Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta30

CHLAMYDIA I BADANIE NA CZYSTOSC POCHWY....

Polecane posty

Gość marta30

CZY KTOS Z WAS ROBIL TAKIE BADANIA NA CZYSTOSC POCHWY LUB CHLAMYDIE?KIEDY TRZEBA JE ROBIC?JAKIE BYLY OBJAWY, JESLI COS BYLOBY NIE TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
czy nikt nie robil tych badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
Ja mialam badania na chlamydie. Lekarz pobiera wymaz z szyjki macicy. Chlamydia na ogol przebiega bez objawow. Ewentualne objawy: uplawy, bol podczas oddawania moczu, bol w podbrzuszu, bol i/lub krwawienie podczas lub po stosunku. U mezczyzn objawem chlamydii moga byc wycieki z penisa. Samo badanie przypomina cytologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
Acha, badania mozesz zrobic w kazdej chwili (oczywiscie nie w trakcie okresu), nawet jak nie masz objawow mozesz poprosic lekarza, zeby zbadal Cie na chlamydie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
wlasnei ja jestesm w 3 misiacy ciazy..nie mam zadnych zlych objawow, ale lepiej sie chyba zbadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
Chlamydia trzeba koniecznie leczyc takze jesli sie jest w ciazy. U kobiet chlamydia moze spowodowac nieplodnosc jesli dlugo nie jest leczona (a jak juz pisalam czesto ma przebieg bezobjawowy). Jesli kobieta w ciazy ma chlamydie choroba wplywa na uklad oddechowy i wzrokowy dziecka. Dlatego konieczna jest kuracja antybiotykiem. Jesli macie obawy zwiazane z chlamydia, nalezy sie zbadac. O ile wiem mozna tez zrobic testy krwi, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja mam dziwne jazdy ze swoimi sprawami kobiecymi,przestlam sie leczyc bo nie mam zadnych objawow tylko jak choidze do giba to mi sie wydzieliny czepia,tzm ze jest gesta:) robilam wszystkie mozliwe badania,anwet zawedrowalam do wenerologa i tam mi wykluczyl chlamydie.Nie wiedzac co mi hest zapisal mi ten antybiotyk na chlamydie i nie tylo,byla chwilowa poprawa a pozniej znowu widzieli ta wydzieline...no ja jej na zew nei widze to juz przestalam wnikac bo wszytskie posiewy mam bez zarzutu:)tzn mialam jeszcze jakis czas temu,teraz to juz nei wiem Pod katem chlamydii warto sie przebadac!Z tego co wiem na posiewy to dobrze jest wczesniej przez trzy dni nie wspolzyc,bo jak dobre labolatorium tudziez gin to jeszcze ph sprawdzi A chlamydia w wiekszosci jest bezobjawowa chyba ze juz jest zaawansowana albo sie do oka dostanie:/ to wtedy maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×