Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybnik-Iza

Kamerzysta i Fotograf-Rybnik i okolice

Polecane posty

Gość panna2012
Szukam fotografa na wesele w Raciborzu, 25 sierpnia 2012. Dodatkowo w późniejszym terminie jakaś sesja plenerowa:) Proszę o kontakt (i z ewentualną wstępną ceną) osoby wolne w tym dniu:) fotografia ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panna2012
Prawie wszyscy są wolni bo nie ma roboty. Takie rozpoczęcie polecenia siebie też już jest nie w modzie i każdy wie co jest grane. ODPUŚĆ SOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikon D100
Super profesjonalne zdjęcia zrobione Nikonem D 100 hahah przekłamanie w odzworowaniu kolorów, autofocus daje do życzenia, aparat na dziś - przestarzały jezeli chcecie robić porządnie to zainwestujcie w porządny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojtam ojtam
Joanno czemu w twoim portfolio nie ma ani jednego zdjęcia twojego pomysłu? Wszystkie zdjęcia to ściągnięte pomysły ze stron internetowych innych fotografów w dodatku bardzo słabo zrobione. To że się ma aparat cyfrowy i stronę internetowa nie robi z człowieka profesjonalisty. Strach pomyśleć że ktoś może ciebie wynająć. Jeśli te zamieszczone na stronie zdjęcia są twoimi najlepszymi zdjęciami to jakie są te pozostałe zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do naszych zdjęć to zapraszam do kontaktu: biuro@fotogolik.pl Z tchórzami, którzy nawet nie potrafią się przedstawić/ujawnić nie zamierzamy wdawać się w bezsensowne dyskusje ;) Życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletta84
do "ojtam ojtam" Ja się zdecydowałam na Panią Joannę i jakoś się nie boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Joanna_FotoGolik
Pisze pani że są tu tchórze bo nie potrafią się przedstawić a sama pani udziela się tu w kilku osobach. To jak w tym wypadku jest z tym tchórzostwem? Co do zdjęć mogę się zgodzić że są to zdjęcia ale daleko im do zdjęć profesjonalnych za które można zapłacić. Mnóstwo jeszcze przed panią nauki i problem jest w tym że fotografów ślubnych cały czas przybywa a młodych par coraz bardziej ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-87
do Anki-81 napisał/a: www.lukaszmikuc.pl Zdjęcia plenerowe mogą się podobać, choć szkoda, że co fotka to inna para. Trudno na tej podstawie stwierdzić, jakie są umiejętności fotografa i czy czasami nas nie wkręca? Podobają się i to bardzo. Niestety nasz termin p. Łukasz ma już zajęty :( Powiem tylko, że na pewno nie wkręca, bo razem z ofertą dostałam linki do całych ślubów i widać pełen profesjonalizm. Pozdrawiam, Kassia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FN
Kochani! o gustach się nie dyskutuje. Jedno wiem na pewno - za dobre zdjęcia trzeba zapłacić. W kosztach macie nie tylko usługę , ale również albumy, odbitki, okładki. Płaci się również za doświadczenie, spojrzenie i pasję. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że na profesjonalny, dobry sprzęt trzeba wydać od 50.000 złi to nie jest koszt jednorazowy? sprzęt się zużywa tak jak każdy jeden inny z Waszej kuchni czy łazienki. Dlatego biorąc kogoś tańszego niż 2.000 ryzykujecie...To z pewnością ktoś kto nie dysponuje zamiennym sprzętem kiedy pierwszy , główny nawali, a co by się stało gdyby rzeczywiście nawalił? zostajecie bez zdjęć...to jest ktoś kto nie prowadzi działalności legalnie, można tak wyliczać bez końca Dlatego nie powinny Was dziwić ceny od 3.500 czy też 4.000 wzwyż...fotograf nie kończy pracy na jednym dniu fotografowania, ale niejednokrotnie siedzi co najmniej tydzień nad obróbką tych zdjęć- nie 8 godzin , jak pracownik każdej innej firmy, ale od rana do wieczora a nawet do godzin nocnych. Warto też przypomnieć że fotografia ślubna to praca sezonowa, przez zimę trzeba również rodzinę utrzymać, a przez sezon, czyli ok kwietnia do końca października fotograf jest zupełnie pozbawiony wszelkich spotkań towarzyskich , świąt rodzinnych itd. Każda praca ma swoje plusy i minusy dlatego też przyszłe panny młode powinny kierować się swoim zmysłem , swoimi odczuciami, swoją estetyką i wrażliwością, a cena jakakolwiek by nie była , nie powinna przerażać, bo każdy ceni się inaczej. Nie oszczędzajcie na tym, bo to jedyne co Wam zostanie w życiu... Przy wyborze koniecznie pytajcie o pełen reportaż, bo nie sztuką jest pokazać kilka dobrych zdjęć. a jeśli nie widzicie różnicy w zdjeciach za 1000 i 4.000- to bierzcie tańszego i nie przepłacajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Wszystkich fotografów i kamerzystów zapraszam do dodania swojej oferty na bezpłatne 2 miesiące, niezobowiązujące do dalszej współpracy, do serwisu www.GdzieWesele.pl Lider wśród portali skupiających firmy z branży weselnej pomoże Ci zwiększyć zainteresowanie Twoją ofertą o ok 30%-40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GDZIEWESELE
gdziewesele to wy powinniście dopłacać za umieszczenie strony fotografa na waszym portalu. Dziki tym firmom ciągniecie portal w googlach w górę nie patrząc na to że wielu firmom notowania polecą do dołu. To co robicie jest świństwem. Zainwestujcie w reklamę wypromujcie stronę na wiele fraz w googlach i dopiero zapraszajcie. Z drugiej strony portale ślubne padają są domeny na sprzedaż a wy zaczynacie działać. Par młodych spadło ilościowo ponad 50% a wy teraz robicie biznes. Polacy są naprawdę idiotami w działaniach biznesowych. POCHWALCIE SIĘ JAK MŁODA PARA SZUKAJĄCA USŁUGODAWCÓW ŚLUBNYCH MOŻE NA WAS TRAFIĆ W INTERNECIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Pani Maria Sliwa zdjęcia są fajne ale kolory i plastyka to porażka jakaś. Zdjęcia nie dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I błagam nie bierzcie sobie fotografa czy kamery za 500zł bo to z góry świadczy o ich usługach poniżej normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o młodzi
Kolego / koleżanko! To co piszesz się sprawdza - ale nie jest regułą! Ja zamawiałam reportaż slubny na robimyfotografie.pl i w promocji zapłaciłam 600 zł. Zdjęcia super - choć nie powiem coś prawdy jest w tym co piszesz. Czasem jest tak że ktoś robi coś z zamiłowania i nie traktuje tego jako główne źródło zarobku i możę wyczarować naprawdę fajne rzeczy za niewielką kasę lub free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak...jest to reklama robimyfotografie.pl i jeżeli patrząc na zdjęcia z tej strony to cena 600zł jest prawie adekwatna :) Nie mi ja oceniać ale nie znalazłem tam nic co mogło by mnie zachęcić nawet za 600zł Prawda jest też taka że każdy fotograf ceni się na tyle ile pozwalają mu jego doświadczenie i umiejętności oraz sprzęt ;) i niech mi nikt nie mówi że nie aparat robi zdjęcia hehehe bo to głupota jakich mało. Sprzęt w fotografii jest Bardzo ważny tak samo jak dobre obiektywy i zapasowy sprzęt w razie wu twu twu twu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
szukam kamerzysty na wesele i fotografa tylko na plener ,okolice Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecpanowa PaniMłoda
Witam czy słyszał ktoś o takim fotografie jak Krzysztof Mechel? http://www.studiopixel.com.pl/ czekam na wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetria kontra fotograf
Weź sobie będziesz kolejna która będzie płakać po zjeba...zdjęciach:) Gratuluje wyboru!!! Skąd Wy bierzecie tych fotografów? ze śmietnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justykon
Polecam kamerzyste - www.pikulpictures.pl - portfolio i cenniki na stronie a bierzące informacje na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecpanowa PaniMłoda
kafetria kontra fotograf dlaczego uważasz ze Krzysztof mechel jest do D***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczka1321
Ja z własnego doświadczenia polecam zajrzeć tutaj: http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html Sam korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Firma jak najbardziej profesjonalna. Zdjęcia z sesji ślubnej wyszły bardzo dobrze. Mieliśmy z mężem sesję w okolicznym dworku, obok jeziora. Także zdjęcia są naprawdę urokliwe. Ogólnie ta firma montowała nam film z mszy i całego wesela, tutaj zastrzeżeń też nie mieliśmy. Płyty dostaliśmy bardzo szybko, a cena w porównaniu z innymi firmami umiarkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laola1900
A ja zaproponuje kogoś nie z Rybnika a z Wawy. Zupełnie nie rozumiem po co te ograniczenia co do okolicy. Od czego sa samochody, autobusy, pociagi?:) Jak dla mnie www.camvi.pl sa najlepsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek opolska
Wszystkich proponowanych, polecanych kamerzystów i fotografów skreśliłbym z listy.Internet,fora są najlepszym medium do robienia ludziom wody z mózgów. Z reguły na forach tworzą się towarzystwa wzajemnej adoracji!!!, a zainteresowani są wciągani w te gierki. Nie wszystko złoto co się świeci! Dyskusje należałoby prowadzić w stylu kogo nie polecać wytykać błędy, przypominać złote zasady itp. No ale w internecie nie można niczego podważać . Prypomina mi się dowcip jak to Jasia wysyłano na wojnę, a zapytany po co mu to? Ten odparł, że zabije kilka wrogów i wróci. No to padło drugie pytanie: "No a jak ciebie zabiją?" Ten odparł zaskoczony i mówi : "a mnie za co mają zabijać ?!" Prawie wszystkie zdjęcia prezentowane na www są odpowiednikiem rozmiaru zdjęcia 4X5 cm przy założeniu minimalnego wypełnienia tzw. punktów na papierze 300 dpi. To jest max. Żaden fotograf ,a tym samym cała reszta oglądaczy nie jest w stanie odróżnić,porównać zdjęć. Z punktu widzenia fizyki to wykluczone. Kierujcie się przy wyborach własnym gustem. Wyobraźcie sobie jak by ta fotografia wyglądała(chodzi o ludzi) gdyby wymazać z fotki całe tło. Resztę należy sobie dopisać. Ci najbardziej polecani stosują chwyty w postaci pokazywania, gdzie byście chcieli być, mieć wesele ale "to se ne da" jak to mówią Czesi. Zdjęcia, na których dodatek w postaci tła zwraca bardzo uwagę jest bezwartościwe. Najważniejsi są młodzi na zdjęciach, a nie tło.Ono jest tylko dodatkiem i ma przybliżyć do widza element najważniejszy jakim są ludzie. A my? co ostatnio mamy przybliżone? Mosty, kominy, jakieś wieżowce itp bzdety. Swoimi ostrymi konturami co tną jak żyletki, inensywnymi kolorami totalnie dominują na resztą zdjęcia. Dzisiejsi fotografowie to są zwykli handlarze, którzy w większości tylko myślą co by nam tu jeszcze sprzedać itp. Prawdziwi artyści już dawno wyjechali z kraju, albo zbierają po śmietnikach- to prawda, która kłuje wszystkich. Reszta to tylko złudzenie!!! Fotografia to troszkę inna forma malarstwa. Pracami Picassa w jego czasach też nikt nie był zaineresowany, a dziś kto z nas nie chciałby aby jego przodkowie byli tematem jego obrazów. Podobnie jest z ciuchami. Czy cieszyłybyście się jak na tym samym weselu kilka pań byłyby ubrane tak samo? Trudnodostępność artystów mierzy się dziś grubością portfela. Ale prawdziwi artyści tworzą dla samego tworzenia a nie nie dla kasy. Najlepszy pracowałby nad tym aby Wam zrobić jedną Najwspanialszą fotografię wykorzystując najlepsze możliwe techniki fotografowania. Teraz mierzy się to jak długo ten model aparatu jest już na rynku, i tyle, a reszta główkuje ile aparat robi klatek na sekundę i wpycha Wam tysiące bezwartościowych fotek. Coś z tego wybierzecie, a może nie. To jakaś paranoja!!! Wasi bliscy nie chcą Was z tych "pamiątek ślubu" bez Was na tych obrazkach. No i jescze kicz kiczów: fotoksiążki, które jeszcze za Wszego życia się rozpadną. Jak to chińskie produkty. No ale na kimś to trzeba przetestować, ktoś musi być pierwszy. Mam nadzieję,że niektórym to rozjaśni umysły. Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorejący Talentem.
Łabędzi śpiew foto-ziutku ze studiem na na peryferyjnej ulicy, nie potrafisz zrobić nic więcej niż zdjęcie do dowodu i boli cie, że poziom fotografii ślubnej ogólnie tak bardzo się podniósł, że ty nie nadążasz i klientów masz coraz mniej. Taka prawda i pisz sobie co chcesz i przez ile jeszcze lat będziesz miał siły to samo przez to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×