Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

hmmm... zaczynam mieć problem z tą tabelką czemu ja taka mała jestem...chyba od tych kilogramów nie urosłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum zawsze mogłobyć więcej ale i mniej, więc się usmiechnij bo 160 to fajny wzrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nic nie jadłam, wypiłam 3 litry czerwonej herbatki, pół godziny tańczyłam i pół godziny jeździłam na rowerze. Teraz się nacieram żelem wyszczuplającym. :) Pamiętajcie - nie ważymy się aż do przyszłej soboty! Tylko wytrzymajcie z dietką i nie znikajcie z topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze w trakcie mojej diety nie udało sie wytrzymac pełnego dnia bez jedzonka... mieszkam z mama i nie daje mi tak radykalnych srodkow podejmowac... i tak musze sie z nia walczyc :) oj sie nakrecam na jutro :) słucham muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Przyszła kryska na matyska... NICK________WIEK____WZROST____BYŁO____JEST____BĘDZIE koper________20______176cm_____91kg_____86kg____68kg Szczupaczka___25_____170cm_____90kg_____73kg____65kg brum84_______22______160cm_____98kg____96kg____75kg FiśKa_________24______165cm_____80kg____74kg____60kg Wewe_______28______164cm_____62kg___ 70lg_____58kg Bea_________41_______166cm_____95kg___95kg_____65kg wyzwanie... ___31_____185cm_____105kg____104kg_____75kg Cześć babeczki! Pozdrawiam starych i nowych bywalców. Czytam was ale czasu brak na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Szczupaczko, Twoja wypowiedź o motywacji to jest to. Każdy z nas potrzebuje takiej chwili zatrzymanie się nasd soba żeby nabrać przekonania że właściwie nie chce dotychczasowego życia (w sadle;)) bo jest z tym raczej nieszczęśliwy i lepiej nie będzie. Dlatego proponuję jeszcze jedną zbiorową wypowiedź: "MOJA MOTYWACJA TO..." poprosimy o dwa zdanka od każdego kto zechce się przyłączyć. Dwa - dlatego, że ma być to kwintesencja naszych smutnych przemyśleń a nie saga. Co Wy na to? Pozdarwiam - do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
:) Kruszyzna :) Bea41 :) Wewe :) Wit@jcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
p.s. - widzę że zostałam prezesem;) To miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Jestem 1 witajcie:) ide sobie własnie kawe zrobic:) a pozniej jade na giełde wczorajkupiłam wiele warzyw wiec bedzie małokalorycznie, musze szpinak przyrzadzic;) odezwe sie pozniej jestem tu najmniejsza jak widzę;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____WZROST____BYŁO____JEST____BĘDZIE koper________20______176cm_____91kg_____86kg____68kg Szczupaczka___25_____170cm_____90kg_____73kg____65kg brum84_______22______160cm_____98kg____96kg____75kg FiśKa_________24______165cm_____80kg____74kg____60kg Wewe________28______164cm_____62kg___ 70lg_____58kg Bea__________41_______166cm_____95kg___95kg_____65kg wyzwanie... ___31_____185cm_____105kg____104kg_____75kg kagrosz_______28_____164cm_____72kg_____70kg______60kg ciekawe jak długo będzie u mnie to 70 kg po wczorajszej imprezce i dzisiejszym grillu i torciku urodzinowym u siostry ;/, chociaż z drugiej strony po zeszłotygodniowym weselisku nic nie przybyło to może nie będzie źle :P teraz na razie kawka pieknie pachnie i wzywa mnie do siebie :) pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak właściwie to u mnie było 80 kg - ale to jak szłam do porodu, bo zaraz po przyjściu ze szpitala było 72 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
kargosz to zaczynamy z tym samym pułapem wagowym i wzrostowym heheh:) ja miałam 85 kiedys a nie chce myslec ile moge wazyc bedac w ciazy, poza tym nigdy nei nalezałam do szczupłych, od zawsze si eodchudzam niestety:/ i tylko raz mi sie udało osiagnac cel z 85 na 62 i teraz go zaczełam zaprzepaszczac , wiec trzeba cos z tym zrobic tymbardziej ze bedzie slub przede mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:Dale fajnie jak taki ruch na topiku;) moja motywacja to kilka par świetnych ale za małych spodni, które mam zamiar jeszcze kiedys założyć;) jestem po jogurcie z otrębami i kawie z miodem wpadnę jeszcze później papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po obiadku może nie był jakiś super dietetyczny bo zjadłam to co reszta domowników ale za to w wersji mini;) no i oglądałam przed chwilą tą moja motywację :D za małe spodnie... ale byłabym szczęśliwa gdybym mogła założyć chociaż niektóre z nich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____WZROST____BYŁO____JEST____BĘDZIE koper________20______176cm_____91kg_____86kg____68kg Szczupaczka___25_____170cm_____90kg_____73kg____65kg brum84_______22______160cm_____98kg____96kg____75kg FiśKa_________24______165cm_____80kg____74kg____60kg Wewe________28______164cm_____62kg___ 70lg_____58kg Bea__________41_______166cm_____95kg___95kg_____65kg wyzwanie... ___31_____185cm_____105kg____104kg_____75kg kagrosz_______28_____164cm_____72kg_____70kg______60kg Heidi18_______19______165cm_____77kg____73,5kg_____63kg Ja widzę, że tu najmłodsza ;) i jak zwykle ostatnia, ach to moje lenistwo! Dziś zjadłam sałatkę z tuńczyka, a co będzie dalej się zobaczy, oczywiście z uwzględnieniem diety! Jak narazie śmigam do szpitalka, bo moja kumpela wczoraj urodziła i ma słodziutkiego Kubusia :D! W czasie ciąży zatrzymała figurkę i była szczupła z wielgachnym brzusiem :P! Przynajmniej teraz nie będzie się musiała borykać z dietami jakimiś! Ehhh, takie to mają szczęście ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja już po swojej porcji ćwiczeń,teraz czas na zabiegi upiększające typu farbowanie, peelingowanie i maseczkowanie więc śmigam do łazienki. Niech moc bedzie z wami :) i nie dajcie się skusić na niedzielne grzeszko-słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* i po dozynkach mam wielkiego kaca i bol głowy ale przetanczyłam cała noc :D wazyłam sie wczoraj ale kiedy nastepny rz sie zwaze nie wiem nie mam wagi skorzystałam z wagi przyszlej kuzynki ale dołacze sie do tabelki NICK________WIEK____WZROST____BYŁO____JEST____BĘDZIE koper________20______176cm_____91kg_____86kg____68kg Szczupaczka___25_____170cm_____90kg_____73kg____65kg brum84_______22______160cm_____98kg____96kg____75kg FiśKa_________24______165cm_____80kg____74kg____60kg Wewe_______28______164cm_____62kg___ 70lg_____58kg Bea_________41_______166cm_____95kg___95kg_____65kg wyzwanie... ___31_____185cm_____105kg____104kg_____75kg vikusia_______22)_____168cm________97kg_______79kg________65kg z tym ze wazyłam tyle jakies 3 lata temu no i wazylam juz 69 kg:/ ale spałam sie jak swiniak:/ bede teraz pisac jak malolata ale musze schudna szybko pare kg coby miec epsz motywacje w sumie sie załamałam jak weszłam na ta wage myslalam ze waze lekko ponad 70 a nie prawie 80kg :( ide sie napic rosołku instant moze mi kac przejdzie nie moge nawet nic zjesc.A i oczywiscie witam nowe kolezanki im nas wiecej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac ze wygralam wczoraj skakanke i nawet niezle mi idzie skakanie :) i dzieki bogu nie byłam najgrubsza :/obsesja inaczej tego nie mozna nazwac ale kolega mojego faceta powiedział ze fajna dupa jestem ale zajeta hahahaha no przyznam ze troche mnie podbudował ale ta waga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie...
już druknęłąm, czeka na kuriera:) i dzięki za chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofana jesteś
dzięki i chyba do jutra:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Qrczę, chyba opatrznie zrozumiałam tabelkę. PYTANIE: Czy "było" oznacza jaka byłam kiedyś (najszczuplejsza) czyli że kiedyś np.5lat temu byłam taką sztuka, czy jaka byłam nim rozpoczęłam to tutejsze odchudzanie, czy też odchudzania przed X-miesiącami (że np. walczę już tyle i tyle a przed początkiem odchudzania było tyle. Bo włąściwie jedno nie jest równoznaczne z drugim. Mam problem natury logicznej, jak to widzicie? czy "było" to ma być waga z dobrych czasów? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Qrczę, chyba opatrznie zrozumiałam tabelkę. PYTANIE: Czy "było" oznacza jaka byłam kiedyś (najszczuplejsza) czyli że kiedyś np.5lat temu byłam taką sztuka, czy jaka byłam nim rozpoczęłam to tutejsze odchudzanie, czy też odchudzania przed X-miesiącami (że np. walczę już tyle i tyle a przed początkiem odchudzania było tyle. Bo włąściwie jedno nie jest równoznaczne z drugim. Mam problem natury logicznej, jak to widzicie? czy "było" to ma być waga z dobrych czasów? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Sorry, system mi kazał wysłać jeszcze raz ale myślę że może kliknęłam podwójnie. Ciao!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uznałam ze było to poczatek diety waga startowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie
Analizując tabelkę, nie wszyscy chyba tak zrozumieli. Ale ja też wpisałam startową (pożal sie Boże kilogram w miesiąc!). Jeszcze trzy latka i spełni się mój sen o Warszawie...:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Było\" jest wagą startową, czyli maximum. :) Byłam dziś u znajomego którego nie widziałam 2-3 miesiące. Zobaczył mnie, wydał westchnienie i powiedział \"Boże, jak schudłaś, ile?!\". Ha!! Aż się napuszyłam z dumy. :) Wczoraj nie zjadłam nic, dziś troszkę tak - 3 kromki chleba razowego, 2 jajka, pomidora i troszkę ziemniaków. Moja motywacja jest taka: poznałam cudownego faceta w necie jakieś 4 miesiące temu. Wiecie, rozmowy dzień w dzień po kilka godzin itd... Mamy zaplanowane spotkanie tak na początek/środek października. Do tego czasu muszę mieć poniżej 70 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno. Trochę wstydliwa sprawa, ale poruszę ją.... Zawsze przy odchudzaniu mam problem z zaparciami. Podpytałam lekarza jaki środek jest najlepszy, powiedział że Forlax, gdyż jako jedyny ze środków przeczyszczających nie powoduje uzależnienia, i nawet po jego odstawieniu wszystko się reguluje. Natomiast inne przeczyszczające powodują: uzależnienie, po odstawieniu są problemy większe niż wcześniej, a do tego jest zagrożenie hemoroidami i problemami z układem pokarmowym. Forlax jest stosunkowo drogi, ale naprawdę go Wam polecam. Nie działa tak jak typowe przeczyszczające czyli ostry ból brzucha i jednorazowe wypróżnienie. Forlax reguluje przemianę materii. Brzuszek nie boli, a tylko naturalnie \"pędzi\" nas do kibelka 1-2 razy na dobę. Zero zaparć. Piszę o tym bo wiem że duzo osób z nadwagą/otyłością ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. zależy dla kogo drogi. 10 saszetek kosztuje w granicach 12-20 zł (zależy jaka apteka), a dziennie się bierze 2 saszetki. Ma fajny, pomarańczowo-grejpfrutowy smak, proszek rozpuszcza się w wodzie i się to wypija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie
Hej Szczupaczko!:) Mój sposób na zaparcia to bułki z "biedronki" te ciemne całe obsypane słonecznikiem i siemieniem. Ziarna kłują ścianki jelit, powodując ich obronne kurczenie się a to z kolei powoduje przesuwanie treści pokarmowych. Nie znam lepszego sposobu. Wiem, ze te bułki są pszenne ale jedna dziennie załatwia sprawę, mam spokój od 3lat. Zawsze wybieram chleb z ziarnem, otrębami, chyba że już nie mam wyboru;) Zamierzam wziąć sie za oczyszczanie bo właśnie mam kłopot z uczuleniem po zjedzeniu czegoś innego niż produkty z własnej działki:( W linku poniżej polecają preparat z błonnika (taka szczotka dla jelit) różnych warzyw i owocóch, nie wiem tylko gdzie go kupić. Wklejałam go już raz ale może znowu ktoś skorzysta i się przerazi tak, jak ja!:) Pozdrawiam:) http://www.klinika-zdrowia.com/prasa.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×