Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tydydydydy

Z czego winikają kłotnie w związku, w którym jest miłość?? powiem wam.

Polecane posty

Gość tydydydydy

No więc doszłam do prostego. ba! banalnego wniosku, że w związkach, w których jest prawdziwa miłość pojawiają się kłótnie, bo... osoby w nim za bardzo się kochają. dlaczego? odpowiedź jest prosta. facet i kobieta, kochają się ponad wszystko. chcą by w ich związku było idealnie, tak jak ich miłość. a jak coś nie pójdzie po ich myśli, wynika kłotnia, bo chą by było bardziej idealnie. :D skomplikowana ta miłość prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydydydydy
pozdrawiam ixi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.. bardziej idealnie czyli tak jak to oni sami sobie wyobrażają, bez oglądania się na uczucia i potrzeby drugiej osoby, bez szacunku i tolerancji, zgody na kompromis dla dobra obojga, bez zastanowienia się co druga osoba może odczuwać i myśleć nie, to nie jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydydydydy
o czym ty piszesz?? nie napisałam, że nie ma uczucia, szacunku, potrzeb. owszem są i to na pierwszym planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja...........
kocham i jestem kochana i to tak mocno, ze az trudno innym osobom w to uwierzyc..\ Nie klocimy sie, bo o wszystkim rozmawiamy otwarcie i nie boimy sie mowic o tym OD RAZU :D WIEC, NIE ZGADZAM SIE ZE GDZIE JEST MILOSC TAM SA KLOTNIE!! I dodam, jestesmy po 30-tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
zwiazek nie jest idealny gdy jest milosc ale gdy jest tam duzo wiecej a miedzy innymi partnerstwo. gdy sie jest partnerami to nie ma klotni a co najwyzej sprzeczki....ale takie zdrowe, ktore prowadza do rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klotnie sa raczej wynikiem braku porozumienia lub niedojrzalosci niz milosci. My sie kochamy i nie klocimy. Czasem dopadnie mnie foch, ale umiem sie szybko doprowadzic do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rozumiem, o co Ci chodzi... podobno gdzie jest duże uczucie, tam są i duże spory, bo temperatura uczuć na to wpływa, bo nic co ma związek z drugą osobą nie jest Ci obojętne itd. To jedno A drugie co pisała mężatka szczęśliwa od iluś lat: zero gderliwości i zołzowatości - dla większości to za trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×