Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenyyy

Lampa BIOPTRON na trądzik ???

Polecane posty

Gość jenyyy

wiem ze jest pełno tych topikow o tradziku ale interesuje mnie leczenie go naswietlając lampą bioptron. Czy ktos z Was stosował tą lampe ??? i czy pomaga na blizny ??? stosowałam juz wszystkiego i nic ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyy
nikt nie uzywał ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie pomogla
na tradziik ani na blizny po nim,ale to naprawde dziwne bo jak sobie poparzylam kiedys reke to od razu dalam pod lampe i po 3 dniach nie bylo sladu mysle ze bardziej dziala na swieze rzeczy,w sensie ze goi ale jak juz masz blizny to naprawde sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie pomogla
hmm,jak ciagle masz nowe no to mozliwe ze przyspieszy gojenie czyli i zapobiegnie bliznom,wiesz,moze to tez jest to ze ja nie stosowalam regularnie dlatego na tradzik mi nie pomoglo a na poparzenie pomoglo pomogla mi jeszcze przy skreceniu kostki i na bole menstruacyjne i u mnie i u siostry tylko to droooooga sprawa jest,najlepiej jakby ktos znajomy mial coby sobie to troche wyprobowac niektore zaklady rehabilitacji maja te lampy i placi sie pare zlotych za naswietlanie-moze warto najpier tak sprobowac chociaz jak pieniadze to nie jest wielki problem (bo mozna przeciez na raty) to warto miec taka lampe w domu ja mam ta srednia,bo ta najmniejsza nie naswietli ci naraz calej twarzy i chyba ja sie bardziej oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyy
dzieki :) ja mam jakąs lampe w domu i zobaczymy jak bedzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA LAMPA RACZEJ NIE NADAJ SIE NA LECZENIA TRĄDZIKU,MI NIC NIE POMOIGŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
a na wzrost pomaga/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jigga Jigga
mam lampę BIOPTRON i niestety na trądzik nie pomogła....mojemu bratu na blizny potrądzikowe również nie a więc... strata dużej kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioptron.med.pl
Przy trądziku, to przede wszystkim należy pamiętać aby naświetlać umytą skórę, wskazane jest użycie OXY spray. Faktycznie trądzik trudno się leczy lampą. Niestety tutaj wymagana jest systematyczność i cierpliwość. U niektórych ludzi efekty zauważalne są dopiero po 3 miesiącach i to codziennej terapii na dodatek 3 razy dziennie. Jeżeli mogę jakoś pomóc, proszę o telefon: 0-601 237-357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampownia
Tylko, że są 3 rodzaje solluxów-> czerwone, niebieskie i fioletowe. To jaka niby leczy tradzik? bo czerwona nagrzewa i rozszerza naczynka na twarzy, dzieki czemu są bardziej widoczne. W jakim sensie niby takie nagrzewanie ma pomóc w leczeniu zmian bakteryjnych? Może chodzi o te niebieską ?? podobno ....nie wiem.. może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trądzik to przede wszystkim dobry dermatolog i DIETA ! Też miałam problemy z tymi nieproszonymi gośćmi i nic nie pomogło jak odstawienie słodyczy i ostrych potraw. Co do lampy to pierwsze słyszę, żeby naświetlanie pomagało na trądzik, jeszcze na jakieś problemy ze stawami to mogę uwierzyć, ale na trądzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klia

@elfik10  Racja, dieta ma ogrmny wpływ na jakość naszej cery. A co do tej lampy to ciekawa jestem jak to działa, czy nie poparzy nam buzi ?

Swoją drogą ciekawa jestem po jakim czasie jakiekolwiek rezultaty można zauważyć, lecząc się takim światłem z lampy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2018 o 14:20, Gość Klia napisał:

@elfik10  Racja, dieta ma ogrmny wpływ na jakość naszej cery. A co do tej lampy to ciekawa jestem jak to działa, czy nie poparzy nam buzi ?

Skoro jest przeznaczona do stosowania na twarz, to raczej nie powinno nam się nic stać, no ale na ile jest ona skuteczna to już nie wiem.

Dnia 12.12.2018 o 14:20, Gość Klia napisał:

Swoją drogą ciekawa jestem po jakim czasie jakiekolwiek rezultaty można zauważyć, lecząc się takim światłem z lampy..

Wydaje mi się że to jest uzależnione od stanu zaawansowania danej choroby. Ale czy efekty są na stałe ? Czy trzeba co jakiś czas powtarzać zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzilla
Dnia 17.12.2018 o 18:32, elfik10 napisał:

Skoro jest przeznaczona do stosowania na twarz, to raczej nie powinno nam się nic stać, no ale na ile jest ona skuteczna to już nie wiem.

Ciekawe z jakiej odległości jest zalecane stosowanie lampy, 10cm?20 ?

 

Dnia 17.12.2018 o 18:32, elfik10 napisał:

Wydaje mi się że to jest uzależnione od stanu zaawansowania danej choroby. Ale czy efekty są na stałe ? Czy trzeba co jakiś czas powtarzać zabieg ?

To chyba zależy od tego czy uraz nam się będzie odnawiał czy nie. Ale to jak ze zbitym kolanem, poboli, wyleczymy i w teorii potem już nie boli, więc i lampa kończy swój udział. Do czasu kolejnego urazu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darakkk

Jak długo trzeba naświetlać dane miejsce żeby zobaczyć efekty? I czy trzeba to skonsultować z dermatologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara
Dnia 20.12.2018 o 11:09, Gość darakkk napisał:

Jak długo trzeba naświetlać dane miejsce żeby zobaczyć efekty? I czy trzeba to skonsultować z dermatologiem?

To chyba zalezy od tego jak poważny trądzik miałas/miales. Czasami wystarczy kilka zabiegów żeby widziec efekty  czasami nieco dłużej 🙂 zapytać dermatologa chyba nie zaszkodzi, zawsze możesz się czegoś nowego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jork
Dnia 20.12.2018 o 11:09, Gość darakkk napisał:

Jak długo trzeba naświetlać dane miejsce żeby zobaczyć efekty? I czy trzeba to skonsultować z dermatologiem?

Nigdy  nie zaszkodzi zapytać specjalisty. Efekty są zależne od systematycznosci i oczywiscie kazdy reaguje inaczej. u jednego po 1 tyogdniu a u innego po miesacu. Moje efekty po naswietlaniu stawu skokowego byly juz po kilku kuracjach.
 Jestem mega zadowolony, zadna rehablitacja nie przyniosla takiego efektu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka10

@jork stosowałeś tylko lampę czy jeszcze coś dodatkowo?

@klara w jaki sposób lampa wpływa na usunięcie trądziku? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna

@jork a ile razy dziennie naświetlałeś? 

@patka z tego co wiem, to niektórzy stosują lampę jako dodatek do rehabilitacji, ale osobno też można. ciekawi mnie czy to, jakie bierzemy leki wpływa na działanie lampy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jork
Dnia 7.01.2019 o 19:18, Gość patka10 napisał:

@jork stosowałeś tylko lampę czy jeszcze coś dodatkowo?

Na koniec sama lampe, nic innego nie przynosilo rezultatu. Polecam sprobowac :)

Dnia 18.01.2019 o 19:01, Gość karolajna napisał:

@jork a ile razy dziennie naświetlałeś? 

Mi specjalista powiedział zeby naświetlac 2 razy dziennie. Aczkolwiek to kwiestia indywidualna. Trzeba to uzgodnic z lekarzem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia oraz lamp Bioptron. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2019 o 19:18, Gość patka10 napisał:

@klara w jaki sposób lampa wpływa na usunięcie trądziku? 😮

Rozmawiając o stosowaniu lamp Bioptron warto wiedzieć jak poszczególne kolory światła wpływają na Nasz organizm. Jeżeli chodzi o trądzik to światło niebieskie okazuje się niezwykle skuteczne przy leczeniu tego typu dolegliwości. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2019 o 10:32, Gość jork napisał:

Mi specjalista powiedział zeby naświetlac 2 razy dziennie. Aczkolwiek to kwiestia indywidualna. Trzeba to uzgodnic z lekarzem.

 

Jeżeli chodzi o zastosowanie lampy MedoLight do leczenia omawianej przypadłości to faktycznie zalecana kuracja to 2 seanse dziennie po 10 minut przez okres od 20 do 30 dni. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamerteam

@Doradcaonlinezepter niestety jestem zielona w tym temacie, z chęcią dowiem się więcej o tym, jakie kolory światła pomagają w różnych leczeniach 😄

@Doradcaonlinezepter i po tym czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulek
Dnia 30.01.2019 o 12:07, Gość dreamerteam napisał:

@Doradcaonlinezepter niestety jestem zielona w tym temacie, z chęcią dowiem się więcej o tym, jakie kolory światła pomagają w różnych leczeniach 😄

generalnie ta lampa ma bardzo szeroki zakres zastosowania, patrząc po opiniach i ocenach ludzi zdaje to egzamin :)

Dnia 30.01.2019 o 12:07, Gość dreamerteam napisał:

@Doradcaonlinezepter i po tym czasie widać efekty?

Nie sądzę, że po jednym naświetlaniu zobaczymy efekty. Jak do wszystkiego niezbędna jest systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriasna

@kulek z tego co widziałam to nawet na gorsze samopoczucie pomaga 😮

@kulek po jednym może i nie, ale po kilku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillla

@doriasna też o tym słyszałam, jednak nie wiem, w jaki sposób lampa mogłaby wpłynąć na nasze samopoczucie - czy to coś podobnego do efektu wychodzenia na słoneczko? 😉

@doriasna po kilku moim zdaniem już powinien być widoczny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2019 o 12:07, Gość dreamerteam napisał:

@Doradcaonlinezepter niestety jestem zielona w tym temacie, z chęcią dowiem się więcej o tym, jakie kolory światła pomagają w różnych leczeniach 😄

Oprócz zastosowania światła niebieskiego warto też wspomnieć o wspólnym działaniu światła czerwonego i bliskiej podczerwieni, które zwiększają cyrkulację krwi i zmniejszają stan zapalny, co powoduje, że organizm w sposób naturalny pozbywa się bólu i przyspiesza gojenie.

Dnia 30.01.2019 o 12:07, Gość dreamerteam napisał:

@Doradcaonlinezepter i po tym czasie widać efekty?

Okresy kuracji mogą być różne ale owszem, po czasie efekty są widoczne. Dużo zależy od naszego organizmu, ponieważ każdy z nas jest inny i organizm może potrzebować mniej lub więcej czasu aby efekt był widoczny.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 16:08, Gość kulek napisał:

generalnie ta lampa ma bardzo szeroki zakres zastosowania, patrząc po opiniach i ocenach ludzi zdaje to egzamin 🙂

Korzystałeś kiedyś z lampy Bioptron?

Dnia 31.01.2019 o 16:08, Gość kulek napisał:

Nie sądzę, że po jednym naświetlaniu zobaczymy efekty. Jak do wszystkiego niezbędna jest systematyczność.

Masz rację. Efekt nie może być widoczny już po jednym użyciu ze względu na specyfikę tego urządzenia i jego długofalowe działanie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2019 o 11:14, Gość doriasna napisał:

@kulek z tego co widziałam to nawet na gorsze samopoczucie pomaga 😮

Lampa Bioptron MedAll jest również skuteczna w leczeniu sezonowej choroby afektywnej (tzw. depresji jesienno-zimowej). Borykasz się z tym problemem?

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×