Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lachantaleee

Joanna Brodzik

Polecane posty

Gość lachantaleee

Czy to prawda, ze Joanna Brodzik maiął kiedyś 27 kg nadwagi??? Nie chce mi się wierzyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANEL
zgadza sie sama mowiła, że miała niezła nadwagę i mocny zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
Podobno ważyła 75 kg i wyglądała jak pączek. To było wiele lat temu, od tego czasu już nie przytyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbej
czemu niewierzycie?przecież w sumie teraz też chuda nie jest.....taka średnia ale nie chuda,ja widziałam gdzieś w gazecie jak grubiutka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie. Ma idealną figurę i zgadzam sie z opinia, że kamera dodaje ok 5 kg. na żywo wygląda dużo korzystniej. Mijałam ja kiedyś na jednej z warszawskich ulic... drobniutka, filigranowa, a przy tym taka posągowa, dumna... widać, ze zna swoją wartość. Nie lubie jej jako aktorki, bo w sumie aktorka z niej żadna, ale jest piękna trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANEL
ha ha ha dumna posągowa tzn ze zna swoją wartośc takich bzdur dawno nie słyszałam a moze jest zarozumiała fajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno mama czy babcia
zabrały ją do dietetyczki, Joanna schudła i już nigdy nie utuczyła się do tego stopnia. Ale jak każdy z nas miewa lepsze i gorsze okresy. Myslę, że u niej waga waha się +/- 3kg. Jakież to ludzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozliwe ze byla chuda jak grala w graczykach to byla mloda i wygladala jak szczypior wychudzony,teraz juz jest grubsza niz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak graław Graczykach to miał
25 lat, chociaż jej bohaterka z 17. Mowa tu o tuszy Brodzik, jak aktorka miała kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonella
Brodzik - sliczna i mądra kobieta. przeczytalam przed chwila ten wywiad z nia w Urodzie. Mówi w nim ze schudła 15 kg. miałą nadwagę, ale nie jakąś straaszną. Fajnie mówi, najważiejsze to lubić siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie...
Brodzikowa podobno bardzo sie zmieniła od czasów szkoły i dawnych swoich znajomych nie poznaje jak mija na ulicy (czyt. olewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda za przeklamuja. scudla 15 a nie 25 kg!!! sama tak mowi w tym wywiadzie. no bo to jest roznica nie? poza tym pocieszajce jest to jak wygladala;-))) jak sie kazda za siebie wezmie i upiekszy to bedzie laska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinkaa
ja kiedys widzialam jej zdjecie z czasow szkolnych. i miala spora nadwage! ale miala szczescie ze pozostal jej duzy biust po schudnieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
ale wycignięty jakis lezy jej na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
JOANNA BRODZIK 15:35 Samantaaa WIELKA DAMA SIE Z NIEJ ZROBIŁA TERAZ JEST W TVP 2 DUZE DZIECI,SIEDZI JAK NA TRONIE,WOGLE OSTATNIO JEST SZUM WOKÓŁ NIEJ TO MA GRYMASY NA TWARZY JAK WIELKA DAMA.ZAPOMNIAŁA CHYBA JAK NIEDAWNO PROWADZIŁA NA POLSACIE PROGRAM KULINARNY, LUDZIOM KASA BIJE NA ŁEB I TYLE 15:36 walduuuś ale ładna jest! śliczna! 15:37 kiikunia a ja ją bardzo lubię "Są chwile, w których się anioł schyla i do serca szepce, że szczęście blisko" 1.09.2007 już nastąpi niedługo.... 15:38 Samantaaa NIE ZARTUJ WOGLE NIE JEST ŁADNA SĄ ŁĄDNIEJSZE POZATYM OWSZEM PODOBAŁA MI SIE JEJ ROLA W KASI I TOMKU ,BYŁA NATURALNA FAJNA A W TEJ MAGDZIE M JEST SZTUCZNA JAK TYKA ,ZLE GRA TA ROLE 15:39 walduuuś nie znasz sie, to fajna laska a ty jej po prostu zazdroscisz !! 15:41 kiikunia Chyba jest wiele gorszych aktorek i brzydszych, więc lepiej skup się na nich. Może w Magdzie M była trochę jak tyka, ale nie ma co robić igły z widły. 15:44 bner brodzik jest suuper 16:48 asasas jej gra aktorska jest taka ze moglaby grac w niemych filmach.to co ma mimike na magdzie m to jest szok.to trzepotanie rzesami .lo matko tragedia. 16:52 ParisHded ona jest łądna, ale czemu ma takie żółte włosy nikt jej niepowiedział ze w ciemnych cyzi jej naturlabych było jej duzo lepiej !!1 16:54 bezzębna_łachudra w tych włosach niezbyt ładnie wyglada, kiedyś, jak widziałam ja pierwszy raz w jakims serialu - chyba Graczykowie czy cos w tym stylu to się zachwyciłam nią w czarnych włosach jest przesliczna po prostu, w tych tylko ładna Ma się ten zwierzęcy magnetyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjja
taaaaaaa zebys jeszcze cale skopiowala to byloby si...tez zal ci dupsko sciska??zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fan
nie podoba mi sie ma bardzo brzydki nos wogole staro wyglada a jest mlodsza od bujakiewiczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najszczersza prawda
Joanna Brodzik w wieku 17-tu lat ważyła aż 75kg i pod okiem lekarza zrzucała nadawgę - sama o tym niejednokrotnie mówiła zrzuciła 25kg i może tego nie pamiętacie, ale ja pamiętsam początki jej kariery i gdy np. grała w Klanie była bardzo, ale to bardzo szczupła i wyglądała na jakieś 50kg (ma 170cm wzrostu), ale teraz wyraźnie przybrała na wadze i wygląda po prostu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
a macie jakies jej zdjecia z tamtego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och jejku
Joanna sie zmieniła bardzo moim zdaniem wcześniej jak grała w Kasi i Tomku była taka filigranowa a teraz jak ją oglądam w Magdzie M. to taka konkretne kobieta...Przytyło sie jej troche i jakby postarzała sie..Ale ogólnie niebrzydka kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
zdjecie hardcore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musyk
UWIELBIAM JA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×