Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haczyk

kobieta i wędkarstwo

Polecane posty

Gość haczyk

witam wszystkich lubie łowić ryby z moim mężem. jestem nawet w tym bardzo dobra , choć na wielu rzeczach sie nie znam. niewątpliwie sprawia mi to wielką przyjemność. czy któraś kobieta ma podobnie. zawsze jestem doceniana przez innym mężczyzn, bo oni by choeli aby ich żony czy dziewczyny również podzielały jakże tą męska pasję. czy uważacie , żę to tylko przeznaczone dla mężczyzn ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka
ja tez tak mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie
powedkowac :D i mam nadzieje ze jak znajde swoja druga polowke to razem bedziemy wedke moczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta////
ja rowniez podzielam ta pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haczyk
hmm ten topik powinnam zalozyc na jakiejs stronie meskiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
heh, ja tez lubie wedkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
kobiety nad jezioro, mezczyzni do garow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię łowić ryby!!! bardzo przyjemne uczucie jak spławik pójdzie pod wodę i jak sie rybkę z wody wyciąga:)hm...gorzej z wyjęciem haczyka, ale daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś spróbuje wędkowania to często się w to wkręca, narzekają ci, co nie mają pojęcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam chodzić na ryby, u mnie w rodzinie zawsze wiele osób to robiło, w końcu zaczęłam i ja, trzeba zadbać o dobry sprzęt wędkarski np. http://www.expertfloat.pl/ i wybrać się na łowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta też może odnajdować przyjemność w wędkowaniu i być dobrym wędkarzem. Dużo zależy od odpowiednich akcesoriów. Ja moge polecić sklep www.Iperch.eu - mają najlepszy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to sport dla obu płci :) Nie mam pojęcia dlaczego się utarło, że tylko faceci jeżdżą na ryby. Ja na przykład, podobnie jak autorka tematu, uwielbiam wędkować. W tym roku muszę tylko jeszcze zainwestować w parasol http://wedkarskikrakow.pl/parasole-wedkarskie/ , bo jesienna pogoda nad wodą nie rozpieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kobiety też pasujemy do wędkarstwa! Wystarczy kupić jakąś dobrą wędkę (ja na przykład kupiłam ją z strony www.FishingCenter.pl) i spróbować swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×