Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenyyy

Lampa BIOPTRON na trądzik ???

Polecane posty

Dnia 16.03.2019 o 12:23, Gość wartak napisał:

Syn chodzi na zbiegi gdzie właśnie wykorzystywana jest terapia światłem. Co prawda minął dopiero miesiąc a na efekty trzeba poczekać co najmniej trzy, ale jesteśmy dobrej myśli. Mam nadzieję że chłopak będzie zadowolony z efektów i trochę bardziej się otworzy, gdyż ten problem ogranicza go 

Z całą pewnością kuracja przyniesie pozytywny efekt. Rozważasz może zakup takie urządzenia? Lampy Zepter możesz wykorzystywać w zaciszu domowym bez konieczności chodzenia i oczekiwania na rehabilitację. Efekt kuracji będzie taki sam, ponieważ nasze lampy są produktami medycznymi powszechnie wykorzystywanymi w różnych placówkach rehabilitacyjnych.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2019 o 18:01, Gość kajko24 napisał:

@doradcaonlinezepter czy gdzieś można przeczytać jakie konkretnie zastosowania mają obie lampy?

Całą gamę schorzeń w leczeniu których lampy będą pomocne znajdziesz na naszej stronie internetowej, która podana jest w stopce tego posta. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce na stronie jakiego modelu lampy poszukujesz i otrzymasz wszystkie informacje na interesujący Cię temat.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2019 o 21:18, Gość blink napisał:

@doradcaonlinezepter A czy taka lampa jest bezpieczna? Istnieje jakiekolwiek ryzyko że np zbyt długo będziemy naświetlać i przedobrzymy ?

Lampy są w 100% bezpieczne ponieważ wykorzystują do terapii światło naturalne przez co nie szkodzą organizmowi. Jeżeli będziesz przestrzegać odpowiednich wytycznych co do czasu naświetlania to na pewno kuracja przebiegnie pomyślnie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, elfik10 napisał:

A w sumie wiadomo ile trzeba tak mniej więcej naświetlać dane miejsce ? No i czy skórę przed naświetlaniem trzeba jakoś odpowidnio przygotować ?

Czas naświetlania zależny jest od rodzaju dolegliwości. Dla przykładu miejsce dotknięte trądzikiem będziemy naświetlać około 10 minut dwa razy dziennie przez około 30 dni przy zastosowaniu lampy MedoLight. Jeżeli chodzi o przygotowanie skóry to nie musisz wykonywać żadnych czynności. Wystarczy wyjąć lampę i przystąpić do zabiegu.

15 godzin temu, elfik10 napisał:

O fajnie że można się udać na spotkanie i przetestować przed zakupem. A czy takie umówione spotkanie jest płatne ? 🙂 

Spotkanie jest darmowe. Wystarczy odpowiednio wcześniej umówić się z pracownikiem naszego biura telefonicznie. Planujesz nas odwiedzić? 🙂

 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolka

@elfik10 każde miejsce naświetla się przez inny czas, ale ogółem to kilka minut ;)

@blink z tego co mi się wydaje, to raczej nie będzie żadnych skutków ubocznych jeśli np. masz naświetlać 10 minut i się pomylisz o 2 minutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir
1 godzinę temu, Gość krolka napisał:

@elfik10 każde miejsce naświetla się przez inny czas, ale ogółem to kilka minut ;)

no to bardzo krotko. kazdy powinien znalezc na to chwile :)

1 godzinę temu, Gość krolka napisał:

@blink z tego co mi się wydaje, to raczej nie będzie żadnych skutków ubocznych jeśli np. masz naświetlać 10 minut i się pomylisz o 2 minutki :)

 a jak to sie ma do naswietlania twarzy? nie poparzy nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka

@kefir Doradca wyżej pisał że lampy są w 100% bezpieczne, więc zakładam że nas nic nie poparzy 😉

@kefir wydaje mi sie , że jeżeli komus zależy na efektach lampy to będzie pilnował systematyczności, bo wiadomo bez tego nic się nie uda  :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2019 o 14:44, Gość Bajka napisał:

@kefir Doradca wyżej pisał że lampy są w 100% bezpieczne, więc zakładam że nas nic nie poparzy 😉

Lampy Bioptron od Zepter, podkreślam jeszcze raz, są urządzeniami medycznymi w 100% bezpiecznymi dla naszego zdrowia. Z całą pewnością nie poparzymy się podczas, prawidłowego, naświetlania miejsca objętego schorzeniem!

Dnia 20.03.2019 o 14:44, Gość Bajka napisał:

@kefir wydaje mi sie , że jeżeli komus zależy na efektach lampy to będzie pilnował systematyczności, bo wiadomo bez tego nic się nie uda  :<

Proszę pamiętać, że nie ma terapii działających od razu. Kuracja zajmuje naszemu organizmowi pewne okresy czasu. Jeżeli systematycznie poddajemy bodźce przyspieszające leczenie to możemy efektów spodziewać się szybciej aczkolwiek na pewno nie na następny dzień.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula

A czy takie lampy mają jakiekolwiek potwierdzenie, że faktycznie są takie zdrowotne? Certyfikaty na przykład?

@Bajka a skąd mam wiedzieć jak długo trzeba naświetlać bolącą głowę albo bliznę po skaleczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2019 o 12:19, Gość kefir napisał:

no to bardzo krotko. kazdy powinien znalezc na to chwile 🙂

Myślałam że dłużej trzeba się "pomęczyć" ale 10 minut to nie tragedia na pewno znajdzie każdy z nas na to chwilę. A czy ważna jest pora kiedy się naświetlamy czy to bez znaczenia ? 

Dnia 4.04.2019 o 21:27, Gość brzydula napisał:

@Bajka a skąd mam wiedzieć jak długo trzeba naświetlać bolącą głowę albo bliznę po skaleczeniu?

wydaje mi się że na ulotce czy w instrukcji będzie to opisane. A czy da zbyt długie naświetlanie może być dla nas niebezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szym
Dnia 6.04.2019 o 13:19, elfik10 napisał:

Myślałam że dłużej trzeba się "pomęczyć" ale 10 minut to nie tragedia na pewno znajdzie każdy z nas na to chwilę. A czy ważna jest pora kiedy się naświetlamy czy to bez znaczenia ? 

Wydaje mi się że nie. Grunt to być systematycznym a efekt gwarantowany.

Dnia 6.04.2019 o 13:19, elfik10 napisał:

wydaje mi się że na ulotce czy w instrukcji będzie to opisane. A czy da zbyt długie naświetlanie może być dla nas niebezpieczne ?

Cieżko powiedzieć ale logicznie rzecz biorąc ze wszystkim można przesadzić. Nadmiar witamin też negatywnie wpływa na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szym
Dnia 6.04.2019 o 13:19, elfik10 napisał:

Myślałam że dłużej trzeba się "pomęczyć" ale 10 minut to nie tragedia na pewno znajdzie każdy z nas na to chwilę. A czy ważna jest pora kiedy się naświetlamy czy to bez znaczenia ? 

Wydaje mi się że nie. Grunt to być systematycznym a efekt gwarantowany.

Dnia 6.04.2019 o 13:19, elfik10 napisał:

wydaje mi się że na ulotce czy w instrukcji będzie to opisane. A czy da zbyt długie naświetlanie może być dla nas niebezpieczne ?

Cieżko powiedzieć ale logicznie rzecz biorąc ze wszystkim można przesadzić. Nadmiar witamin też negatywnie wpływa na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2019 o 21:27, Gość brzydula napisał:

A czy takie lampy mają jakiekolwiek potwierdzenie, że faktycznie są takie zdrowotne? Certyfikaty na przykład?

Nasze urządzenie posiadają liczne certyfikacje oraz spełniają wymogi, które klasyfikują lampy jako urządzenia medyczne. Wszelkie niezbędne informacje w tym temacie znajdziesz na stronie internetowej [link w stopce].

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2019 o 13:46, Gość Szym napisał:

Wydaje mi się że nie. Grunt to być systematycznym a efekt gwarantowany.

Dokładnie tak! Systematyczność jest kluczem do sukcesu przy każdym rodzaju terapii!

 

Dnia 8.04.2019 o 13:46, Gość Szym napisał:

Cieżko powiedzieć ale logicznie rzecz biorąc ze wszystkim można przesadzić. Nadmiar witamin też negatywnie wpływa na nas 🙂

Światło wykorzystywane w urządzeniach Bioptron jest bezpieczne na człowieka. Poza tym zdecydowanie lepsze efekty odczujemy w momencie systematycznego naświetlania niż jednokrotnej, długiej, sesji. Organizm musi mieć czas na zareagowanie na dostarczone bodźce oraz ich przetworzenie. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita

@doradcaonlinezepter a czy lampa pomaga na poprawę samopoczucia? Czy w przypadku bólu głowy po długim siedzeniu przed komputerem lampa jest w stanie przynieść nam ulgę ?

@Szym a Ty masz może taką lampę ? Albo planujesz kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Sporo porad o tym jak sobie radzić z trądzikiem, jak z nim walczyć znajdziecie na jakpozbycsiepryszczy.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urus
18 godzin temu, Gość Akita napisał:

@doradcaonlinezepter a czy lampa pomaga na poprawę samopoczucia? Czy w przypadku bólu głowy po długim siedzeniu przed komputerem lampa jest w stanie przynieść nam ulgę ?

to było by bardzo ciekawe! Co wieczór dokucza mi taki ból i mocne zmeczenie.

18 godzin temu, Gość Akita napisał:

a Ty masz może taką lampę ? Albo planujesz kupić ? 

Zbieram opinie i chciałbym coś takiego nabyć jeżeli naprawde przyniesie mi ulgę. Jest możliwość zakupu ratalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość urus napisał:

to było by bardzo ciekawe! Co wieczór dokucza mi taki ból i mocne zmeczenie.

Znajome ! Niestety w pracy przez cały czas używam komputera, dodatkowo jeszcze w domu. Wieczorami czasami niestety głowa pęka 😕

1 godzinę temu, Gość urus napisał:

Zbieram opinie i chciałbym coś takiego nabyć jeżeli naprawde przyniesie mi ulgę. Jest możliwość zakupu ratalnego?

Teraz chyba wszędzie jest możliwość zakupu na raty więc pewnie w tym przypadku też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Akita napisał:

@doradcaonlinezepter a czy lampa pomaga na poprawę samopoczucia? Czy w przypadku bólu głowy po długim siedzeniu przed komputerem lampa jest w stanie przynieść nam ulgę ?

Światłoterapia ma niezwykle szerokie zastosowania, między innymi jest skuteczna przy bólach głowy. Jeżeli potrzebujesz efektywnego sposobu na radzenie sobie z takimi chwilowymi bólami to lampa Bioptron będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość urus napisał:

Zbieram opinie i chciałbym coś takiego nabyć jeżeli naprawde przyniesie mi ulgę. Jest możliwość zakupu ratalnego?

Zakup ratalny jest jak najbardziej możliwy. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz podczas składania zamówienia po zaznaczeniu rodzaju płatności!

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elfik10 napisał:

Znajome ! Niestety w pracy przez cały czas używam komputera, dodatkowo jeszcze w domu. Wieczorami czasami niestety głowa pęka 😕

W takim razie dla Ciebie naświetlania powinny stać się codziennym rytuałem! Jeżeli będziesz chciała zakupić lampę Bioptron pomyśl od razu o zestawie ze stojakiem - może się przydać przy bólach kręgosłupa, które dopadają każdego kto pracuje zbyt długo przy komputerze.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkos

Mam od jakiegoś czasu problemy z bliznami po trądzikowymi na twarzy. Czy taka lampa jest w stanie mi pomóc?

1 godzinę temu, elfik10 napisał:

Znajome ! Niestety w pracy przez cały czas używam komputera, dodatkowo jeszcze w domu. Wieczorami czasami niestety głowa pęka 😕

To ogranicz siedzenie przy komputerze w domu. Lampa chyba nie może za długo naświetlać głowy no i co z oczami przy takim naświetlaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo
16 godzin temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

może się przydać przy bólach kręgosłupa, które dopadają każdego kto pracuje zbyt długo przy komputerze.

a po jakim czasie poczujemy ulgę? Raczej to długoterminowa terapia czy po 2 tygodniach już zauważymy różnice?

16 godzin temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

Zakup ratalny jest jak najbardziej możliwy. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz podczas składania zamówienia po zaznaczeniu rodzaju płatności!

to bardzo pomocne rozwiazanie. koszt lampy jest spory jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algida

@jojo zależy od organizmu i topnia urazu, ale wydaje mi się że już po 1 naświetlaniu można poczuć delikatną ulgę.

@jojo wydaje mi się, że warto zainwestować , lampa może zdziałać cuda, a dobrze jet móc od razu działać, a nie czekać na termin np u fizjoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość merkos napisał:

Mam od jakiegoś czasu problemy z bliznami po trądzikowymi na twarzy. Czy taka lampa jest w stanie mi pomóc?

Oczywiście. Lampa MedoLight z całą pewnością przyniesie pozytywny efekt przy odpowiednio długim i nieprzerywanym stosowaniu.

23 godziny temu, Gość merkos napisał:

To ogranicz siedzenie przy komputerze w domu. Lampa chyba nie może za długo naświetlać głowy no i co z oczami przy takim naświetlaniu?

Lampa została tak zaprojektowana aby nie szkodziła użytkownikom podczas użytkowania. Dlatego też możesz swobodnie naświetlać głowę jeżeli odczuwasz bóle w tych okolicach. Oczy należy chronić przez każdym źródłem światła. Dlatego też nie zalecam patrzenia się bezpośrednio w źródło światła lampy.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula

A to są jeszcze jakieś rodzaje tych lamp? Ja myślałam, że są lampy Bioptron i tylko jeden rodzaj. Czy w takim razie różnią się lampy Bioptron od takich MedoLight?

23 godziny temu, Gość Algida napisał:

@jojo wydaje mi się, że warto zainwestować , lampa może zdziałać cuda, a dobrze jet móc od razu działać, a nie czekać na termin np u fizjoterapeuty.

Tylko że takie lampy kosztuja kilka tysięcy... Nie każdego stać na to aby od tak na raz wydać tak ogromne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
Dnia 12.04.2019 o 17:19, Gość brzydula napisał:

A to są jeszcze jakieś rodzaje tych lamp? Ja myślałam, że są lampy Bioptron i tylko jeden rodzaj. Czy w takim razie różnią się lampy Bioptron od takich MedoLight?

Tylko że takie lampy kosztuja kilka tysięcy... Nie każdego stać na to aby od tak na raz wydać tak ogromne pieniądze.

@brzydula na ich stronie masz napisane dokładnie do czego używa się obu lamp

@brzydula a nie można kupić na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia

@piper a Twoim zdaniem w którą lepiej zainwestować ?  Czy to bez znaczenia ? One też nie działają na te same dolegliwości ?

@piper można, z tego co kojarzę to gdzieś w procesie kupowania jest opcja ratalna, jak chodzi o Zeptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Tysia napisał:

@piper można, z tego co kojarzę to gdzieś w procesie kupowania jest opcja ratalna, jak chodzi o Zeptera.

A wiadomo na ile rat można rozłożyć zakup. A raty są oprocentowane czy raczej 0% ? 🙂

13 godzin temu, Gość Tysia napisał:

@piper a Twoim zdaniem w którą lepiej zainwestować ?  Czy to bez znaczenia ? One też nie działają na te same dolegliwości ?

 

rzeczywiście różnią się troszkę zastosowaniem, więc musisz poczytać do czego jest jedna do czego jest druga i sam zdecydować co jest dla Ciebie lepsze. Może warto też jakieś lekarza się doradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
13 godzin temu, Gość Tysia napisał:

@piper a Twoim zdaniem w którą lepiej zainwestować ?  Czy to bez znaczenia ? One też nie działają na te same dolegliwości ?

@piper można, z tego co kojarzę to gdzieś w procesie kupowania jest opcja ratalna, jak chodzi o Zeptera.

@Tysia zaraz zobaczę jak to jest z tymi ratami. Hmm ciężko mi powiedzieć, zależy do czego przede wszystkim jest Ci potrzebna lampa

@Tysia a wiesz czy można ją gdzieś na żywo zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×