Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Brum moja siostra miala kiedys takie plamy na twarzy czerwone pojawialy sie i znikaly okazalo sie ze na tle nerwowym :/ale chyba przepisala jej jakas masc czy tabletki nie pamietam bo to dawno temu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):)::) Dziś ważenie. Szczęśliwa informuje że jest mnie trochę mniej ;) Było 73,6 kg Jest 71,5 kg Niestety w cm bez zmian :(:(:( Wczoraj mierzyłam 2 sukienki i tak: 42 rozmiar jest góra dobra ale na udach za ciasna, 44 rozmiar na odwrót :( A wesele coraz bliżej. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwileczke bo niedlugo znikam.Zwazyłam sie na tej mojej smiesznej wadze i jak pokazywała jakis czas temu 87 tak dzisiaj 79.Musze zwazyc sie gdzies na jakiejs normalnej wadze bo mnie szlag trafi ;p.Ela co do ubran kupywałam bluzke 42 w piersiach była obcisła no ale gdybym sie uparła to moglabym wziasc a 44 za luzna w piersiach a o dle juz nie wspomne:/ w ostatecznosci wziełam ta 44 bo i tak teraz modne luzniejsze bluzki :D.Jedziemy dzisiaj z M na wies i na spacer do lasu :D.I wiecie co jakos tak optymistycznie do wszystkiego jestem nastawiona wiec mam wiecej sił i wiary ale to chyba przez te slonweczko ktore swieci.Buziaki dla was jak bede miala mozliwosc to od razu cos napisze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dzisiaj zważyłam i waga pokazała 70,4 kg a ostatnio było cos koło 72-73 kg więc jest dobrze :D postanowiłam jednak do świąt się nie ważyć - to tylko dwa tygodnie - i w Wielką Sobotę mam nadzieję się cieszyć tym co pokaże waga - oby była już 6 z przodu :P dzisiaj wieczorkiem wybieram się z kumpelką na kawę vel piwo do Piwnicy pod Baranami, a mój M zostaje na straży z chłopakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz gratuluje:DTylko nie pij za duzo piwa.No kurde mialam nie wlazic ale M jeszcze nie ma wiec sie skusilam :PNo to milego weekendu wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje spadku wagi :D a tak a propos tych rozmiarów to widzę że hurtowo jesteśmy mniejsze górą a szersze dołem ;)masakra przy kupowaniu zwłaszcza płaszczy czy dłuższych kurtek :( miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki vikusia :D a piwko maxymalnie jedno i to małe bo po pierwsze karmię małego piersią więc nie bardzo mogę, a po drugie kaaaloooryczne :( a tak wogóle to od jakiegoś czasu chodzi za mną jakieś słodziutkie winko np martini :) albo może jakaś naleweczka :D ....zobaczymy... zaczynam się zastanwaić nad świątecznym menu ciastowym: mazurki, może jakiś snickers (dla M bo lubi słodkie ciasta) ewentualnie bounty (dla mnie bo uwielbiam kokos) ----> ależ bym zjadła coś słodkiego.... juz 4 dni jest bez słodkości i aż do dzisiaj nawet nie ciągnęło mnie bardzo, a teraz mam sposób jak chce mi się coś słodziutkiego to robie sobie kawę capucino, bo ogólnie herbaty nie słodze kawę tylko troszkę więc takie capucino jest dla mnie mega słodkie i zaspokaja chyba moje zapotrzebowanie na cukier no i oczywiście waga po świętach też pójdzie w odstawkę na jakieś dwa tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra!!!! dopiero się cieszyłam utratą wagi a teraz gadam o słodkościach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie bez wagi Vikusia to masz troche jak randka w ciemno :D Nie tak szybko i te centymetry spadają a 0,5 kg to już coś. Wypoczywaj na łonie natury i ładuj akumulatory ;) Kagrosz gratuluje coraz fajniejszej figurki i tylko z tym piwkiem nie przesadz :D ale w takim miejscu a jeszcze z miłą osobą to już masz moje rozgrzeszenie. To ulubione ciasto kokosowe właśnie upiekłam, skręca mnie z łakomstwa a podobno niezłe. Pierszy raz to uczyniłam, a i jeszcze pierszy raz piekłam też mufinki czekoladowe z nutellą w środku. Celowo to piszę abyście i Wy złapały smaka na małe co nieco. Wiem zołza jestem :D Brum ja nie tyle w biodrach mam dużo (no jest ich sporo) ale same biodra to jeszcze nie problem. U mnie biodra są na udach i suknia która mi się podobała była za ciasna właśnie na udach o 2 - 3 cm. Bawcie się dziewczyny. Spadam do kuchni robić sałatkę. A jak kto chętny stawiam kawkę i ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :D wczorajsze wyjście na miasto dobrze mi zrobiło :) dawno nigdzie nie byłam a Kraków noca jest taki piękny :) odwiedziłyśmy z kumpelą Krzysztofory i Piwnicę pod Baranami :D skończyło się na jednym dużym i jednym małym piwku M poradizł sobie świetnie z chłopakami - jak wróciłam to już spali .... także następne wyjście może być dłuższe :P nie no żarcik, ale zdecydowanie częściej muszę się gdzieś wyrwać --> czyli przynajmniej raz na miesiąc a dzisiaj z kolei ja siedzę sama z chłopakami bo m znowu ma kurs z klientami - zawiózł jakieś małe szkraby na konkurs judo!! na śląsk i nie wiemy o której wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela ależ mnie naszła ochotą na te Twoje ciasteczka, akurat kawusie sobie zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kagrosz, niestety dostałam za swoje, kusiłam Was a uległam sama. Po solidnej kolacji sobotniej dostałam napadu głodu i pożarłam co sie dało nie oszczędzając na słodkim :( Wczoraj przykładnie dietowałam a dziś rano weszłam na wagę i okazuje się że nie jest większa od sobotniej i z tego bardzo się cieszę ale to objadanie napewno odbije się na końcowym efekcie bo w diecie norweskiej je się określone produkty :( Nowy tydzień, nowe wyzwanie, nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Spimy Ela,przynajmniej ja dopiero wstalam.Diete stosuje ,ale u mnie Mm .Wczoraj 1 godz.silowni i jedzonko jak najbardziej ok.Wiem,wiem jestem conieco uparta ,ale powiedzialam sobie ,ze teraz albo nigdy.Dobrego dnia,Dziewczyny.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Goodlife super :) i tak powinno być. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D wpadłam tylko na chwilke powiedzieć Wam cześć życzyć miłego i cieplutkiego dzionka buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Pozdrowienia,mam dzisiaj wolny dzien ,postaram sie go umiejetnie wykorzystac;swieta wielkanocne juz za pasem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś cisza na naszym topiku nastała, czyżbyście tak ostro wzięły się już za świateczne porządki?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja sie probuje zabrac za te porzadki,ale wiosna troche rozleniwia... zobaczymy. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ska skarbow a ja postanowiłam szybciutko cos skrobnąć.Ela ale mnie podkusiłam tymi slodkosciami za mna łazi czekolada z orzechami ale jak narazie dzielnie sie trzymam.Nawet nie napiłam sie wczoraj piwa :DMam nadzieje ze wytrwam do swiatA ja na nowo odkrywam najstarszy sport na swiecie wymaga to nielada wysiłku no i super sie cwiczy bo we dwoje ;).Polecam rano bola wszystkie miesnie :)Buziaki dla was i trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co uległam swoim zachciankom ;/ i właśnie przed chwilą do kawy zjadłam rurki z nadzieniem i na dodatek w czekoladzie :) na szczęście dzisiaj robie 33 km na rowerku więc odpędzam wyrzuty sumienia :p pozdrawiam słodko Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie! :)Jak super ze M szuka skarbow po lesie bo i ja korzystam taki całodniowy spacer to mnostwo km.Wiecie ze moj zoladek nie przyjmuje weglowodanow?:OJakis czas temu zjadlam pol kromki chleba i strasznie mnie kuło w zoladku wczoraj zjadlam 2 kopytka i znow to uczucie ale to dobrze przynajmiej sie nie spase jak bede juz laska :DCzuje sie lekko a jutro trudne dni a przez to mam wiecej motywacji Buziaki dla was i zagladajcie czesciej zebym miała co czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Goodlife gasiła światło a ja zapalam :D Ostatnio ciuchutko tutaj :( Brum gdzie się zagubiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja jestem ale was nie ma :( Skocze chyba zaraz do lasu słonko swieci az chce sie zyc tylko jakas taka spiaca jestem...A no i diete trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia to tak jak ze mną :D ja zazwyczaJ mam czas rano jak domownicy porozchodzą się do pracy i szkoły. Wieczorem to nawet nie podchodzę do kompa bo chyba by mnie oskalpowano ; Jak tak dalej będę kupowała suknie na wesele jak kupuje to wcale nie kupie. Koszmar, schudłam i dalej nic na mnie nie wchodzi :( Jutro ważenie :(:(:( a miało już być tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela to do jakich ty sklepow chodzisz?Dla mlodziezy?Jja bylam w szoku ostatnio lazilam po sklepach i naprawde ciuchy maja w coraz wiekszych rozmiarach 42,44,do 50 az mi szczeka opadla.A ja chyba sie chwile zdrzemne bo mi sie bateria wyczerpała.Buziaki Brum melduj sie! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×