Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dotek0

jak nauczyć Córcię pić z butli?? POMOCY!!!!!!!

Polecane posty

BARDZO PROSZĘ, podpowiedzcie mi jak mam nauczyć moją 5 miesięczną córeczkę pić z butelki?? bo ona preferuje tylko cycuszka mamusi.. ;-) a ja mam czas do października, żeby nauczyć ją jeść z butelki bo wybieram się na studia.. a jak mam ją zostawić na 3 dni, kiedy ona tak się broni przed wszystkim co nie jest cyckiem???? nie chcę rezygnować ze szkółki... proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować najpierw podawać jej z łyżeczki bardzo małe ilości czegoś słodkiego, np.soczku. Powinna szybko zainteresować się nowymi smakami, choć sam początek może być różny... :) Myślę,że dasz sobie radę...Nie taki diabeł straszny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne jest z jakiej butelki podajesz ja musiałam swoją córcię dokarmiać jak miała 3 tyg miałam taką zwykłą butelkę to 10 ml piła godzinę, zaryzykowałam i kupiłam aventu i to był strzał w 10 mała zaczęła ładnie pić, a karmiłam ją jeszcze do ukończenia 5 miesięcy i piersią i dokarmiałam butelką. smoczki aventu są odpowiednio dostosowane przypominają pierś matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
Mi kończył się macierzyński, nie chciałam odstawiania zostawić na statnią chwilę, zaczęłam karmić łyżeczką (plastikowa)i tak zostało, nie umiała pić przy pomocy smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii Aventu zgadzam się-smoczki są najlepsze! Co do łyżeczki to jak widać, każde dziecko jest inne... Moje pomimo poznania łyżeczki,pokochało wręcz smoczek (to też był problem,ale troszką później... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... dziękuję za odpowiedzi.. właśnie mam butelki avent.. i nuka z szerokim smoczkiem.. no cóż.. wczoraj wycięłam większą dziurkę w smoczku i podałam Malutkiej kaszkę.. troszkę zjadła, ale nie ciągnęła (uparciuch) tylko zagryzała smoka i leciało samo. Łyżeczką daję jej deserki.. jabłuszko.. morelkę.. pomalutku jakoś idzie.. ;-) a.. i jeszcze jedno.. jeszcze muszę oduczyć ją zasypiania przy cycu.. ojejjj a tak nam dobrze.. szkoda, że musimy się oduczać tylu rzeczy!!!!!!!!! Bardzo Wam dziękuję Kobietki.. a może jeszcze coś ciekawego macie w zanadrzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pasuje jej smoczek. Spróbuj ze smoczkiem kauczukowym. Jego kształt jest podobny do kształtu brodawki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 latach od ostatniego posta na pewno przyda się porada w kwestii smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×