Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaana

jak odswiezyc stopy po calym dniu pracy?

Polecane posty

Gość jaaana

Mam taki problem, ze w pracy nosze buty, w ktorych niestety stopy mi sie poca. Stosuje krem przeciwpotny, talk, no i wkladki do butow, ale to nie bardzo pomaga. Zreszta to chyba nawet nie wina butow, lecz taka moja przypadlosc :( Kiedy jest cieplo, przychodze w sandalkach, a po pracy przecieram stopy chusteczkami odswiezajacymi - ale i tak bardzo sie krepuje, ze jednak moje stopy maga brzydko pachniec... Znacie jakies dobre spraye, czy inne srodki, ktore moglyby odswiezyc stopy? Nie mam w pracy mozliwosci, by je umyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polower
To wina butów. Lepiej kupić jedne droższe niż pięć tanich i stopa sie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo...
dlatego musze myc te durne nogi 2-3 razy dziennie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
pani dentystka u ktorej pracuje tez tak ma mimo ze ma buty tylko z gornej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam w 100
spray ktory uwolnil mnie od takich wlasnie zmartwien:) to dezodorant do stop z oriflame:) z mentolem:) I nie myslcie,ze jestem w Oriflame:) po prostu jest doskonaly!!!!!!!!!!!!Gdy uzywa sie go codziennie rano i wieczorem do stop,butow....pozostaje delikatny mentolowy zapach nic wiecej:) Dodam ze wyprobowalam juz wszeeeelkie dez. do stopek:):):) Ten jest the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mnie ten z Oriflame nie działa. z Ori polecam talk w proszku (nie ten płynny) i krem antyperspiracyjny. a najlepsze są wg mnie dezodoranty 3w1 Polleny-Malwy i Farmony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej nie prawda
Nie zawsze zapach stóp to wina tanich butów. ja kupuję tylko sk.órzane buty i też nie te najtańsze a mimo wszystko stopy brzydko pachną. Myję się codziennie a jak wracam z pracy to pierwsze co to nogi pod prysznic. Uzywam kremów i dezodorantów avon ale odradzam nic nie pomagają. Też szukam sposobu i wiem, że zmiena butów nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej nie prawda
kiedyś kupiałm na targu taki proszek za dwa złolte. Wsypałam na noc do adidasów i po brzydkim zapachu stóp nie było ślau i byuty pachniały jak nowe. Nie wiem co to było ale działało i kosztowało 2zł. Gdzieś przeczytałam, że to soda ale wsypałam sodę i zero efektów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pod pachami, tak samo na stopach moze zadzialac Antidral(14 zł), wetrzeć dokladnie w umyte i suche stop i zalozyc skarpetki. wsyztsko to na noc, rano umyc, powtarzac co dwa dni, potem trzy , potem co tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×