Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ana Laura

Bracia Cugowscy są super!

Polecane posty

I nie chodzi o muzyke jaka wykonuje, ale o to jacy sa prywatnie. Bylam na ich koncercie w Gdansku, po koncercie dawali autografy i robili sobie zdjecia ze wszystkimi chetnymi. Nikt nie odszedl zawiedziony, po prostu normalni, fajni chlopcy. Na zywo duzo bardziej przystojniejsi niz na wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się
na dodatek jeden z nich świetnie śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuk
mnie najbardziej w nich podoba sie lojalnosc w stosunku do matki, ktora ich ojciec zostawil po 20 latach dla jakiejs... staneli murem za matka, a ojca nie chca znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dod
co do poprzednika... chyba ci się cos pokićkało... a co co Braci...ja też wole misiowateko. Jest boski... a jego tatuś jeszcze lepszy (prywatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam tego czarnulka
grrrr:) mozna go schrupac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem,który mi się bardziej podoba,obydwoje mają w sobie coś niesamowitego,że chce sie na nich patrzeć i słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dod
no, jak Wojtuś miał długie włosy to był wporządku... ale teraz....od niego bije sexem.... mrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretna jest
ten czarny jest fajny :p ten drugi grubasek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni na scenie zachowuja sie jak demony sexu, ale sexowniejszy jest Wojtek, zdecydowanie. Ma cos takiego w spojrzeniu, ze az ciarki przechodza ... Po koncercie jakas laska proponowala mu spacer do kwatery, byla naprawde zalosna z tym swoim narzucaniem, ale jakbyscie widzialy Wojtka! Odmowil bardzo taktownie i zdecydowanie, wiec + mu za to! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupip
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×