Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość politycznie nieprawomyślny

Nie lubię naszego prezydenta.

Polecane posty

Gość politycznie nieprawomyślny

Nie toleruje go i nie lubię nie czuję że jest moim prezydentem. I nie chodzi tu o poparcie nawet bo Kwaśniewski mimo że na niego nie głosowałem swego czasu i nie przepadałem to uznawałem go i mimo przeciwnej opcji politycznej z ktorej się wywodził to był moim prezydentem. Kaczor który bliżej mi jest niż Kwach bo prawicowy prezydent nie jest moim prezydentem . Dziwne nie? DO tego dochodzi premier , obecny premier mierzi mnie . Buzkek irytował ale akceptowałem, Miller wkurwiał jak mało kto ale akceptowałem, Belka nawet nawet i też akceptowałem , Marcinkiewicza bez zarzutu akceptowałem ale Kaczor 2? eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie lubię tuńczyka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ich lubi
?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie...
po co ta cąła pojebana polityka:-oWięcej z tego skzody niż pożytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapshodia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ NIE LUBIĘ
obecnego prezydenta i premiera . Nie kogę sie na niego patrzeć i słuchać tego kwęku ... Dzisiaj z rana jakwłaczyłam tv , to aż mnie rzuciło .... Nie lubię , nie lubię nie lubię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię Tuska
On ma takie śliczne Wylupiaste oczęta !!!!!!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
my go nie lubimy... sam siebie nie lubi... tylko brat go lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny__
Widze, że dużo tu anarchistów(fuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka wszyscy lubili
On tak pięknie BEŁKOTAŁ po pijaku !!!!!!!!!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie Die Tages Zeitung bo tylko krytykować umią, skoro Kaczynski wyraził swoją desaoprobate wzgledem wystawy wypędzeniach niemców to dobrze (ja ją popieram jak mało co powiedział Kaczka) a jeśli ludzi zdecydowali odstąpić od tej wystawy to ich sprawa nich ich siłą nie usówał z tamtąd a ten brukowiec będzie pisał że \"Taka uległość wobec władzy jest przerażająca i znana tylko w krajach rządzonych w sposób despotyczny\" IDIOCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczyński nie może
mowic to co chce, bo to szkodzi Polsce. Nie każdy musi myslec tak jak on i to powinien przyjąć do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co potrafi
zrobić nahalna propagand medialna,innych premierów mimo ze byli skurwielcami pierwszej wody jakos człowiek "znosił" a tego już nie a czemu???a bo w mediach cały czas sie go osmiesza i opluwa,zasadnie cz nie ale opluwa,i w tym sprawdza się stara dobra zasada goebbelsa,plujcie,plujcie,zawsze coś się przyklei :D P.S-nie głosowałem na Pis ani kaczorów,ale wkurwia mi tempota ludzka oraz z jaką łatwoscia media wykorzystują ta tepote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienić Prezydenta
Predyspozycje : 1. Musi dobrze śpiewać . 2. Musi dobrze śpiewać . 3.Musi dobrze śpiewać . 4. Musi dobrze śpiewać . 5. Musi dobrze śpiewać . 6.Musi dobrze śpiewać . Pozostałe; Nieistotne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaa
Nie lubię prezydenta Kaczyńskiego ipremiera o tym samym nazwisku bratajego rodzonego również nie trawię. Język trzeba czasem na wodzy powstrzymać, zwłaszcza jak świat wkroczył w 21 wiek. nie uśmiecha mi się zycie w ciemnym Kaczogrodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
cos poczytac . Na przyklad " Rzeczpospolita klamcow " Lysiaka . To tak zeby czyms sie zajac i przestac szczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaa
jasen lepiej kwakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×