Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość genrey__

Takie cycuszki są najładniejsze! Wszystki mućkom dziękujemy!

Polecane posty

Gość genrey__
owszem zgadłaś obleśna nieatrakcyjna mućko (lub niemęski paskudny faceciku) mam 2 nędzne piegi bo jestem facetem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka cycuszkow
i co ja mam tera zzrobić..mam 18lat juz się nie zakocham :/:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genrey___ owi po prostu
staje na widok takiego dziewczatka z malymi cycuszkami a jak zobaczy normalny biust to mu staje ale na wpol do szótej podobno wielu zboczków lubi wlasnie takie a ta na zdjeciu to pazczur , cyce i cale cialo ma takie szare i brzydkie ,nie podoba mi sie :). tak naprawde niewazna wielkosc liczy sie jakosc :)..jesli ktos ma sklonnoscii do malych cyckow i tylko takie uwaza no to cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka cycuszkow
nie będe się z toba kłócić, bo moj byly był świnią ale zboczony nie był nie masz racji 🖐️nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a skad ty to mozesz
wiedziec co takiemu po lbie chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do genreyowi po prostu
założę się że to kolejna niedowartościowana laska która zazdrości pięknego i jędrnego biustu jak z pierwszej fotki (rzeczywoscie śliczny biust) i nie może wytrzymać z zazdrości bo sama ma 2 obrzydliwe gruchy które zwisają jej do kola i bidula musi je zwijać by jakoś wsadzić do stanika. Ma wstretne przerośniete sudy o śr.10cm jest zdeformoanaą krową bez sylwetki o paskudnej paszczy i na 100% kurdupel. a nie ma nic bardziej asexualnego jak taka mała niewrosnieta beczka z przerosnietym tłustym drgającym cycem. Na łąkę krowo!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koim200
za nic w świecie bym nie tknął takich okropieństw jak z tych dwóch ostatnich zdjęć. Tak wielkie "coś" i wogóle duże cyce są dla mnie nie do zaakceptowania i nie tknął bym bo po prostu brzydzę się takiego tworu.:-P One są dobre tylko dla zboczeńców którzy chcą swoje mikroskopijne fiutki wsadzać między dwa tłuste zswisające wały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka cycuszkow
i wogóle nie podoba mi sie caly ten topik, bo jesteście chamscy:( wiem, ze nie byl zboczeńcem, bo gdyby byl, to by ze mna sie nie spotykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze cycole sa wstretne
najlpesze srodkowe czyli b sa slodkie i jedrne. tak duze to już kalectwo fizyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×