Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

Gość tiririri
a co mi tam---> dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Tiririri >>> mozesz powiedzieć, ale spadać nie chcę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
bo ja kurde jutro do szkólki a za 9 miesięcy matura! wiem że ludzie maja poważniejsze problemy ale ja mam MEGA STRESA! o jutrzejszej porannej biegunce nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam>>> pewnie jeszcze spac się nie wybierają, myslę, że niedługo tulaski sie pojawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Tiririri, rozumiem, że stres związany z dużą przerwą w nauce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
si! a oprócz tego nie wieże za bardzo w siebie i pewnie coś poknoce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
a co mi tam--> wolałabym mieć 30 lat i ustabilizowane w miare życie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pogadaliście sobie erotycznie. A ja mam w nosie, czy przeniosą na erotyczny, czy nie - proszę przytulanko ze smyraniem i koniec!!! Aha, dziś nie piję nic, bo jutro nie mogę mieć kaca! Tak więc ze śpiewania nici....:P tiririr - przytulam Cię po raz pierwszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Tiririri, to uwierz! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. :) Już za dwa miesiące będziesz się śmiała ze swoich obaw. Jutro rano weź głęboki oddech i... marsz na lekcje! :D I prosze nam tu relacje zdawać jak nauka idzie. A po półroczu na wywiadówkę się wybierzemy. ;) Jak coś bedzie nie tak... to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Renka >>> ja się trochę wystraszyłam i ... smyrać przestałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* ...przytulam :) tiririri..... w wieku 30 lat bedziesz mowila co innego :P po studiach konczy sie wiele rzeczy bardzo fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A tak na dobrą sprawę, to mnie nikt nie posmyrał. :( Zostałam najzwyczajniej w świecie wykorzystana! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
I dalej nic ... niepocieszonej więc przyszło mi iść spać. :( Przytulam więc tego potrzebujacych i spokojnej nocy Wszystkim zyczę. Kolorowych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz spac wiec....niose do lozka i klade delikatnie na nim zakrywam kloderka...[wychodzi bezszelestnie nasuwajac kolnierz na szyje i zapalajac papierosa znika w ciemnosciach nocy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
a co mi tam--> możliwe że bede inaczej piskać. jeszcze ja jestem--> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, niech Wam będzie... smyram wszystkich chętnych... po pleckach i po główkach. Biorę to na siebie, zbanowanie za smyranie także. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam>>> dzisiaj pozwolę odejść... ;) Otulona kołderką zasypiam słodkim snem... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migi
tez was przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Trafił mi się 1000 wpis!!!! A że nikt juz nie chce smyranio-smerania to idę uszczęśliwiona spać. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Najszybciej jak mogę wyjaśniam, że to „pozwolę” znaczyło tyle, iż „nie użyję żadnej z kobiecych sztuczek, aby Ciebie zatrzymać”. ;)Nie uznaję pełnego zniewolenia i dyktatu. Co nie znaczy też, że nigdy żadnej sztuczki nie wypróbuję. :P Rozumiem, że Twoje męskie ego :P mogło poczuć się urażone, ale mam nadzieje, że po tym dzisiejszym rozwinięciu myśli, zostanie mi wybaczone. :) Miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Dziękuję za uznanie. :P Kwiatka zabieram i wstawiam do wazonu. ;) Ja też biorę się już ostro do pracy, mam nadzieję, że dzień minie spokojnie, czego Tobie, sobie i Wszystkim Przytulasom życzę.:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża porcja przytulasów mi potrzebna. Czuję się dziś jak pękniety balonik, jak rozwleczone sznurowadło, jak odrzucony kożuch z mleka, jak resztki pomyj, których nawet świnie nie chcą, jak alkoholik na głodzie, jak wtapiająca się w ziemię resztka brudnego śniegu, jak ...(mogę tak jeszcze długo, ale pradwę mówiąc nie mam nic energii). Dajcie mi tych przytuleń chociaż tyle, żebym miała siłę wleźć do łazienki, umyć się i wleźć pod kołdrę. o nic więcej nie proszę. Nawet o smeranie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×