Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Straszek P

Strach przed pierwszym pocałunkiem!!!! czy jest tak naprawde czego się BAC???

Polecane posty

Gość jatakaja
to podobnie jak ja - to bylo kompletne zaskoczenie :D po prostu to zrobil :P i tak juz zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie zapomnę...
mojego pierwszego pocałunku. Ach... aż się rozmarzyłam :) To było 10 lat temu. Miałam wtedy 16 lat kiedy poznałam swojego pierwszego w życiu chłopaka. Mój pierwszy pocałunek.. Również się tego kompletnie nie spodziewałam. Właściwie to nawet o tym nie myślałam. On się nachylił. Myślałam, że to będzie zwykły niewinny buziak.. a tu takie zaskoczenie.. :D On po prostu to zrobił. Niespodziewanie i bez uprzedzenia.. i robił to wspaniale. Nigdy tego nie zapomnę. To był najpiękniejszy pocałunek w moim życiu. Nikt po Nim nie zrobił już na mnie tak silnego wrażenia. Chociaż to była taka wakacyjna, szczenięca, niedojrzała miłość, która rozleciała się szybciutko jak kruchy domek z kart to jednak nigdy jej nie zapomnę, przez to, że była taka lekka, bezproblemowa, pełna ciekawości, nieśmiałości i fascynacji. On był wspaniały.. Taki czuły i delikatny. Jakby bał się zanadto do mnie zbliżyć. Nikt po nim już mnie tak nie traktował. Nikt tak nie całował. Nie z taką fascynacją. Wszystko pamiętam. Nawet zapach którego używał. Do dziś się czasem zastanawiam co się z nim dzieje. Gdzie jest.. Jak wygląda... Czy bardzo się zmienił..Jak potoczyło się dalej jego życie... Czy rozpoznałby mnie na ulicy.. Nigdy potem już go nie spotkałam :( Ile bym dała by znów mieć te 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu eeeeee
eh to fajnie też bymtak wolała najgorsze chyba to ja zacząc heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbver
a pocałunki z jezyczkiem wydaja mi sie takie obleśne ..Moze kogoś w policzek to ok ..TAkie cos jest chyba bardziej oblesne niz seks bleh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololop
oh a taki poca\ynek z języczkeim to na czy polega dwie osoby naraz pchają sobie ten jezor do buzi czy to jakos na zmiane a tym jęzorem to co się robi???? bo z tego co mi wiadomo to dotyka się języka i podniebienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuu upuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj napiszcie na te ost.pytani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./././././././././././
dlamnie pocałunek to nic wielkiegi niec strasznego heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale strasznie mnie
rozśmieszyła instrukcja podana przez Dea :-)) Wyobraziłam sobie jak ja wkładam swój język w usta partnera, odczekuję chwilę a potem on robi to samo... Ludki, nie stresujcie sie tak. Róbcie to, co wydaje wam się miłe i nie silcie się na wpychanie komuś języka. Im delikatniej będziecie się całować, tym większa przyjemność. Na język przyjdzie czas jak lepiej się poznacie. A póki co, radziłabym dziewczynom poczekać na pocałunek od chłopaka. Wtedy leciutko rozchylacie usta a usta partnera będą wiedziały co robic dalej. Do tego nie trzeba instrukcji - samo wychodzi :-) A jeśli już koniecznie musisz dać buzi pierwsza, to zacznij od cmoknięcia w policzek. Być może że na tym się nie skończy jeśli facet nie zemdleje i przejmie inicjatywę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
wasze jeszyki razem sie gimnastykuja....a Wy im na to pozwalacie...i tyle;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakaja
racja - to samo wychodzi, tak po prostu, bez instrukcji. Po prostu sie wie co dalej :) Ja przez pierwszych pare razy wolalam zaczekac az on zacznie bo balam sie ze ja nie bede umiala, ale teraz to juz sie nie stracham :D Uwielbiam sie calowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero strachu
Bardzo naturalna sprawa, sama wychodzi, nie jest to trudne a bardzo przyjemne :) Ja tez panicznie sie balam ze nie bede potrafila sie calowac, a wyszlo od razu :) ZERO STRESU I ZERO STRACHU !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała dziewczynka

Ja mam 13 lat.. i jeszcze sie nie całowałam.. ehh nie boje sie tego ze to bedzie obrzydliwe czy cos .. ale boje sie ze np. Bedzie mi sie wydawało ze jest oki... a chłopak mi o tym nie powie i bedzie sie skrycie smiał albo powie kolegom ze ten pocalunek to byla masakra... nie chce sie przed nikim osmieszyc ... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×