Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Witam. Ja chyba zwariuje z tym sniegiem,dojazd z pracy do domu zajal mi dzis 2 godz.zamiast 15min.,dobrze ze dojechalam w calosci.Nieobecnosc Eli tez mnie troche niepokoi..... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem duzo o wadze kiedy powinna spasc i kiedy cie 3mac w calosci, ale jak dotad ciezko mibylo sie zmobilizowac. ewczoraj juz chyba sie miarka przebrała, matka sie pytała czemu taka smutna chodze i widziala ze płakałam. Od razu sie spytała czy stanełam na wage?? tak juz mam ze strasznie sie tym przejmuje,wiec najwyzszy czas zeby cos z tym zrobic. dzisiaj szkoła, potem ide do pracy ale chcialabym gdzies jeszcze na basen wyskoczyc no zobaczymy...jak nie bede bardzo zmeczona to na pewno pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem duzo o wadze kiedy powinna spasc i kiedy cie 3mac w calosci, ale jak dotad ciezko mibylo sie zmobilizowac. ewczoraj juz chyba sie miarka przebrała, matka sie pytała czemu taka smutna chodze i widziala ze płakałam. Od razu sie spytała czy stanełam na wage?? tak juz mam ze strasznie sie tym przejmuje,wiec najwyzszy czas zeby cos z tym zrobic. dzisiaj szkoła, potem ide do pracy ale chcialabym gdzies jeszcze na basen wyskoczyc no zobaczymy...jak nie bede bardzo zmeczona to na pewno pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uups chyba siue powtorzylam ale peszek:)nie musicie czytac 2 razy:)heh 3majcie sie ja mykam robic zadanie bo dosc mam problemow wiec wolalabym zeby w szkole sie jako tako kulało;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissek u mnie tez było zawsze ciezko z mobilizacja jako nastolatka duzo schudłam na roznych dietach ale pozniej te kg wrociły i tak skakałam z diety na diete kg spadaly i wracały jak bumerang a ja ciagle myslałam ze jestem beznadziejna ze jak ktos sie na mnie patrzy to dlatego ze jestem gruba:/W te wakacvje trafilam na ten topik uwierz mi jadłam same warzywa i serki wiejskie cwiczyłam pływałam bo czesto jezdzilismy nad jezioro meczyłam sie okropnie i schudłam niewiele :/ale zaczełam czytac o diecie Atkinsa no i pomyślałam \"to moze byc to\" obudziłam sie ktoregos ranka i stwierdziłam ze ten dzien to jest własnie dzien w ktorym zaczne chudnac i o dziwo udaje sie :) popełniam małe grzeszki ale zwariowałabym inaczej.Musiałam schudnac 4-6 kg bo wszyscy zauwazaja i chwala a ja dostaje jeszcze wiekszego kopa.Takze myśle ze juz zrobiłas duzo bo zaczełas o tym powaznie myślec i zobaczysz ze tez nadejdzie\"twoj dzien\" a z nami bedzie Ci łatwiej Goodlife ja sobie kupiłam kozaki a u nas zimy nie było to jest tragedia:PMam tylko nadzieje ze lato bedzie w tym roku normalne ...Buziaki dla was Kagrosz słonce a Ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, właśnie wróciłam z obiadu biznesowego :D byłam na prezentacji nowego katalogu oasis tours po którym był wspaniały obiad - a całość odbywała się w hotelu grand w Krakowie pięć ***** do czegos zobowiązuje więc i obiad był wytworny :D:D a tak poza tym to wkurza mnie ten straszny wiatr i idę sobie zrobić mega kawusię :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz mi by sie tez przydał taki obiadek wytworny ;p A u mnie z humorem ostatnio kiepsko...jakos mnie tak wszyscy\"madrzy\" dołuja i na szczescie nie w sprawach diety.Jeszcze kilka takich dni i chyba załapie jakas depreche... Buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia ja nie wiem czemu niewiele schudlas na serkach wiejskicj i warzywach??wiem tylko ze jak sie stosuje malo urozmaicono diete to potem zazwqyczaj jest efekt jojo, a poza tym co to jest dieta atkinsa??slyszalam ale nie wiem o co w niej biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha w sumie to tez mysle ze z tym swietnym forum(NIE ZEBYM SIE PODLIZYWAŁA;P) bedzie mi latwiej zawsze mozna pogadac z ludzmi w podobnej sytuacji:0a na basen dzisiaj juz nie dotarlam ze szkoly jechalam porosto do pracy kuzyn przyjechal z niemeic wiec troche wyp9ilismy:Phumorek dzisiaj mam swietny tym bardziej ze diete poki co 3mam wiem ze to drugi dzien dopiero ale od czegos trzeba zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza na naszym forum :O dzisiaj załapałam jakiegoś małego doła, łeb mi pęka nic mi sie nie chce... ato wszystko przez to, że dostałam @@@ więc nawet na wagę nie stanęłam bo nie było sensu :( wracam do mojej kawusi buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymy nie mówcie że wszystkie się uczycie :P ja dzisiaj idę na obiad do teściów a oni wszystko z sosami robia więc tłusto będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Kagroszku jak przezylas obiadzik u tesciow?Mialam niby caly weekend wolny,ale on wcale nie byl taki wolny,gdyz musialam nadrabiac zaleglosci w domu.....i tak szybko minal. Pa,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Oj dawno tu nie zaglądałam więc mam spore zaległości ale z przyjemnością sobie Was poczytam. Zatęskniłam za odchudzaniem, za ćwiczeniami, za fajnymi dziewczynami. Od paru dni mie mogłam wejść na kafe - ciągle miałam informacje że nie można odnalez serwera, ale dziś się wreszcie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no strasznie tutaj jakos pusto, viki jak wejdziesz napisz mi zczemu nie moglas schudnac na sertkach wiejskich pzreciez ludzie na tym duzo traca jak jedza tylko to pozdrawiam wszystkich i ide troche pozakuwac bo mam dziosiaj kolosa a sie nie uczylam , basen tv i dlugo dlugo nic :Pobijam sie troche ostatnio jesli chodzi o studia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko już przeczytałam. Dziewczyny serdecznie dziękuje za to że pamiętaliście jeszcze o kimś takim jak ja, dużo by pisać dlaczego tu nie zaglądałam lub dlaczego sobie odpusciłam, co było to było a teraz próbuje się mobilizować. Niestety nie jest łatwo wrócić do dietki a ćwiczyć niestety nie mogę ale przynajmniej postaram się o ograniczenie wilczego apetytu. Sporo mnie tu omineło :) Urodziny Brum - wszystkiego naj.....najlepszego a najlepiej upragnionej wagi do lata. Vikusia czasami o Tobie myślałam, tak sobie myśle że już jesteś wychudzona na maksa, jeśli się nie ważysz to przynajmniej rób pomiar miarą krawiecką, ale i tak wyobrażam sobie Ciebie jako super laseczke. Kagrosz przykro mi się zrobiło jak czytałam o wypadku ale z drugiej strony w tym wszystkim mieliście z dzieciaczkami ogromne szczęście aż strach pomyśleć co gorszego mogło się jeszcze przydażyć. Dzieci szybko zapominają w tym cała nadzieja że im się nic nie stało a Ty chyba już dochodzisz do siebie. Goodlife zazdroszczę Ci śniegu i mrozu, teraz już nie pora ale mogłaś nam tej zimy trochę przysłać, a tak na serio to podziwiam cię bardzo za wytrwałą walkę i konsekwencje, oby tak dalej. Pyzia i Ty jesteś, wreszcie. Witam nowe dziewczyny i powodzenia w walce z kg. Jeśli tu ktoś będzie przed godziną 12,40 to proponuje na tp 2 jest program o grubych rodzinach, warto myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem jeszcze nie przeczytałam co napisałyście przez te parę dni ale jak zobaczyłam że elka się odnalazła to musiałam zaraz napisać :D super że w końcu jesteś i dzięki za życzenia a program oglądam fajny a zaraz po nim leci też fajny jeśli mi się coś nie pomyliło \"jesteś tym co jesz\" ;)coś w sam raz dla mnie heheh dobra spadam trochę \"pobyć w domu\" bo niedawno wróciłam z dietą nieciekawie nie żebym się obżerała po prostu poza domem jest na prawdę ciężko jeść dietetycznie już same obiady ciotki niosą ze sobą straszliwą dawkę kalorii :O czuję że znowu nie schudnę a w środę ważenie :( zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo. Widze,ze w koncu odnalazla sie nasza zguba,witaj Elu ciesze sie,ze jestes. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ta, znalazłam się i nawet się obudziłam po 3 miesiącach :( Wczoraj oficjalnie dostaliśmy wiadomość o ślubie brata M 21.04.2007, ślub był ustalony na sierpień 2008 ale dzidziuś nie chce tyle czekać i będzie wesele wczeąśniej ale żeby tak szybko udało im się całość spraw załatwić to szczerze nie liczyłam, i masz tu babo za swoje. Niewiele czasu zostało aby popracować nad wagą, nie wspominając o figurce, jak uda mi się zachować to co mam to i tak będzie dobrze. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie odnalazlam :)Ela nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wrocilas.Chyba sie do Ciebie przywiazalam do reszty zreszta tez... :)Jeszcze wychudzona nie jestem ale odbicie w lustrze jakos tak przychylniej na mnie patrzy.No ale bywa ciezko raz w tygodniu pozwalam sobie na jakies niewielkie odstepstwo bo bym zwariowala :) Kissek a co do tych serkow to zabij mnie a nie wiem czemu nie chudlam a przeciez dodatkowo cwiczylam.Moze poprostu to mi nie sluzyło albo gdzies popełnialam bład. Siedze sobie sama w domku rodzice pojechali do Walbrzycha, M do pracy a ja nie wiem co ze soba zrobic a jakos za specjalnie nie chce mi sie nigdzie isc Kagrosz jeden obiad (tlusty) nie powinien miec wiekszego wplywu no i na drugi dzien mozesz odpokutowac Brum trzymaj dietki bo sie cos rozleniwiasz za bardzo Ela Tobie szlo z nas najlepiej wiec i teraz dasz rade a ja bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia dzięki. Jutro Brum będzie się ważyć to i tabelke uzupełni :) to zobaczymy ile to ostatnio miałam na liczniku wagowym :) Ale tak sobie myśle że chyba każda z nas osiągneła wagowo podobne rezultaty a tylko ja jako jedyna zaczełam je nadrabiać, ale już tak nie chce. Teraz to jestem na ciekawej diecie coś pomiędzy MM a SB, tylko jakie będą rezultaty takiego papu ? Dziś jest piękny dzień i w ramach gimnastyki umyłam okna, zmieniłam firany. Trochę czuje się padnięta i senna. Robię kawusie i stawiam wszystkim (ciasto też by się znalazło, orzechowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela no to kawusie pijemy razem bo ja wlasnie sobie zrobilam:).Korzystajac z okazji ze jestem sama w domu poprzymierzałam kilka starych szmatek i z radoscia stwierdzam ze sukienka ktora lezy dwa lata na dnie szafy w tym roku bedzie noszona :D.Krotka historia tejze sukienki:Dostałam ja od cioci ze stanow była dobra ale moje piersi jakos nie chcialy sie w niej chowac i stanik tak strasznie było widac a dzisiaj wszystko to co ma byc schowane to jest:D.Nna sylwestra bylam w sukni balowej ale musiałam sie bawic w marynarce bo ten moj brzuch jakos tak nie pasowal do calosci a dzisiaj o zgrozo :d smiało moge wystapic bez marynarki.To mi tak strasznie dodaje skrzydeł wiem, ze caly trud nie idzie na marne, ze do lata to ja naprawde bede laska tylko musze jeszcze zaczac cwiczyc bo jak narazie to robie brzuszki i jakies wygibasy jak mi sie przypomni:/ Ela ta dieta na ktorwej jestes jest podobna do tej wczesniejsze wiec pomyśl przeciez wtedy niklas w oczach:)A co u corci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Vikusia ja to dopiero jestem eksponat, muzealny chyba. Diety na mnie działają i owszem ale powiązane z dużą ilością ćwiczeń i niepodjadaniem. Przez dłuższy czas robiłam sama sobie straszny galimatis: raz jadłam na maksa a następnie postowałam. Wiadomo metabolizm siadł i trawienie też. Teraz to chce to co zostało z utraconych kg przynajmniej zachować. Ostatnio byłam w szpitalu (usuwali mi guzki z piersi) i jeszcze mam nie usumięte szwy, o ćwiczeniach mowy nie ma w takim układzie (o chęciach też nic nie słychać). Nie wiem czy to pobyt w szpitalu czy osłabiennie wiosenne ale i ruszać też jakoś nie bardzo mi się chce, jestem jakaś osłabiona, brak mi energi i ciągle jestem spocona. Córcia kupiła mi dezodorant w kulce i aby nie było jej przykro choć osobiście takich nie stosuje, ten przetestowałam przy niej. Teraz drapie się jak pies co złapał pchły. A jeśli chodzi czy nie zmieniła zdania na temat chłopaka to oczywiście nie, narazie zachowanie jest do zaakceptowania :) Brum czekamy na ważenie, POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze nacieszyć się wiosną +16 st. Wagary sobie zrobiliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela moze w takim wypadku daruj sobie narazie cwiczenia najwazniejsze zebys wyzdrowiała i nabrała sił a cwiczenia poczekaja:) Mam ostatnio straszny bnastroj i boje sie zeby nie przypelzala do mnie jakas depresja poprostu czuje sie niepotrzebna niedoceniania i wogole do d**y... to tak w skrocie.Pogoda piekna a ja siedze w domu bo siostra nie zostawila mi kluczy a ten szatan dodatkowo mnie dobija:/.no dobra nie bede zanudzac buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej mam dobry pretekst aby sie nie nawdyrężać zbytnio ćwiczeniami ! Ale to tylko pretekst niestety, można w tym czasie robić coś co nie będzie sprawiało bólu, ale się nie chce. A pogoda cudna, jest już + 18 st. Otwórz okno Vikusia to złe prądy się wywietrzą a Ty poczujesz się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głowa do góry wiosna idzie :D mnie w prawdzie głowa znowu dzisiaj pęka, ale jakoś to będzie a tak w ramach dietki kupiłam sobie dzisiaj batonika \"mars\" :D i wiecie co wysłałam smsa na konkurs i... wygrałam 30 batonów :D:D i dietka pójdzie w las jak tylko mi dostarcza te słodkości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela mi ostatnio nawet taka pogdoa nie pomaga. Kagrosz ja bym sie załamala jakbym wygrała te batony ;p bo pewnie bym sobie ich nie odmowila;p Brum gdzie sie szlajasz?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wszystkiego najlepszego w dniu Świeta Kobiet. Kagrosz miłą dostałaś niespodzianke w postaci tych batoników, a jeśli nie chcesz ich podjadać to najlepiej poproś M aby je schował przed Tobą, bedziesz miała frajde jak najdzie ochota na małe co nieco z ich szukaniem albo możesz przeznaczyć dla dzieci. Vikusia czy Ty jesteś na czystym Atkinsie? jak dużo jadasz warzywek dziennie? Głowa do góry dziewczyno abyś nie wpadła w taki dołek jak ja byłam, byłam mam nadzieje że wszystko to co majgorsze już mineło. A takie oglądanie ciuszków w których się dobrze wygląda to naprawde fajna sprawa. Miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela no moze na takim czystym atkinsie nie jestem bo pije kawe i czasami zuje gume.A co do warzyw to wcinam pekinska pomidora ogorka sałate brokuly kalafior i w sumie jem je tak na oko musialabym policzyc czy przekraczam 20 wegli ale nawet jesli tak to teraz to jest juz dozwolone w moim przypadku bo wsumie prawie wszystkie wegle sa z warzyw. No i dzieje sie ze mna cos niedobrego brak checi na cokolwiek chodze smutna albo rozdrazniona i ciagle mi sie wydaje ze jestem do niczego na szczescie moja dieta na tym nie cierpi.O i juz mi sie chce płakac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×