Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

vikusia lepiej nie bo przestanie wygrywać :D właśnie znowu wygrał :D ja fajnie że chociaż innym się udaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dzisiaj kurtke nowa. jest takaaa.. w sam raz ale super jakby byla troche luzniejsza wiec mam kolejna mobilizacje:Pzawsze tojakis sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum ja mu oddam 10 kg a on pojdzie na emeryture;p Kissek takie ciuchy w sam raz sa najlepsza mobilizacja.Ja nie raz kupywalam np spodnie takie akurat z ktorych wystawaly boczki zeby miec wieksza mobilizacje i o dziwo zadziałało:D Teraz szukam po domu spodnicy dzinsowej mojej siostry rozmiar 40 i ona jest wlasnie moja mobilizacja no ale moja mama gdzies ja schowała i sama nie wie gdzie:P A wogole to ostatnio wydaje mi sie ze jestem coraz grubsza chyba popadam w jakas paranoje ale i z tym sobie jakos poradze. Najwazniejsze ze przeprosilam sie ze stepperem no i nawet brzuszki robie :).Musze jeszcze dzisiaj pocwiczyc z 15 minut tylko ze na chwile obecna mam wyczerpana baterie :)Ale jest coraz cieplej a poki jestem mloda zdaloby sie co nieco pokazac bez wiekszych katorg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie obijac sie :p no chyba ze spedzacie czas na powietrzu to wybacze ale nie zostawiajcie mnie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyspałam. Słuchajcie i mnie udało sie pierwszy raz w życiu coś wygrać. Wczoraj kupiłam w osiedlowym sklepiku margaryne do smarowania pieczywa manuele i dziś rano ją otwieram i coś jest: ano to że wygrałam toster. Zero radości, przecież mogło wypaść lepiej. Nagrode przyślą paczką po zakończeniu konkursu czyli po 16 kwietnia. Jedynie córka się cieszy. Niestety z dietą jest fatalnie tzn rano zaczynam dobrze a dalej to wiadomo........................ Ale wczoraj zaliczyłam 0,5 godz rowerka i 15 min wchodzenia na stopień a dziś ledwie nogami pociągam, ło mamo. Dziewczyny jakie kolorki zastosowaliście na włosy, bo bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde ja to nigdy nic nie wygralam:/ Ja mam na wlosach srebrzysty blond czy jakos tak.To ta farba co reklamuja ze niby ma refleksy wspolgrajace czy jakos tak ;p ale osobiscie polecam te farby kolory rezczywiscie nie sa plaskie i jednolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela gratuluje :classic_cool: oj mnie tez przydalby się fryzjer, ale ja mam balejaż i sama sobie nei zrobię, więc do fryzjera wybiorę się dopiero przed świętami bo dwa razy nie pójdę (ze względów finansowych) a odrosty musze zrobić :o a co do konkursów to mnie kilka razy udało się coś wygrać, nawet teraz 20 minut temu wygrałam jakieś próbki nowych kosmetyków :D a i na porodówce radio mnie odwiedzało bo wygrałam konkurs w esce :P buziaczki 👄 i powodzenia w konkursach, dzisiaj gramy w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny to może ja też zacznę grać bo jakoś do tej pory nie wierzyłam że mogę coś wygrać :P mój kolorek : miała być fioletowa czerń a wyszło jak zawsze tylko czarno :P to chyba dlatego że z natury mam już dość ciemne włosy i cały fiolet o który najbardziej mi chodziło szlag trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Ela gratulacje, jedyną rzeczą, ktora ja wygrałam to puchar w zawodach siatkowki i jeszcze mi go do szkoły zwinęli:P, własnie wrocilam z aerobiku, sił brak na cokolwqiek heh bylam skuterkiem i ledwo go wytachalam z parkingu az mi kumpela musiała pomagac:Ppozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Ela gratulacje, jedyną rzeczą, ktora ja wygrałam to puchar w zawodach siatkowki i jeszcze mi go do szkoły zwinęli:P, własnie wrocilam z aerobiku, sił brak na cokolwqiek heh bylam skuterkiem i ledwo go wytachalam z parkingu az mi kumpela musiała pomagac:Ppozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Napisałam tu cały referat i niestety mi go wcieło. Gratulacje przyjmuje. Z tymi nagrodami to widocznie tak już jest że na każdego kiedyś może padnąć albo i nie. Ale puchar za wyniki sportowe to już coś......................chyle głowe to ze mnie to zawsze w szkolnych latach był nygus. Vikusia też czasami mam ochote iść do fryzjera i zrobić się blondi ale stracha niestety mam. Jak zaczną wychodzić mi srebrne włoski to zaszaleje na całego. Narazie odpukać mam jeden kolor na głowie i oby tak zostało jak najdłużej. Kończe kawke i mam mocne postanowienie iść na rowerek. Miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle gadania po tych nowych fryzurach...chyba sie bede musiala wybrac dp fryzjera:Pheh a chcialam poczekac z tym do kwietnia:)...jak w piatek nie kupie gaci to cos bede musiala z ta kasa zrobic i najpra\\wdopodobniej sie znajde na fryzjerskim fotelu:)heh wczoraj mialam kryzys najadlam sie a dzis rano 400gr wiecej;/ ale od dzis juz koniec z objadaniem sie z reszta o 19 ze szkoly przyjezdzam na aerobik nie ide bo mnie wszystkie miesnie bola wiec latwqiej bedzie diete utrzymac;)podrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaliczyłam rowerek. Moją wage to narazie schowałam. Stresować się tylko będe, że znów więcej. Codziennie od nowa zaczynam i padam. Ale nie przestaje bo licze że kiedyś mi się uda. A fryzurką zawsze można sobie nastruj poprawić. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissek po jednym dniu obzarstwa nie mozna przytyc a waga sie zmienia z roznych powodow dlatego nalezy wazyc sie raz w tygodniu i rano.Ja wczoraj troche popiłam ale dzisiaj juz twarde reguły.W soboe to m men ma imieniny wiec bede stac przy garach ale chyba zrobie takie rzeczy ktore ja moge jesc a co :)A maly to jest coraz gorszy jest tak niedobry ze ja wychodze z siebie ale tak to jest jak sie wychowuje bezstresowo ale nieumiejetnie. Robie brzuszki i chyba działaja bo bola mnie miesnie i licze ze dostane dzisiaj pieniadze bo musze sobie jakas szmatke kupic bo zwariuje :) Ela a co do koloru to mi tylko w blondach dobrze w ciemniejszych wlosach wygladam jak przez okno jak mawiala moja babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to dziś byłam u fryzjera, ciekawe co powiedzą domownicy jak wrócą do domku. Fryzurka jak zwykle króciutka i wystrzępiona a kolorek sama zastosuje tzn kupuje szamponetki, w razie czego to do skutku myje......tym razem to będzie czerwień porzeczkowa. Vikusia będziesz mieć referencje jak bocian przyniesie Wam węzełek z dzidziusiem :D, praktyki nigdy przy dzieciach za wiele. Ja wychodząc za mąż to niewiele na tem temat wiedziałam o praktyce nie wspominając bo nie było na kim. Byłam już w 2 miesiącu ciąży gdy sąsiadka przyniosła do popilnowania swoje 7 miesięczne dziecko. Dostałam zapas pieluszek i butelke mleka. Niestety pech chciał i dzidziuś narobił w pieluszki a ja nie wiedziałam co z tym fantem zrobić, konie końcem rade jakoś sobie dałam ale koc z łóżka był do prania. Mleka nie dałam bo dzidziuś nie płakał...............a taki miałam przykaz że tylko gdy będzie płacz. Więcej dzidziusiem już się nie opiekowałam. Wszystkiego uczyłam się razem z mężem gdy urodził nam się syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 3 raz robie podejscie zeby cos napisac i mi sie komputer zawiesza:/ Ela co do dzieci to masz racje mam juz jakies pojecie ale jak kiedys przyniose takie malenstwo do domu to chyba nie ebde wiedziala co robic I kurcze dopiero jutro ide na jakies zakupy a juz myslalam ze dzisiaj bede miec ekstra humor.Chociaz niewiadomo bo mam mase zajec od rana a nie wezme faceta bo bedzie marudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiosna się zrobiła więc dziewczyny w plenerze. Ale za oknem dziś jakoś nieszczególnie. Wszyscy dostrzegli zmianę fryzurki i nawet pochwalili. Idę dziś pooglądać co jest na mnie w sklepach w związku z tym weselem. Chłopy w tym względzie to się jednak mają lepiej, kupią garnitur i mają problem z głowy i nie myślą o tym że drugi raz w nim idą na jakąś uroczystość. Kobitki nigdy nie mają co na siebie włożyć a już nie wspomne o tym aby jedna sukienka wystsrczyła na 2 wesela i to w tej samej rodzinie. Masakra, a gdzie buty i dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miłego i słonecznego weekendu :D ja niestety właśnie jadę do szkoły :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum powodzenia. Przynajmniej będziesz solidnie dietować a nauka pochłania dużo energi więc wrócisz lżejsza. Goodlife gdzie się zapodziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeœć dziewczęta :) dzisiaj czeka mnie samotny wieczór bo mój M pojechał do Katowic na spotkanko biznesowe, a ja zaraz zrobię sobie kawkę, pobawię się z moim chłopaczkami, póŸniej ich umyję i położę spać, a sama zrobie sobie babski wieczór - jakaœ maseczka, peeling, dobra ksišżeczka i 29 km na rowerku :) (no może nie w tej kolejnoœci ale jednak) jutro wybieram się na małe zakupy dla chłopaków, jakieœ wiosenne czapki i kurtki musimy im pokupować, mnie tez by sie jakiœ fajny polar przydał, ale to juz jutro zobaczymy buziaczki i udanego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek. Jestem, Ela.Troche choruje,no nic powaznego,ale wkurza.. Cala zime nie chorowalam,a teraz cos mnie bierze ,mam nadzieje ,ze to tylko przeziebienie.Dieta idzie mi ok,ale waga ani drgnie. Ja mam wesele ,ale to dopiero w lipcu,mam jeszcze mnostwo czasu i na schudniecie i na zakupy(ale bedzie to kosztowne). Od wczoraj mam rowniez nowa fryzurke i nowy balejaz,wyglada chyba ok.(na M opinii nie moge polegac). Kagrosz uwielbiam takie babskie wieczorki...(rozmarzona...). Dobrego wieczorku.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Goodlife takie wiosenne przyziębienia są fatalne, współczuje serdecznie. Zresztą całą jesień i zime jesteś na diecie, ćwiczysz sporo więc i organizm ciut osłabł. A wagą się nie przejmuj (wiem, wiem fajnie się mówi] jeśli jesteś na diecie to wkrótce ruszy w dół, czytałam na niektórych topikach że pomimo diety waga może nie reagować dosyć długo czego oczywiście nikomu nie życzę. Dziś się zważyłam 73.60 kg tzn że jednak coś przychudłam od ostatniego tygodnia. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszukałam na poprzedniej stronie ile ważyłam tydzień temu. Było 74.8 Jest 73,6 Czyli jestem na minusie 1,2 kg Jeśli uda mi się przynajmniej zachować tą wage dzisiejszą do następnego ważenia to już będzie dobrze ale liczę na to że uda mi się ją obniżyć, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ela gratuluje utraty kg :) ja dzisiaj na wagę nie stanełam ... w sumie to nawet nie wiem czemu?? :O zważe się za tydzień, alez mnie dzisiaj dupsko boli po wczorajszym rowerku , a na dodatek łeb mi pęka i ta beznadziejna pogoda ;/ dzisiaj czekają nas małe zakupki,a na razie sprzątam mieszkanko, dzieciaczki się bawią a M w pracy buziaczki i do usłyszenia Goodlife wracaj do zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kryzys wczoraj a dzisiaj jeszcze bylam na ur...ale kulturka:Pheh 1 ciastko z reszta u mnie tak zawsze na ur 1 abo wcale strasznie sie musze pilnować, jutro tez ur(i jak tu sie diety 3mac:P) ale koniec od jutra jak to dikusiua napisałaś wracam do reguł:)acha ela poszlam w Twoje ślady(no prawie) [pjechal;am dzisiaj totka posłać jak wygram kumuloacje wszyscy maja zgzrewke piwa, albo zapas czegokolwiek dietetycznego:Pheh pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kissek czy już mamy się cieszyć, fajnie by było. A ja piwa nie lubie a wręcz nie znoszę nawet zapachu więc pokus nie ma ale uwielbiam takie slodkie, gęste likiery. Kuszą mnie niesamowicie i dotąt krążę wokół barka aż wiadomo pustki nie zobaczę. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele. U mnie piekna,sloneczna pogoda ,a ja niestety dalej choruje i na dodatek @,szkoda mowic.Z dieta sie trzymam.Pa i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niedziela była dla mnie fatalna. Lało, wiało straszliwie. Dopadłam do słodyczy. Od dziś zaczynam diete norweską i zobaczymy co będzie, na początku odchudzania schudłam z nią przez 3 tyg 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina rowerka zaliczona. Śniadanko zjedzone. A tu nikt się nie pojawił. Goodlife zdrowiej szybciutko, słuchaj skoro waga stoi w miejscu pomimo diety to może objętościowo sie zmieniło. Współczuje ci, nic chyba tak nie dołuje jak ta uparta waga. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem ale zbytnio nie mam sie czym chwalic 3 dni w plecy:/ no bo przeciez nie moze sie jedzenie zmarnowac... Ale moge sie pochwalic ze moje kłopoty ktore spedzaly mi sen z powiek zaczynaja sie rozmywac wiec wszystko na dobrej drodze Imieniny udane M mnie wychwalał w niebiosa jak i reszta rodziny:) Spokojnej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×