Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenyyy

Lampa BIOPTRON na trądzik ???

Polecane posty

Gość opal
Dnia 14.04.2019 o 10:13, elfik10 napisał:

A wiadomo na ile rat można rozłożyć zakup. A raty są oprocentowane czy raczej 0% ? 🙂

co do rat czy sa 0% to nie mam pojecia, a co do ilości rat zależy od Ciebie i Twojej zdolności. :)

Dnia 14.04.2019 o 10:44, Gość piper napisał:

@Tysia a wiesz czy można ją gdzieś na żywo zobaczyć?

Ja miałem pierwsza stycznść z urzadzeniem u mojego lekarza. Na własnej skorze przetestowalem jak to dziala i dlatego sobie zamowilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2019 o 17:19, Gość brzydula napisał:

A to są jeszcze jakieś rodzaje tych lamp? Ja myślałam, że są lampy Bioptron i tylko jeden rodzaj. Czy w takim razie różnią się lampy Bioptron od takich MedoLight?

Witaj,

Są dwa rodzaje lamp. Medolight oraz MedAll. Bioptron MedAll to produkt medyczny służący do terapii światłem spolaryzowanym, które wykorzystuje światło wielobarwne w zakresie 480-3400 nm. Urządzenie Medolight to również produkt medyczny służący do terapii światłem LED o długości fali 640 oraz  880 nm. 

Dnia 12.04.2019 o 17:19, Gość brzydula napisał:

Tylko że takie lampy kosztuja kilka tysięcy... Nie każdego stać na to aby od tak na raz wydać tak ogromne pieniądze.

Zachęcam do zapisania się do Zepter Club Live 100 dzięki czemu uzyskasz rabaty na nasze produkty i będziesz mogła zaprosić do Klubu również swoich znajomych! 🙂

 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl/doradcazeptercompl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

@Doradca a czy jest Pan w stanie jednoznacznie stwierdzić, która lampa jest lepsza? Którą warto wybrać ?

@doradca apropos Zepter Club Live 1000 , to czy możliwe do osiągnięcia rabaty naliczają się od kupionych produktów czy na zasadzie dołączenia do programy już coś można otrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armos
13 godzin temu, Gość Halinka napisał:

@Doradca a czy jest Pan w stanie jednoznacznie stwierdzić, która lampa jest lepsza? Którą warto wybrać ?

To chyba zależy od tego czego potrzebujesz, jakiej kuracji. Nie można jednoznacznie powiedzieć kupuj taką lampę i koniec. Budżet chyba też się liczy, bo jedna z tego co wiem jest droższa.

22 godziny temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

Zachęcam do zapisania się do Zepter Club Live 100 dzięki czemu uzyskasz rabaty na nasze produkty i będziesz mogła zaprosić do Klubu również swoich znajomych! 🙂

Coś musze podpisać żeby dostać rabat? I jak duży wgl to jest rabat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopek
1 godzinę temu, Gość armos napisał:

Coś musze podpisać żeby dostać rabat? I jak duży wgl to jest rabat?

podejrzewam że zgody marketingowe ale to moje gdybanie :D

 

@armos a dużo droższa jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armos
Dnia 17.04.2019 o 12:49, Gość mopek napisał:

podejrzewam że zgody marketingowe ale to moje gdybanie 😄

Możliwe.. A rabaty już na ich stronie sprawdziłem. Do do 10% na lampy bioptron oferują więc opłaca się zostac członkiem klubu.

Dnia 17.04.2019 o 12:49, Gość mopek napisał:

@armos a dużo droższa jest ?

Parę tysięcy. Ale to chyba zależy też od rodzaju światła jaki jest wykorzystywany i od wielkości urządzenia. Musi być jakaś rożnica pomiędzy modelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally
Dnia 16.04.2019 o 13:10, DoradcaOnlineZepter napisał:

Witaj,

Są dwa rodzaje lamp. Medolight oraz MedAll. Bioptron MedAll to produkt medyczny służący do terapii światłem spolaryzowanym, które wykorzystuje światło wielobarwne w zakresie 480-3400 nm. Urządzenie Medolight to również produkt medyczny służący do terapii światłem LED o długości fali 640 oraz  880 nm. 

Zachęcam do zapisania się do Zepter Club Live 100 dzięki czemu uzyskasz rabaty na nasze produkty i będziesz mogła zaprosić do Klubu również swoich znajomych! 🙂

 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl/doradcazeptercompl

doradca@zepter.com.pl

czy to coś w rodzaju karty stałego klienta?

 

Dnia 17.04.2019 o 11:34, Gość armos napisał:

To chyba zależy od tego czego potrzebujesz, jakiej kuracji. Nie można jednoznacznie powiedzieć kupuj taką lampę i koniec. Budżet chyba też się liczy, bo jedna z tego co wiem jest droższa.

Coś musze podpisać żeby dostać rabat? I jak duży wgl to jest rabat?

nawet kilka procent przy takim zakupie to sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szont
Dnia 23.04.2019 o 11:15, Gość ally napisał:

nawet kilka procent przy takim zakupie to sporo 

Kilka procent przy takich kwotach to fajna zachęta :)

Dnia 23.04.2019 o 11:15, Gość ally napisał:

czy to coś w rodzaju karty stałego klienta?

dokladnie tak jak mówisz-coś w tym rodzaju. Nic zobowiązującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally

ja w zasadzie to jestem zdecydowana na zakup lampy Bioprton MedAll . Myślałam nad zestawem ze stojakiem, a te dodatkowe zniżki umilą zakup

@Szont, czy ktoś z Was też już kupił? ile dn idzie przesylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josen
Dnia 25.04.2019 o 08:56, Gość ally napisał:

@Szont, czy ktoś z Was też już kupił? ile dn idzie przesylka?

Po 2 dniach od zamowienia lampa była u mnie ;)

Dnia 25.04.2019 o 08:56, Gość ally napisał:

ja w zasadzie to jestem zdecydowana na zakup lampy Bioprton MedAll . Myślałam nad zestawem ze stojakiem, a te dodatkowe zniżki umilą zakup

na stronie jest info jeszcze o ratach 0% dlatego się skusiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heron
Dnia 26.04.2019 o 10:59, Gość josen napisał:

Po 2 dniach od zamowienia lampa była u mnie 😉

Ja czekałem trochę dłużej ale od piątku mam już MedAll w domu. Zdążyłem wypróbować po 15 kilometrowej wycieczce.. Coś mnie kolano zaczęło boleć i stwierdziłem że zamiast łykać tabletki skorzystam z lampy. Dwie sesje przyniosły efekt. A  naświetlanie przez resztę weekendu w ogóle zlikwidowało ból

Dnia 26.04.2019 o 10:59, Gość josen napisał:

na stronie jest info jeszcze o ratach 0% dlatego się skusiłem 🙂

Raty ok, ale ja odkładałem już trochę na to urządzenie  i kupiłem za gotówkę wczęśniej oglądając je w biurze zeptera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Sporo porad o tym jak sobie radzić z trądzikiem, jak z nim walczyć znajdziecie na jakpozbycsiepryszczy.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×