Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mniej modna stylistka D

Styl... - zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość Mniej modna stylistka D

Czy podoba się Wam styl vintage?:) retro?:) a moze wolicie coś sportowego?;) .... Chyba, że lubicie styl cukierkowy taki troche barbi?:D ... a moze przepadacie za klasyczną elegancja?;) Piszcie kobietki, zapraszam do dyskusji ! :) W jakim stylu lubicie "sie nosic"??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBonAppetit
Ja uwielbiam styl retro :) jestem wprost zakochana w nim ;P lacza rozne ciuszki z zary i h&m .... uwielbiam te sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ubierać się elegancko. Ale zawsze temu stylowi dodaje mu nieco ekstrawagancji, żeby odróżniać się troszke od innych;) Ale są też dni kiedy mam ochotę włożyć coś luźnego. Wtedy wciągam jeansy, top i adidasy. Najważniejsze bym się czuła komfortowo. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
ja chyba nie mam swojego stylu bo nosze to co lubie i mam w danym dniu ochote;)ale najbardziej lubie ciuszki ze starych kolekcji HM;)w ogole ubieram sie w lumpeksie bi ciężko mi znalezc cos fajnego w normalnej cenie w sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój styl to styl miejski :) luźny, ale jednocześnie kobiecy, sexowny,ale nie ordynarny,nie prowokujący,bardziej elegancki(szpileczki,balerinki,spódniczki, sukieneczki, obcisłe bluzeczki, dopasowane dżinsy) niż sportowy. Kupiłam sobie wreszcie porządne buty sportowe z divers, ale ...rzadko je noszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×