Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lajla20

Bardzo bardzo prosze! Pomozcie mi

Polecane posty

Moj problem polega na tym ze poklocilam sie z chlopakiem przez telefon poszlo u nas jak zwykle o glupote a dokladnie kto przyjedzie czy on czy ja dodam ze odleglosc jaka nas dzieli to godzina drogi pociagiem i godzina drogi samochodem on ma samochod ja nie oboje bedziemy pracowali w sobote i on chce zebym ja przyjechala pociagiem bo tak bedzie taniej a jemu to wyciaga z kieszeni jak jedzie samochodem i na paliwo ma swoja wymowke ze on pracuje 6 dni w tygodni a ja tylko dwa w tym sobota ale ja pracuje w barze gdzie pala papierosy ja jestem nie palaca i po 8 godzinach pracy tam czuje sie naprawde strasznie i jest mi pozniej nie dobrze (nie znosze dymu on do mnie ze jak ja nie przyjade to on tez nie przyjedzie to ja mu powiedzialam ze ma do tego swietne podejscie powiedzielismy sobie narazie i rozlaczylismy sie to juz nie pierwsza taka nasza klotnia Jak myslicie kto ma tutaj racje???? Bardzo prosze pomozcie mi!!! ja uwazam ze ja mam racje dodam ze wczesniej ja nie pracowalam to przyjezdzalam do niego przez dwa miesiace co tydzien a on przyjechal tylko dwa razy przez pierwsze miesiace chodzienia to tylko on po mnie przyjezdzal i nie narzekal ze pracuje nawet byl u mnie dwa razy Chodzimy ze soba rok Pomocy prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
yyy? juz to gdzies widzialam? dejavu? gdzie jeszcze sie natkne na ten topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia zrozumienia
spadać z tymi gówniarskimi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
Droga Lajlo! Nie dubluj tematow, a jesli to robisz, to sie nie dziw, ze ludzie sie denerwuja. Zalozylas topic jeszcze w innym miejscu, tam zdaje sie ktos Ci doradzil. Ponadto poczekaj, bo teraz jest noc, ludzie spia, a ci, co nie spia, ciezko juz jarza i nie licz na mega-inteligentne porady. Dobranoc! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp
dziewucho, nie jedz jak nie chcesz i olej sprawe wkurwiaja mnei takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej gosca
i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej gosca
ja sie sama olewam własnym moczem cytując przy tym Gombrowicza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam juz ten topik On dzwoni do mnie codziennie i mowi ze jemu zalezy ona ma jak zwykle swoja wyowke ze duzo pracuje i uwaza ze wszytsko sie nalezy dla niego Denerwuje mnie to ze dla niego wielkim probleme jest przyjechac po swoja dziewczyne Nie rozumiem go ja tez przyjde zmeczona po pracy Naprawde niue wiem o co jemu chodzi Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie po prostu stopniowo sie zmienia kiedys przyjezdzal po mnie po dwa razy w tygodniu nie palil teraz juz pali nawet nie jezdzil do swoich kolegow Zdazylo sie nawet tak ze ja przyjechalam do niego do domu w sobte i jak zadzwonilam i zapytalam gdzie on jest on powiedzial ze sobie piwko pije z kolegami Pozniej tluymaczyl sie ze sie spoznilysmy i ze mialysmy byc dwie godziny wczesniej i nie chcial siedziec sam wdomu (przyjecvhalam z jego siostra)Wogole na poczatku byl idealem mezczyzny z teraz on mowi ze mnie kocha zew mu azlezy ale nawet nie moze juz po mnie przyjechac i oczywiscie z tego co powiedzial on marnuje czas gdy musio mnie odwiezc do domu bo traci wtedy dwie godziny Prosze o wypowiedzi ciezko mi jest to wzytsko samej ocenic bo go kocham dlatego was prosze o pomoc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×