaszla w ciaze... facet teraz szaleje z radosci ze bedzie ojce... sam by chyba nie podjal takiej decyzji... kobiety sa od podejmowania powaznych zyciowych decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dziewczyny
no dobrze-chodzi mi właśnie o to, że chcę wam przedstawić sytuację z innej strony-jeśli ktoś nie jest gotowy i nie che mieć dziecka, to nie zmuszajcie go do tego, tak samo jak ja nie chce zeby moj facet na mnie wywierał presję, bo to nie on będzie rodził tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
nie rozumiem dziewczyny ---> ale mój właśnie chce tylko u niego jest to uwaruknowane posiadaniem mieszkanie , samochodu i dobrej pracy wiec sama przyznaj , że to może trwac Bog wie ile a znam wiele dziewczyn, ktore najpierw urodzily dziecko a potem sie wszystko ulozylo jakos tzn kupily to nieszczesne mieszkanie, ten samochod i poszly do pracy jak dziecko bylo juz troszke odchowane wiec czy nie mozna w takiej kolejnosci ?? oczywiscie ze mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×