Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heja heja

puder !!!

Polecane posty

Gość heja heja

dziewczyny chcę kupic pierwszy puder i nie wiem jaki? sypki w kaminiu wogole sie nie znam. i jakiej firmy? no i nie mam pojecia jak dobrac odcień. jak bedziecie cos polecać to prosze piszcie od razu cene ;)) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Kupując puder musisz się zastanowić naprawdę do czego będzie Ci potrzebny. Jeśli potrzebny Ci puder do wykonania makijażu od podstaw, tzn. podkład i potem nakładasz puder to proponuję w kulkach (perełkach) ja kupuję z oriflame Giordani Gold (są 2 odcienie: natural radiance - rozświetlający do jaśniejszej karnacji i dla blondynek oraz natural bronze - dla ciemniejszej karnacji, dla dziewczyn o ciemniejszych włosach), natomiast jeśli jest Ci potrzebny puder tylko do poprawienia makijażu np. gdzieś w miejscu publicznym (po wyjściu do toalety oczywiście) to propnuję puder prasowany). Jeśli jesteś zainteresowana jakimś pudrem to proszę o kontakt (agata_elblag@wp.pl)mogę ci zamówic i wysłac na twój adres domowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja heja
dzieki. wiesz nie potzrebuje zbytnio nic tuszowć raczej chodzi o błysczenie się skóry i jej koloryt..... taka szara skore mam. to leprzy bedzie prasowany czy w kulkach brazujacy?? bo ciemna karnacje mam ?? a ten ciemny tez roswietla?? i czy w kulkach chroni przed blyszczeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie! Jeśli nie masz zbyt jasnej karnacji to propnuję ten brązujący, zapobiega błyszczeniu się skóry i jest trwalszy niż puder w kamieniu. Poza tym nadaje ładny delikatny koloryt skóry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może połyskująca baza i podkład rozświetlający 2 w 1 z AVONU. Rozświetlają, wyrównują koloryt, uniwersalny odcień - dla każdego tonu cery. Wygodny w użyciu (z pompką). Masz pytania - jestem konsultantką gg: 4809889.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
puder nakłada sie na podkład jeśli masz skórę tłustą, to puder matujący jeśli masz suchawą, to puder rozświetlający tzw. wykończeniowy (ja mam z EL) dopiero na to możesz położyc puder brązujący(ja mam Teraccotę z G. nr1, więc jest delikatniutki, tylko te ceny :o ) możesz jeszcze transparentyny puder nałożyc zamiast tych co napisałam na górze, gdy nei chcesz nadawac kolorytu skóry (np. Yves Rocher, są też z drobinkami, musisz pochodzic i popytac ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptyś bym mu dała...
pudel to nie pies, to ofca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
* nie nadawac kolorytu skórze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja heja.
ale ja nie chce podkładu... chce leciutki makijaz.... i lekki puder ktory zapobiegnie świeceniu i poprawi koloryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesli chcesz puder aby zapobiegał swiecienuu sie to ja polecam ci poder shiseido seria pureness , koszt ok 105 zł, ale spradzony i super matujacy , wystaczy popudrowac sie rano i starcza na caly dzień naprawde uzywam go juz długo i wole sobie te 100 zl przyoszczedzic i kupic wlasnie ten puder niz dwa inne , to jest puder w kamieniu specjalny dla cery tłustej ktora sie swieci ., jest w trzech odcieniach , znajdziesz go w kazdej dobrej drogerii sefora lub douglas , ja serdecznie polecam Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesli chcesz puder aby zapobiegał swiecienuu sie to ja polecam ci poder shiseido seria pureness , koszt ok 105 zł, ale spradzony i super matujacy , wystaczy popudrowac sie rano i starcza na caly dzień naprawde uzywam go juz długo i wole sobie te 100 zl przyoszczedzic i kupic wlasnie ten puder niz dwa inne , to jest puder w kamieniu specjalny dla cery tłustej ktora sie swieci ., jest w trzech odcieniach , znajdziesz go w kazdej dobrej drogerii sefora lub douglas , ja serdecznie polecam Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
widziałam w Yves Rocher takie pudry z drobinkami, ale nadające leciutki koloryt... w Inglocie też widziałam i oczywiście nie musisz tego kłaśc na podkład właściwie wiele firm ma takie pudry o jakie ci chodzi... jeżeli masz szarawa cerę, to jakiś wpadajacy w róż a jeśli nei to coś od ecru do jasnego brązu ;) dokładnie się nie znam:P:) to tyle z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka23
maleńka nie słuchaj ich za mocno proponują ci jakieś strasznie drogie kosmetyki radze ci dobrze idz sobie do pierwszej lepszej drogerii a jeszcze lepiej do małego kosmetycznego sklepiku gdzie porozmawiasz bezpośrednio ze sprzedająca ona ci doradzi co i jak, powiesz jej o co chi dokładnie chodzi ile masz pieniedzy i takie tam. a na drogie kosmetyki jakie proponują ci moje przedmówczynie nie ma co kasy wydawać bo z pewnością i tak jesteś jeszce na utrzymaniu rodziców, pozdrawiam aha ja sobie ostatnio umiłowałam firmę JOKO jest niedroga i naprawde suuuuuuuuuuper!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppp
słuchak\j, moze ty bys okresliła w jakich granicach cenowych mamy się poruszać. Ja pudru uzywam tylko do zmatowienia i podniesienia trwałosci podkładu. bo Generalnie puder słuzy zmatowieniu, on nic nie skoryguje. , do tego słuzy podkład. Do ozywienia twarzy słuzy najlepiej róz, nim mozna delikatnie zaznacvzyc kosci i wymodelowac twarz. Moim typem do zmatowienia jest puder sypki transparentny clinique blended face powder, a z tanszych całkiem niezły jest Vipery. Tylko bron boze rozswietlający, prztynajmniej mioim zdaniem jest gorszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja heja
co do granic cenowych to tak do 40 zl.. /?? a może jakiś puder taki w kuleczkach kolorowych? jak myślicie? a czy inglot to dobra firma? i jak dobrac puder jednego koloru do koloru skory? nie macie z tym problemów?? i w ogole dzięki za wypowiedzi. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko mis
heje heja- polecam Ci jakis puder transparentny. A jaki chcesz w kamieniu, sypki, w kulkach czy podklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja heja
y no właśnie sie zastanawiam jaki........................ kurcze chyba kulki narazie wygrywaja. ale to wy polecajcie;)) tak zeby troche brazowiły ;)) a i kulki to tylko w jednym odcieniu sa? tzn.wiem w pudełku kilka jest ale nie iwem jak to ujac. poprostu wszystkie pudelaka sa takie same nie ma innych do innych odcieni twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla ciebie K
polecam L'Oreal Pefect Match. Rewelacyjne opakowanie,kosztuje ok 40 zł ale starcza na bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×