Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .I.I

Ile można sprzątać?

Polecane posty

Gość .I.I

Nudzi mi się w domu. Jestem w siódmym miesiącu ciąży. Nie mogę robić wszystkiego, np. cięższych prac domowych. Siedzę cały czas w domu i już nie mogę wytrzymać. A jeszcze mąż znalazł pracę wyjazdową, nie będzie go po kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .I.I
Czy nikt nie ma podobnego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam. Chyba najważniejsze jest nie siedzieć bezczynnie. Mi pomagała dobra książka albo film na dvd. Dzień zupełnie inaczej mija jeśli spotkasz się ze znajomymi, przy czym stanowczo lepiej jest wyjśc z domu i kogoś odwiedzić. Usiłowałam tez wykorzystaćten czas na naukę angielskiego, niestety nie zrobiłam tyle co chciałam, bo nie potrafiłam się skoncentrować. życzę powodzenia i ciekawych zajęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .I.I.
Ja podobno będę miała synka, ale dopiero w listopadzie. Juz się nie mogę doczekać. Fajnie masz, że juz niedługo będziesz miała swoje dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.I.I zobaczysz czas szybko minie do listopada. ja mam wrażenie, że dla mnie najtrudniejsza jest, jeśli chodzi o oczekiwanie, właśnie końcówka ciąży. jestem już zmęczona, czuje się ociężała i niewiele moge zrobić, bo bardzo szybko się męczę, dlatego chyba tez czas dla mnie wolniej płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×