Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelazkowa

żelazko

Polecane posty

Gość żelazkowa

jakiej firmy polecacie, chce zeby bylo to tzw "konkretne" zelazko:)z gory dzikuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem ze....
tefal supergliss 60. kosztuje około 100 zł. a jest naprawde dobre i ma specjalna stópke ktora sie nie brudzi ;)) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkowa
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco popieram Tefal, ta powłoka przypomina polewę na glazurze, daje dobry poślizg i nieco spowalnia przenikanie ciepła. Dzięki temu łatwiej uniknąć przypalenia lub przytopienia prasowanej tkaniny. Unika się też efektu \"wyświecania się\" tkanin syntetycznych. Jednym słowem prasuje się tak, jak przez płótno. Czyścić trzeba sztyftem do żelazek, który kupuje się w sklepach z chemią domową. Minusem jest stopniowe rysowanie się powierzchni na metalowych suwakach i guzikach, jednak żelazko takie służy spokojnie przez parę lat, a kupno nowego nikogo nie zrujnuje. Ja w ciągu 10 lat używam drugiego, bo pierwsze spadło na podogę i coś się w nim popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkowa
monitorek, ale konkretnie tego modelu-supergilss, czy wogole tefal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tefal specjalizuje się w żelazkach z powłoką ceramiczną, a supergliss jest chyba nazwą handlową tej powłoki. Żelazka z Tefalu mają różne ceny, formy, kolory i nazwy modeli, ale ich wsólną cechą jest właśnie ta powłoka. Wygląda jak polewa ceramiczna w drobne prążki lekko wklęsłe i wypukłe, biegnące równolegle wzdłuż żelazka, koloru jasno popielatego. Nie można się pomylić. Dawniej były drogie, teraz już nie. Jak dla mnie - rewelacja ! I nie jest to tekst sponsorowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkowa
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem tylko
Phillips Azur, modele ze stopą Careezza. Używałam nawet takich z dużym pojemnikiem na parę, ale to przebija jakościa wszystkie. Dobrze się "prowadzi", odpowiednio wywazone, pojemny zbiorniczek na wodę (której nie trzeba wlewac co minutę), silne uderzenie pary (prasowanie pościeli to przyjemność! ) no i super poślizg, dzięki specjalnej powłoce na stopie żelazka. Mój model Azur 4200 kosztował 250zl (2 lata temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam Philipsa \'Azur\', mam wersję 4005, ale jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×