Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybnik-Iza

Kamerzysta i Fotograf-Rybnik i okolice

Polecane posty

Gość Janaczarksi
amatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Ja nie korzystałem, ale po tym co widzę na ich stronie na pewno bym nie skorzystał. Marne to wszystko, że aż szkoda gadać. Poza tym jak z Ciebie taka wielbicielka fotografii, to chyba umiesz odróżnić dobre zdjęcia od szmiry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4asia44
Witam, mam do odstąpienia termin u fotografa (Sycha zRydułtów) na 6.09.2014r., wiecej informacji: joawil1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś zna fotografa EVERGREEN Aleksandra Koniecznego ?? . Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evergreen czyli zawsze zielony - to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić kogoś właśnie z tych okolic. Sama jestem z Rybnika i 3 miesiące temu miałam ślub. Jak dziś pamiętam jakie te wszystkie przygotowania były uciążliwe... Szukanie sali, zespołu, fotografa.... Wszystko to straszna katorga, przynajmniej dla mnie :) Mogę Wam zaoszczędzisz szukania chociaż w kwestii fotografa i samochodu - bo właśnie firma Arem oferuje fajny pakiet. W obniżonej cenie można mieć zdjęcia i samochód - piękny Jaguar. Taki pakiet po prostu :) Grunt, że jest taniej. A co do samych zdjęć to szczerze mówiąc są śliczne, nie mogę nic im zarzucić. Tutaj macie link: http://limuzyny.arem.pl obejrzyjcie sobie ich fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna30
Zajrzyj na ten fanpage https://www.facebook.com/Fotoemodia. Robiliśmy plener u tego fotografa. Pamiętam, że czasami pojawiały się różne promocje np. przy podpisaniu umowy na zdjęcia ślubne sesja narzeczeńska GRATIS. Fotograf obsługuje cały Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wielu dobrych fotografów na rynku i wielu eh... którzy robią wszystko na kupę w jednym kolorze i masakrycznie wypranym twarze płaskie dopalane lampami na plenerze.....eh a jak patrze na wizytówki o ogłoszenia w necie to już żenada po kilka opinii pisanych w jeden dzień nawet sami sobie dodają opinie dla wiarygodności i podniesienia statystyk przecież to jest naprawdę żenujące!!! Stuknijcie się w głowę kasa to nie wszystko a robić te biedne pary młody w ciula nie wypada. Wpiszcie sobie np w necie "fotograf Rybnik" popatrzcie na wpisy jak np. Fotograf Rybnik - Dariusz Maciejewski - Fotografia Ślubna Rybnik z Foto-Primo pomijam zdjęcia bo to kwestia gustu a kolory na zdjęciu....nie każdy potrzebuje. szkoda że wszystkie śluby w tym samym stylu zero kreatywności i Aż osiem opinii nawet sam sobie wystawia pozytywną.....Bardzo wiarygodny fotograf i tam można wymieniać bez końca. Ostatnio byliśmy na targach ślubnych......o jezu....tam to się dopiero dzieje Fotoksięga wywalona w kosmos bo 20 par w jednej i najładniejsze zdjęcia a nie cały reportaż z wesela i ceny......za fotografa 4-5 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardcore2
Dajcie spokój tu powyżej jest co oglądać to ze każdy reportaż w tym samym stylu kwestia gustu i umiejętności. Zobaczcie na fotografa Marcol czy jakoś tak.....to jest dopiero masakra....myślałem że najpierw trzeba mieć doświadczenie i sprzęt żeby można było się nazwać fotografem a jak widać u niego jest typowo na odwrót najpierw testuje i uczy się na młodych.....przykro patrzeć. I tak z większością nowych beztalenciów kupi sobie byle aparat i na fb wisi jako Fotograf artysta bu ha ha aż szkoda tych ludzi co trafia do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy foto www.patrykwolanski.pl kamerzysty jeszcze nie ale spisałam kilka adresów z forum i będę się kontaktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttaara

W tych stronach działa Pan Patryk  - patrykwolanski.pl Robił zdjęcia na ślubie brata i przyznam szczerze, że pamiątkę mają naprawdę cudowną. Cały reportaż ślubny jest super, ma facet talent! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×