Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lesslie

Dziwne wyrzuty sumienia... co myslicie?

Polecane posty

Gość Lesslie

Skracajac jak najbardziej - jestem z chlopakiem z ktorym planujemy wspolne zycie. Na razie oboje studiujemy, z tym, ze ja kierunek wrozacy gorzej na przyszłosc niz jego jesli chodzi o kasę(sztuka/sprawy biznesowe). On pochodzi z rodziny majętnej, ja z przecietnej. Jego rodzice chcą podarowac mu ziemie z rozpoczeta budowa domku jednorodzinnego. Bedzie po studiach pracował w firmie rodzinnej z ojcem i bratem, ktra przynosi im spore pieniadze. Moi rodzice nie maja zadnych mozliwosci zeby mi pomoc na taka skale, poza tym jestem ja i 2 mlodszego rodzenstwa. Itd itd itd.... Mysle, ze macie mniej wiecej pojecie o co mi chodzi...Czy zasdne sa moje wyrzuty sumienia? Czuje sie jak "pijawka":( Bardzo sie kochamy, nikt nie ma jak sądzę najmniejszego pojecia co czuję, a ja mam czasem wrazenie jakbym dawała ZA MALO...Wiem, dobrze,że sprawy materialne są daleko za uczuciem,ale jednak...:O mieliscie podobna sytuacje?jak sobie radzic z tymi dziwnymi uczuciami?

Czytaj ąc fora i wypowiedzi mężczyzn może dojdziesz do takiego wniosku jaki ci podam. W życiu nie ważne są pieniądze one są lub za chwilę ich nie ma, ważna jest miłość (wiem trochę staromodne), wierność, oddanie, zrozumienie, wsparcie w każdej sytuacji. Musiz z nim porozmaiwiać o tym że trochę dziwnie się czujesz , czy ci tego nie wypomni ? Wiesz mam kilka znajomych którzy byli w tamtych czasch normalni czyli na współczesne biedni, startowali od zera ale te powyżej wartości pozwoliły im nie tylko stworzyć udane małżenstwo aledorobić się majątku . Jedni duży dom, 3 dzieci, kamienica w centrum, 2 hurtownie, drudzy wielką firmę farmaceutyczną, inni współwłasciciele przychodni lekarskiej i prężnej firmy budowlanej. Znam też sytuację gdzie był duży majątek u obu ale nieodpowiednie postepowanie doprowadziło nie tylko do upadłosci ale i rozwodu. Życie pisze różne scenariusze , za pieniądze nie można kupić wielu rzeczy jak życia dłuższego, zdrowia (cięzka choroba - rak) czy miłości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować