Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość msxel

Różnica wzrostu

Polecane posty

Gość msxel

Witam ! Zastanawiam sie nad jednym. Czy tak bardzo sie rzuca w oczy jak chlopak jest bardzo wysoki a dziewczyna przy nim niska. Moja dziewczyna jest nizsza ode mnie o 25 cm. Czy olac sobie ten fakt czy nie., gdyz sprawa ta nurtuje mnie od dawna. Czuje sie czasem ze wszyscy na nas na ulicy patrza. Co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś kochał to by Cię nie nurtowało. Między mną a moim chłopakiem jest 30 cm różnicy, jesteśmy razem ponad 4 lata i jakoś nie wzbudzamy zainteresowania :-) Pozdrawiam i się nie przejmuj bo nie ma czym małe jest piękne pamiętaj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
gdy facet wyzszy to problemu nie ma bo akceptacja spoleczna jest. gdy facet nizszy to bywa problem z ludzmi co sie gapia.....ale tak na prawde to nie ma zadnego ...ALE TO ZADNEGO ZNACZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ja mam 160, facet z ktorym bylam 191 i problemu w tym nie widzialam:) byloby troche smieszne gdyby ten fakt decydowal o byciu w zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma
w takiej "kombinacji" żadnego ale to żadnego znaczenia, wygląda ślicznie i uroczo kochasz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty nie widze w tymn zadnego problemu.. moj Meżczyzna jest odemnie wiekszy ale o 26 cm i nie przeszkadza mi to.. lubie mu sie wieszac na szyji hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msxel
Kochaj ja oczywiście a moje pytanie stad tez sie wzielo ze mam wobec niej powazne zamiary i chce sie oswiadczyc tyle ze wolalbym zeby byla troszke wyzsza bo w mojej rodzinie nie ma takiej roznicy wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy mna a moim chlopakiem jest identyczna roznica wzrostu jak u ciebie.Nam to nie przeszkadza.Nawet jest baaardzo fajnie bo ja moge sie wieszac mu na szyi i moge sie zawsze schowac w jego ramionach i nie ma mnie widac;)A poza tym jak stoje do niego plecami a on mnie przytula to smiesznie wyglada bo robie tak jakby za podporke hihi.Jestem mu akurat do brody i to tak wyglada ze on sie na mnie opiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroseksualna
ja mam 158cm a holender który sie mną interesuje ma 188cm. no ale to jest holender, a nie polak, bo z polakami to zawsze był ten problem... a na siebie byście od czasu do czasu spojrzeli chłopcy....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasfkjahf
Moj chłopak jest ode mnie o 4 cm niższy i nam to nie przeszkadza. Mam słodziaka-maleństwo i kocham go bardzo. Na poczatku zwiazku troche sie garbiłam przy wspolnych spracerach, ale teraz juz nawet nie zauważam róznicy wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 172 a moj facet 190
cm czyli prawie 18 cm, ale lubie obcasy i w sumie mam 180 wygodniej sie chodzi i caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ja mam 172 a moj facet 190 -> ja 160, a on mial 191...wiec roznica jeszcze wieksza, ale to nie jest klopotliwe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroseksualna
to jest zajebiste...30cm różnicy....mmmmm.... drobna delikatna kobieta - co nie znaczy ze słaba - i kawał chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
ja mam 168 , moj "kandydat" na faceta ;) 190 ... i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msxel
dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×