Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyk zielony

Ciche dni. Mial racje?

Polecane posty

Gość uhuhuuuuu
smieszne jest jego zachwoanie daj spobie spokoj z nimi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jeżeli nie macie dzieci to sprawa jest w miarę prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zdarzylo sie ... jestem impulsywna, ale jak z nim rozmawiam a raczej sie kloce to staram sie uwazac na to co mowie, bo wiem ze wypowiedzianych przykrych slow nie da sie wymazac z pamieci ... one zostaja na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoim skromnym zdaniem (co do zdrady), to uważam, że prędzej facet poleci za seksem niż kobieta. Nie zawsze, ale zazwyczaj. Zrestzą to potwierdza nawet sam sposób patrzenia na seks przez obie płcie. A na wakacjach łatwiej niż na co dzień... Przykro mi, że tak to wyszło Kamyczku... Może wyporwadzka da mu do myślenia... Życzę Ci powodzenia Kochana... Może wszystko będzie dobrze. Trzymaj się ciepło przykryta kocem haftowanym nadzieją :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem :). Mam nadzieję, że niedługo będzie topic: \"Udało się!!!\" :). Przeklikuję się gdzie indziej i jeszcze raz życzę powodzenia :):*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiedz Kamyku zielony
czy macie ślub kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Pewnie głównym problemem nie jest, że kobieta jest złą żoną ale ,że nie ma w związku dzieci i nie zanosi się na to. Gdyby to była jego wina to zmieniłby zachowanie a tak myśli ,iż to wina żony i robi takie wyskoki. Inaczej nie rozumiem słów, że żałuje ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to przypomnij sobie
Kamyku Zielony, słowa przysięgi, którą w czasie tego ślubu przed Bogiem składałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×