Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

No, zbierać mi się tu szybko na przytulasy! :) Ja dziś proszę z drapaniem względnie smeraniem, czy jak niektórzy wolą, smyraniem po plecach. A co, pomarzyć nie wolno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi... od razu lepiej. :D A propos, którą wersję wolisz "smeranie" czy "smyranie"? Bo ja używałam zawsze tej pierwszej, ale gdzieś tu na Cafe zobaczyłam drugą i mi się spodobała. :) P.S. Aleście sobie wczoraj pogadali.....no i dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesciej spotykalem wersje smyranie osobiscie :) ale obie sa ok.... ano pogadalismy sobie... co prawda taka rozmowa w necie sie nawet w 20% nie umywa do rozmowy w rzeczywistosci z druga osoba ale zawsze to cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacharyna zamiast cukru.... No, może i w rzeczywistości kiedyś pogadacie. Idę kończyć sprzątanko, a potem biorę piwo i siadam znowu. Uwaga: po piwie będę bardziej się przytulać. Ostrzegam! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc ja jestem
🖐️ ło matko wyhodowałam pozeracz czasu.... kochani mnie dziś nie ma, bo praca do wykonania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alken
A kuku ludziska to ja jestem novy ale pomimotego czy ktoś mnie przytuli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Witam Wszystkich :) A co mi tam >>> co Ci szkodzi, ;) poprzytulaj trochę i przedstwiciela swojej płci :P Alken, przytulam Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam>>> nie było jeszcze tak źle. ;) Mężczyźni też się czasami przytulają na powitanie. :D Jako prawdopodobna siostra bliźniaczka, powinnam się pojawiać w odpowiedniej chwili... i chyba tak się stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przytulam na powitanie tylko z moim przyjacielem starszym ode mnie sporo. nie znam zadnego faceta ktoremu bym az tak ufal zeby mu taka serdecznosc okazywac....a to nie mafijna rodzina wiec wystarczy uscisk reki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
No tak... to co Ty sobie o nas kobietach pomyślisz, my i inną niewiastę przytulimy jak tylko ona będzie w potrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
Płaczą, płaczą, tylko wówczas gdy nikt tego nie widzi ... i przytulania też potrzebują, nie mniej niż kobiety. :) Dziwny jest ten świat, ten podział na twardych mężczyzn i słabe kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja jestem...
A co mi tam >>> wiem, że mam rację (przez chwilę będę teraz zarozumiała :P ) :D Więc przytulam Ciebie teraz mocnooooooo na dobranoc. :) Muszę znikać, moja latorośl domaga się dostępu do komputera i argumentuje to kończącymi się wakacjami, a ja słaba niewiasta ;) muszę ustąpić. :) Miłych rozmów i przytulania życzę Tobie i Wszystkim, a potem słodkich snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wracam, lekko po piwku. :D Goldinka - po raz pierwszy, przytulam mocno z należytą uwagą na nogę! Alken - Ciebie tez . Całą znajomą resztę przuytulam jak zawsze, mocnoooooooooooooo!!!!!!!!! Tak, żebyście tchu nie mogli złapać. --->A co mi tam - ostrzegałam, tulę teraz mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> a co mi tam: bój się!!! Po piwku bywam nieobliczalna,. :P A gdzież to nasze koleżanki od tulenia?????!!!!Jesdna odgoniona przez dziecko, (to akurat rozumiem, tez tak mam :O) A druga????? P.S. Ale mi się fajnie kręci w głowie. Będziecie przytulani i kołysani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kolezanki dzis nie potrzebuja tyle przytulania ;) sobota .. malo stresow w pracy :P mnie dziecko nie odgonilo ... ciekawe jak bysmy sie podzielii kompem z takim malym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej piła w dłoń ... i dzielić. :P To przytul jeszcze raz ze smyraniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×