Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie pomózcie

Narkotyki ????? a laktacja, POMOCY !!

Polecane posty

Gość boje sie pomózcie

Hej dziewczyny To, co napisze pewno nie jedna zbulwersuje, i w ogóle padnie pełno nieprawdziwych obelg na mój temat Otóż mam 26 lat i 3 i pół miesięcznego synka, karmie go tylko piersią, jak urodziłam wiele znajomych zapraszało mnie na jakieś schadzki, imprezy itd. Nigdzie nie wychodziłam, bo nie potrafiłam zostawić synka samego w domu nawet na te parę godzin!! Bardzo go kocham Wczoraj moja siostra miała 18-stke, powiedział ze nie pójdę, ale prosiła, bądź, co bądź 18-stka siostry Po wielu namowach stwierdziłam ze pójdę, mąż został w domku z małym, nakarmiłam go i poszłam do siostry, na druga str., ulicy do klubu, planowałam być tylko chwilkę z godzinę 2 może 3 Kupiłam 1 małe piwo, siedziałam przy stoliku siedzieli tez inni znajomi, poszłam do WC a moje piwo zostało, gdy wróciłam i się napiłam to miało jakiś dziwny smak, ale nie przejmowałam się zanadto, każde piwo smakuje inaczej, jednak, gdy wybierałam się do domu, po jakichś 30 min, cos poczułam w swoim organizmie, chciało mi się tańczyć byłam bezpośrednia, rozmawiałam ze wszystkimi, strasznie się boje ze ktoś mi cos dosypał do piwa!! Jakieś narkotyki, dziś się strasznie czułam, spałam i spałam, bałam się dać małemu mleko, dlatego mąż poszedł po Babilon do apteki, w srodku nocy!! Dziewczyny, boje się ze ktoś mi cos wsypał, boje się dać małemu mleko, ze cos się stanie, nie jestem przekonana, co do modyfikowanych, nigdy nie chciałam dawać dziecku takiego mleka Moje pytanie brzmi, czy jeśli ktoś mi cos wsypał do tego cholernego piwa, to, kiedy mogę małego do piersi przystawić, kiedy TO COŚ zniknie z pokarmu, czy to może być groźne dla dziecka?? Wiem, może mam po prostu jakieś schizy, ze ktoś mi cos wsypał, ale boje się naprawdę Pewno nikt nie wie nic na ten temat, ale może jednak Proszę o odpowiedz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli faktycznie mialas dosypane cos do piwa to nie karm malego!!! pewnie ze moze przedostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
a jak długo ????? ni wyobrazam sobie tego ze bedzie pił ta sztucznie robiona chemie :(:(:(:(:( co ja moge zrobic, ile odczekac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co moglabys zrobic to kupic test w patece ktory w moczu wykrywa narkotyki co do chemii, ja karmie nia malego od 3 miesiecy i nie czuje sie zebym go trula :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
niemam nic do mleka modyfikowanego, ale własnemu dziecku nie dam, nie mam przekonania, no teraz jest sytuacja wyjatkowa a jesli na tescie wyjdzie ze jest slad, to bede mogła go jeszcze karmic piersia, po odczekaniu tygodnia, dwóch ?? nie wiem nie znam sie na tym ile co w organizmie przebywa, wiem ze narkotyki nawet w trzy miesiace zarzyciu sa wykrywalne, ale w krwi, moze z pokarmu wczesniej wychodza nie wiem nie wiem, juz nic nie wiem, jestem zła !! i zrospaczona pozatym nie stac mnie na to aby kupowac mu mleko co tzy dni za 15 zł nie wyobrazam sobie tego !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
grudniowa mama naprawde !!!!!! :) powaznie mówisz a skad wiesz ze po 24 h boze jak sie ciesze, tylko powiedz czy to pewne czy tylko słyszałas od kogos jejku :D dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wiecej sie utzrymuja, ale to sa juz male ilosci 2 dniowy post wystarczy-ja bym tak zrobila :) idz lepiej do pateki po ten test, bedzie wszystko jasne moze nic nie wykryje a to sa Twoje tylko schizy??? mam nadzieje ze wlasnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
ja az sie boje spytac pediatry, bo bede miała wrazenie ze weznie mnie za narkomanke co do papierosów, to jakis mniejszy strach, nie wiem czemu, moze dlatego ze to takie "normalne" jest, (sama nie pale) alkochol, to owszem, na drugi dzien ale narkotyki, boze przeciez to swinstwo na max, moze gdyby były tak rozpowszechnione jak fajki to byłoby inaczej, chodz i tak sadze ze z tych trzech uzywek, to to jest NAJGORSZE !! przystawie małego jutro do piersi tak sie boje ze moge mu niechcacy krzywde zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do chemii
hmmm to dyskusyjne, czy jest jej więcej w mleku przygotowanym w steylnym laboratorium, czy w pokarmie kobiety, która je wszystko.... oczywiście każdy niech sam decyduje.... ja tylko zwracam uwagę, że nie jest tak kolorowo.... malo kto zdaje sobie z tego sprawę.... jedząc powiedzmy kanapkę z sałatą, szynką i pomidorem.... myślimy, że się zdrowo odżywiamy.... a tak na prawdę jemy kupę konserwantów, azotanów i polepszaczy, pozostałości środków do oprysków.... czyli kupę chemii! co do narkotyków.... raczej nie ma co panikować.... po 24h powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmaa
ja mysle ze trzeba chyba odczekac jakis czas co pewno spowodyuje zanikniecie pokarmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tamn
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo dokladnie dowiedzialam sie jak jest z alkoholem,po jednym piwie nie ma sladu w mleku juz po1-2 godz. w zaleznosci od procentow alkoholu, jesli chodzi o fajki to trucizna z papierosow nie ucieka z mleka tylko w nim zostaje i trzba po prostu odciagnoc mleko i go wylac,jesli chodzi o narkotyk, wydaje mi sie ze 24h wystarcza zeby oczyscic z niego organizm i tym samym twoje mleko.Jeszce zalezy jaki to byl narkotyk,ja sie na nich nie znam to ci wiele nie doradze.mozeszc cos poszukac na internecie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
własnie szukałam ale nic takiego w necie nie dałam małemu tez mleka nie daje, strasznie sie czuje, przeziebienie mnie bierze, głowa boli itd. nie wiem co TO było jesli cos było, ale podejrzewam ze najprawdopodobniej amfetamina, ona wystepuje w proszku i szybko rozpuszcza sie w wodzie, a ja posżłam tylko do ubikacji na jakies 2 min apteki dzis nie czynne, te co sa w poblizu, zreszta wciaz leje, wiec nigdzie dalej sie nie wybiore, a gdyby tego było mało to te testy sa strasznie drogie, a ja z pieniedzmi nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to bylo
24 godziny wystarcza Karm dzieciaczka Goraczka, bol glowy, dreszcze - to moga byc objawy poczatku zapalenia piersi (przez nie przystawianie) Ptrzy przeziebieniu mozna normalnie karmic dziecko piersia, nawet nalezy bo pokar zawiera wtedy przeciwciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie pomózcie
nie to napewno przeziebienie, pare razy sie zmoczyłam ostro na deszczu, piłam zinmne it. dizekuje wam za rady 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonk zonk zonk...
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×