Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hooverfoniks

Moze pomozecie ROZSZYFROWAC FACETA???

Polecane posty

Gość hooverfoniks

Nie moge zrozumiec jego zachowania. Poznalismy sie na portalu randkowym, on pisal do mnie duzo maili, z ich tresci wnioskuje, ze to inteligentny facet. Ja na poczatku odpisywalam dosyc lakonicznie. Od razu zaprosil mnie na randke, nie wiedzac jak wygladam. Po miesiacu pogadalismy na gg, dalam mu swoj nr tel i wyslalam zdj. Zdziwil sie ze jestem az tak atrakcyjna kobieta, spodziewal sie maszkarady, skoro nie dalam fotki na tym portalu. Zadzwonil 2x gadalismy dosyc dlugo, ma szalenie seksowny glos:) Wszystko bylo ok, az zaczal "milknac", smsow nie przysyla w ogole(przedtem pisal i 20 dziennie), co prawda codziennie napisze maila, ale krotkiego raczej. O spotkaniu nic juz nie gada. Nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie po prostu
dokladniej się przyklądnął twoim zdjęciom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola manola
a jestes atrakcyjna kobietą>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
stwierdzil ze nie pasujecie do siebie. powinien to powiedziec, ale z jakigos powodu mu przez gardlo nie przeszlo. Mozliwe takze, ze chcial tylko seksu i po spotkanu stwierdzil , ze nie chce cie ranic. ten seks jest bardzo prawdopodobny bo ja np od reki sobie odpuszczam gdy ktos gada zdawkowo...o czym wtedy z nim rozmawiac ? ale gdybym chcial seksu to moglo by mi nie pzreszkadzac i wtedy bym probowal dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
problem w tym, ze w ogole sie nie spotkalismy! tak jestem atrakcyjna, nie narzekam na brak zainteresowania, jestem sama bo jestem wybredna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
dodam, ze raz jak juz zobaczyl foty umowilismy sie na randke, ktora odwolalam potem znow on odwolala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
mialo byc "odwolal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
no to znalazl po drodze inna i nie chce dwoch zwiazkow. Zostancie przyjaciolmi i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola manola
i jako wybredna osoba uwazasz, ze serwisy randkowe to najlepsze miejsce do nawiązywania kontaktów towarzyskich.....!?, i jeszcze tak szybciutko podajesz swoje namiary, typu nr telefonu, mail, i wysyłasz zdjęcie, no cóz, niezbadane sa sciezki myslenia poniektórych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
a gdzie mam szukac? na dyskotekach? sory, ale to konkretny facet byl tez mi sie wydaje ze moze inna poznal:O ale czemu mi tego nie powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
byc moze wkrotce nawet mejle przestanie pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zapytaj go o to wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
moze i przestanie tylko czemu cholera no? tyle zabiegal o to spotkanie a teraz cisza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
nie chce sie go pytac na razie, bo "udaje" ze mi na tym nie zalezy, nie pisze do niego, nie dzwoni, nie puszczam strzalek, tylko czekam:O nie chce zeby mnie bral za desperatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
bo to facet.....wielu z nich preferuje taktyke stopniowego wycofywania sie bez powodu i denerwowania nas tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
fakt faktem jest zapracowany, bo prowadzi wlasna firme do tego jego hobby zabiera mu kupe czasu, ale zadzwonic by mogl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola manola
przepraszam bardzo?, a ile ty masz lat? Bo wydawało mi sie, ze rozmawiamy o związku kobiety i mężczyzny, a nie o gimnazjalistach. ale sloro ty jako jedyne miejsce gdzie mozn apoznac faceta uwazsz dyskoteke, lub potral randkowy to sama nie wiem. Moze ty juz jestes zdesperowan a, a nie wybredna? A on no cóz moze miec zone i trojke dzieci, a takie znajomosci traktowac hobbistycznie. No wiesz mały albumik ze zdjeciami kobitek, które na niego reflektuje i gotiowe sa z nim sie umowic. Czyli strzelony zatopiony, wiecej mu do szczescia nie potrzeba, on juz cie zdobył, albo zonka bardziej pilnuje, albo wyjechał z rodzina na wakacje. Co tu rozszyfrowywac? A wysyłąc swoje namiary i zdjecie osobie nieznajomej jest bardzo nieroztropnie, dziwie ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
hooverfoniks ----> znam ten bol, znam te sytuacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
zaczal do mnie pisac od lipca a moj nr tel dalam mu jakies 2 tyg temu, ostatniego maila napisal dzis rano ale na poczatku jak mu dalam ten nr to mielismy sie spotkac "jak najszybciej"-tak powiedzial, a od 2 ch tyg stoimy w martwym punkcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
Od razu zaprosil mnie na randke, nie wiedzac jak wygladam.----> ale to mnie dziwi, w koncu facet to wzrokowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
lola manola jesli uwazasz ze znajomosci zawarte na serwisie randkowym sa uwlaczajace to dziwie ci sie, to taki sam sposob poznania drugiej osoby jak kazdy inny. Poza tym mozna sobie wyrobic zdanie o drugiej osobie, czytajac co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
iwona mnie tez to zdziwilo, napisal ze "spodobalam" mu sie za to co napisalam w profilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
poza tym zalogowalam sie tam raczej dla "rozrywki", nie sadzilam, ze mozna poznactam kogos wartosciowego, dlatego poczatkowo go ignorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
powiem Ci tak, mam znajomosc internetowe na koncu, ale jeszcze nigdy nie umowil sie facet ze mna tylko na podstawie tego co pisze, zawsze pojawil sie moment w ktorym chcial zobaczyc zdjecie (zreszta to jest obustronne), bo nie idzie sie na spotkanie "z kotem w worku", nie marnuje sie czasu, dla kogos kto sie i tak by nigdy nie spodobal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
nie, nie ma zony los chcial ze mieszkamy kawek drogi od siebie i nasz wspolny znajomy powiedzial mi co nieco o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Iwona oczywiscie, ze on przed spotkanem poprosil o moja fotke, gdy ja zobaczyl to jeszcze bardziej nalegal na spotkanie, lecz ja odmowilam za pierwszym razem, bo mi cos wypadlo potem znow umowilismy sie na inny termin i on napisal ze nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
a ja szukam znajomych na internecie i umawiam sie z nimi bez zdjecia.....ale nie szukam drugiej polowki i moze w tym klopot. W kazdym razie nie chce to nie, co tu rozszyfrowywac ? trzeba isc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
umowilismy sie na inny termin i on napisal ze nie da rady----> moze po prostu stosuje taktyke, o ktorej juz wspomnialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
no tak nie bede sie wpraszac ani nic na nim wymuszac, tylko sadzilam, ze traktuje mnie powaznie; sam nawet napisal lokal w jakim mielismy sie spotkac, myslalam, ze milo spedzimy czas, bo o inteligentny facet i wspolne tematy do rozmow by byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
poczekaj cierpliwie, na razie pisze wiec i tak nie jest zle, zacelabym sie martwic dopiero jak zacznie milczec albo przerwy w wysylaniu mejli beda sie wydluzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×