Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek25Rws

Witam.za3miesiace sie zenie z moją ukochana - dziewica.I mam pytanie.Czy gdy bed

Polecane posty

przy cienkiej błonie - krwi zazwyczaj nie ma i nawet nie zauważycie jak ją przerwiecie, przy grubej jest trochę krwi, ale nie martw się nie leje się strumieniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice Romeczek Giertych
te motylek, a chcesz żeby ci skrzydełka przetrącić, albo czółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam, autorze - ona wcale nie musi krwawić. Najlepiej, żeby była maksymalnie podniecona i się nie bała. Podłóż jej pod pupę poduszkę, błona będzie bardziej napięta i łatwiej ją przerwiesz. Jeżeli będzie bardzo bolało, ona sama poprosi Cię, żebyś przestał. Jeśli pojawi się krew, lepiej, żebyście poczekali z następnym razem - niech się podgoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie sobie jaj
motylek ma rację, nie zawsze musi krwawić jest tylko jeden test na dziewictwo: kamień do szyi i do Wisły - jak wypłynie - nadaję się na żonę dla Polaka, prawdziwego polaka - dodajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie sobie jaj
motylek - nie mów tak na Romana, bo policja zarza do ciebie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice Romeczek Giertych
to prawda! a policja nie puka. policja ogląda Chucka Norissa. Policja wchodzi z półobrotu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
to nie prowokacja. i dziekuje za porady. ale jesli by krwawila to znaczy ze na ten dzien koniec? i mozna dopiero (jak juz napisano wyzej) za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kurwa, pierdolcie swoje zużyte szmaty, sprawdzajcie, czy wam syfa nie sprzedały i zazdrośćcie gościowi, co trafił na dziewicę. Zajebiście, kurwa, jazda na maksa.Marek - respect, ja tyle nie wytrzymałem. Moja dziewica była cudowna - dalej jesteśmy razem. Zasuwaj i do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie sobie jaj
poza tym na odgłos oficerek Romana, każde drzwi się same otwierają, a baby ściągają majtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
Dziekuje za normalne odpowiedzi. Udam sie teraz do parku gdzie bede ganiał wiewiórki i obnażał sie przed nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
pytam, bo nie wiem do tej pory obciągałem tylko mojemu chłopakowi Marianowi, który jest kasjerem w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nogi i do wisly
))))))))))):classic_cool:((((((((((((( pływa nie pływa -fifty fifty w polsce 3% dziewica -97% kurwa taka polska rzeczywistosc :O - iwszyscy razem refren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie bolało i sama powie \"nie\', to koniec. Jak zechce, to ewentualną krwią się nie przejmuj. Taka rada, może głupia, umyj się porządnie, żeby zakażenia nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie odpowiadam
jak zacznie krwawic, natychmiast wyciagaj fiuta i pod wrzątek z nim,,,,, a ptem zacznij się rozglądać za jakimiś pakułami, żeby jej tam napchać, bo to w końcu żywa rana, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeczek Giertych
02:08 Marek25Rws zadna prowokacja tylko jakies glupki sobie robią kawaly zamiast pomoc My nie pomozemy, musisz sobie sam z ta blona poradzic. Jeszcze do tego namawiasz juz i tak zdemoralizowanych uzyszkodnikow! :O Uprawianie czynow niezadnych wespol z uzyszkodnikami tego forum (nie tylko tego, nie tylko!) to grzech ciezki (hmmm a moze smiertelny nawet? musze sprawdzic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------------
więcej tu kretynów niż normalnych ludzi. Szkoda słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie odpowiadam
pytanie o te sprawy jest nienormalne.... i grzeszne... i straszne.... wstydź się synu Romek nie pytał tylko wtykał a tu ogre69 ciekawie się wypowiedział i ja mam dla neigo odpowiedż: jesteś szmatą, a nie facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie odpowiadam
słowo święte nie jebniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
no i kurwa po topiku, a już myślałem że się spuszczę............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
Nie podszywać sie pod podszywki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
jak nie, jak tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
ten ostatni wpis to nie moj dziekuje za rady tylko jeszcze jedno. wlasnie co z ta krwia? zwykle umycie wystarczy? dzikuje i pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25Rws
ciekawe, czy znowu bana dostanę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×