Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt

OCENCIE...

Polecane posty

Gość pyt
A tak przeglądam sobie allegro i wpoadła mi w oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelka która ją prezentuje jest brzydka :P a co do bluzki to wygląda jakby ktoś był na wiecznej bani i zakładał jącały czas tyłem do przodu - kapturem do przodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty prof eugeniuszu sie tak znasz na tym że >....... no ale to twoje zdanie niech więc będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
Mi sie podobają tak lekko lejące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucha
sory ale mi sie to nie podoba,to bluzkladlatypowej barbie;/chyba że jestes superlaską to napewno będzieszw noej superwyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
No wiem...te ciuszki są takie typowo landrynkowe;) Ja niestety ciutek grubsza jestem od tej modelki (nie tak duzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetna jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i sie nie znam na modzie, ale jednak mam poczucie estetyki i piękna i jakoś ta bluzka nie mieści się w granicach mojego \"piękna\" :) Jakbym widział dziewczyne w takiej bluzce zapewne nie zwróciłbym uwagi na nią, tylko na to co ma ubrane i troszke bym sie to nie spodobało, więc wiem już mniej więcej jaki ma gust... Jak Cie widzą tak Cie piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazarowe ,tandetne szmaty dla blachar z osiedla...milego noszenia tylko nie zapomnij ufarbowac wlosow jak ta \"modelka\" na zdjaciach-fryzura \"na skunksa\"jest ponoc bardzo modna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
O raju w maju...wspolczuje ci charakterku złośliwego. Z czego on wynika? Z nieszczesliwego dziecinstwa? Nieszczesliwej miłosci? Braku przyjacioł? A moze wszystko naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałaś żebyśmy oceniły więc oceniamy dla mnie te ciuszki są brzydkie, takie \"stadionowe\" za które tam dasz parę złotych, a tutaj na wystylizowanej aukcji i napisach \" paris, england czy usa\" wygladaja na ciuchy z żurnala tak naprawdę to tandeta, materiały niskiej jakości ach i jeszcze ta modelka.. no ale najważniejsze żebyś sama dobrze się w tym czuła:) jeżeli Ci się podoba to nie odmawiaj sobie przyjemności kupienia owej odzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
wiesz wszystko rozumiem..krytyka jest oki, ale kulturalna a nie odzywki typu "milego noszenia tylko nie zapomnij ufarbowac wlosow jak ta "modelka"" Szkoda ze na forum jest tak duzo cynicznych i ironicznych osób, ktore czerpią przyjemność jak komus dowalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewczyna....
na zdjeciu wyglada tak jakby zamaist łózka miała solarium cay czas właczone. a bbluzka podobala by mi sie, ale tylko i wyalcznie w kolorze czarnym i troszke dłuzsza, z eby nie bylo widac brzucha pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te ciuchy wygladaja
jak z burdelu :o ale co sie komu podoba, na swiecie musi byc roznorodnosc, chocby po to, by zauwazac wartosciowe rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie czarny top był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
ta bluzka jest beznadziejna - i ten flak z przodu wiszący... pozostałe rzeczy też nieładne, może inaczej- nie w moim stylu i nie w moim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodorka
ladna ale tye bym za nia nie dala w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to własnie
z tych ubrań to tylko ta bluzka z haftem an plecach a reszta nie podoba mi się a ta modelka też okropna jak z plastiku chyba ze to manekin ale z odrostami?! mogliby kogos innego wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×