Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybnik-Iza

Kamerzysta i Fotograf-Rybnik i okolice

Polecane posty

Gość oogryzek do Foto-Primo
Jak można polecać fotografa który nie potrafi zrobić zdjęć z naturalnymi kolorami. O innych walorach pokazanych zdjęć wolę już nie pisać. Wstyd pokazywać takie zdjęcia na stronie. LUDZIE UWAŻAJCIE KOGO SOBIE WYBIERACIE. Pięknie zrobiona strona to nie jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! prosze o kontak poprzez adres e-mail. wyślę przykładowe filmy, oraz linki do zaprzyjaznionych fotografow. weronikawojtczak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaeara
nie znam nikogo,więc na mnie już nielicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka87
polecam fotografa z sosnowca, ja byłam zadowolona. i z ceną można się dogadać karo-art.flog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinko....
zdjęcia na karo-art.flog.pl są straszne. To, że się tobie zdjęcia podobają to sprawa gustu. Zresztą jak mają ci się twoje zdjęcia nie podobać jak ty jesteś na tych zdjęciach i jeszcze za nie zapłaciłaś. Dzisiaj miałam sesję narzeczeńską z naszym fotografem. Przy okazji miałam możliwość zobaczyć jak inny fotograf robił zdjęcia młodej parze. Gdybym miała takiego fotografa ,,profesjonalnego jakiego miała ta oglądana para to bym cały czas chyba płakała. Ustawiał ich w ostrym słońcu i cały czas kazał patrzeć się w obiektyw. Jak się poruszyli to miał do nich pretensje. Młoda para też się nam przyglądała i miała na nasz widok i tego jak fotograf nam robi zdjęcia głupie miny. Jestem ciekawa jak się takich fotografów jak ten podglądany znajduje i co oni proponują że ludzie się na nich decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczko
Moniczko ten twój wpis jak rozumiem to żart? Zdjęcia na stronie bardzo złe od strony technicznej, połamane, bez pomysłu, gadżetowe wręcz brzydkie. Jeśli to mają być najlepsze zdjęcia to w takim wypadku jak wygląda reszta zdjęć? Mam nadzieję, że na fotoksiążkę dają gwarancje, że kartki się nie rozkleją. Nie rozumiem tej mody na fotoksiążki, przecież to straszny kicz i zero elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-81
Fotografowie, których braliśmy pod uwagę podczas wyboru na nasz ślub w lipcu 2013. Ostatecznie wybraliśmy p. Mateusza bo najbardziej spasowała nam oferta. Co do kamerzystów trudno mi powiedzieć bo jeszcze nie możemy się zdecydować ale koleżanka polecała nam flcstudio ze stanowic by pytać o kamerzystę Wojtka. Michał i Magda Dulemba - www.pieknydzien.pl Patryk Wolański - www.patrykwolanski.pl Łukasz Mikuć - www.lukaszmikuc.pl Natalia Chmielowiec - www.fotonata.com Bartosz Kempny - www.bartoszkempny.pl Patryk Stanisz - www.patrykstanisz.com Mateusz Głogowski - www.glogowski.net.pl Marcin Jankowski - http://innestudio.pl/ Marcin Giba - www.mojestudio.pl Anna Burek - www.annaburek.com Omijać szerokim łukiem Fotoaleksandra oraz Doubleartstudio z Jastrzębia Zdroju, Studio OK z Żor oraz wszelkie dziwne zakłady / studia fotograficzne bo tak naprawdę nie wiadomo kto wam przyjdzie na wesele zdjęcia robić. Może być tak że oglądacie super album który po prostu zwala was z nóg a nagle na wesele przychodzi jakiś dziadek ... Kolejną sprawą jest cena, jeśli ktoś buja w obłokach że może mieć super zdjęcia za 1000 zł z albumami lub fotoksiążką to naprawdę lepiej niech poprosi kogoś z rodziny o zdjęcie bo będą takiej samej jakości a różnicy nie zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anki-81
1 -www.pieknydzien.pl czy ktoś wytłumaczy mi, jaki związek pokazane zdjęcia maja cokolwiek wspólnego ze ślubem? Zdjęcia bardziej nadają się do reklamy niż na pamiątkę. 2. www.patrykwolanski.pl tu już trudno całkowicie powiązać zdjęcia z dniem ślubu. Paskudne trupie kolory. Zero smaku. Jeśli pokazane zdjęcia są najładniejsze to jak wygląda reszta? 3. -www.lukaszmikuc.pl Zdjęcia plenerowe mogą się podobać, choć szkoda, że co fotka to inna para. Trudno na tej podstawie stwierdzić, jakie są umiejętności fotografa i czy czasami nas nie wkręca? 4. -www.fotonata.com Zdjęcia z ceremonii ślubu tragedia. Twarze mało czytelne, połamane zdjęcia brak umiejętności operowania światłem. Plener to efekciarstwo i pokazanie zdjęć z Wenecji to chyba nie całkiem jest na miejscu chyba że fotograf może każdej parze takie zdjęcia zrobić. Na wielu zdjęciach nie widać, kto na nich jest. Płacić za zdjęcia, na których nie ma młodej pary to chyba jakąś przesada. 5. www.bartoszkempny.pl tu fotograf całkowicie nie ma pojęcia o robieniu zdjęć podczas ceremonii ślubnej. Zdjęcia mało ostre, połamane z ohydnymi kolorami, przez co ratuje się zdjęciami czarno białymi, ale też nie całkiem mu to wychodzi. Plener mało smaczny i wybrane miejsca wręcz oszpecają młodą parę. 6. www.glogowski.net.pl Sporo bardzo fajnych zdjęć plenerowych, choć fotograf ma problemy z kolorami, które są mało naturalne. Szkoda, że strona jest tak prymitywna, ale fotki mogą się podobać i pasują do ślubu. 7. http://innestudio.pl/ Sporo fajnych pomysłów na zdjęcia plenerowe. Kolorystyka zdjęć poniżej wszelkiej krytyki. Dobra propozycja dla daltonistów. 8. www.mojestudio.pl Sporo czytałam negatywów o tym fotografie. Fajne zdjęcia z pleneru, ale jedno super zdajecie ze 100 zawsze się znajdzie a jak wygląda reszta? Tu właśnie sporo słyszałam negatywów. Zdjęcia ze ślubu pokazane są z jasnego kościoła a jak wychodzą zdjęcia gdzie kościół jest ciemny i trzeba sobie z tym poradzić? 9. www.annaburek.com Jeśli chce się otoczenie zszokować zdjęciami to jak najbardziej ta propozycja się do tego nadaje. Brak smaku i kultury w zdjęciach. Brakuje mi zdjęć panny młodej w grobie. Ani jedna strona z pokazanych nie jest strona wiarygodną. Na podstawie tych stron nie można wybrać fotografa, ale można się z nimi umówić na spotkanie. Na spotkaniu koniecznie prosić o pokazanie pełnych reportaży w formie papierowej tych samych młodych par. Zwracajcie uwagę czy w pokazanych albumach nie ma zdjęć kilku par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ekspertki
Widze ze mamy tu ekspeta w dziedzinie fotografi, moze ekspert pokaze swoje dziela abysmy mogli ocenic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotowedding
www.autorskafotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info do fotoweddingu
ludzie właśnie to się nazywa beznadziejna fotografia, wszystkie zdjęcia czarno-białe albo poruszone, jakieś dziwne kolory. Musieliby mnie ostro namawiać aby wybrać fotografa z autorskiejfotografi, totalna beznadzieja. Może pora, panie fotografie zająć się czymś innym, bo na zdjęciach to pan się na pewno nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto-Primo
Polecam: http://www.foto-primo.rybnik.pl/ PS. Jeśli chodzi o wcześniejsze wypowiedzi to osobiście uważam, że większość z wymienionych fotografów robi bardzo ładne zdjęcia a reszta to już gust młodej pary która decyduje kogo wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
nikogo nie znam,jak poznam to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
wszyscy są fajni ,byle młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcikk
" 4. -www.fotonata.com Zdjęcia z ceremonii ślubu tragedia. Twarze mało czytelne, połamane zdjęcia brak umiejętności operowania światłem. Plener to efekciarstwo i pokazanie zdjęć z Wenecji to chyba nie całkiem jest na miejscu chyba że fotograf może każdej parze takie zdjęcia zrobić. Na wielu zdjęciach nie widać, kto na nich jest. Płacić za zdjęcia, na których nie ma młodej pary to chyba jakąś przesada." Widzę, że kolega/koleżanka zna się na fotografii jak nikt.... Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Fotonata zajmuje 9 miejsce w rankingu najlepszych fotografów z całej Polski ??? Proszę nie wypisujcie takich bzdur...fotografia ślubna to nie tylko piękne portrety Pary Młodej, ale też reportaż który ma oddać ducha całego dnia , opowiedzieć historię. A historia tego dnia to nie tylko Para Młoda..to również goście, więc jak ktoś chce zdjęcia samych siebie w albumie to niech zamówi sobie tylko plener. I od razu dodam, że fotonata nie jest moją znajomą..też jestem fotografem i cenię jej pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czytałam powyższą opinie o fotografie Marcinie Giba - www.mojestudio.pl . Nie wiem skąd tak krzywdząca i nieprawdziwa ocena. Sama miałam go na swoim ślubie i dostałam na niego namiary od znajomej, która była bardzo zadowolona - ja zresztą też :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatsbyy
jakaś fotonata na 9 miejscu jakiego tam rankingu?? rany boskie to już doskonale o tym rankingu świadczy, zresztą stworzonego przez samych fotografów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje dla gatsbyy
gatsbyy gratuluje spostrzegawczości i logicznego myślenia. Takie rankingi mają na celu mieszanie ludziom w głowach i przyznać trzeba że się im to w sporej części udaje. Właścicielami takich miejsc gdzie są rankingi, konkursy są sami fotografowie. Durni ludzie tylko tego nie widzą a potem jest płacz i zgrzytanie zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcikk
Myślę, że znajdą się klienci ,którzy docenią wrażliwość takich fotografów jak fotonata. A jeśli Wam odpowiada estetyka patrzonych prosto w obiektyw zdjęć błyskanych prosto w twarz ..no to szukajcie takich fotografów, zapewne cena takiej usługi nie będzie wysoka i zdjęcia dostaniecie po tygodniu, nic tylko się cieszyć z takiej pamiątki..zero emocji i prawdziwej historii z dnia ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kogos nerwy dopadły
Jak w temacie. Często trafne uwagi powodują nerwy. Jak najbardziej to rozumiem Ja mam zdjęcia za 1700 zł i są super. Poczta pantoflowa działa a ci od rankingów niech nauczą się najpierw robić zdjęcia. Jak się robi kilka ślubów w roku to i cena musi być wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka30
Przepraszam ale ja czegoś nie rozumiem. czy te zdjęcia pokazane na http://ha-part.rybnik.pl/slubne.php# są robione jako pamiątka ślubna. Przepraszam wiem ze o gustach się nie mówi ale tu to już nastąpiła jakaś przesada. Po co też robić zdjęcie na którym jest umieszczone mnóstwo małych zdjęć? SZOK Co się dzieje z fotografami ślubnymi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87agnieszka87
www.piotrsobik.com drogo ale slub bierze sie tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniania.
a można u niego negocjować cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×