Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bbbbbgggggg

Dobra kosmetyczka w Białymstoku

Polecane posty

Gość bbbbbgggggg

Znacie może jakąś dobrą kosmetyczkę w Białymstoku? Byłabym wdzięczna za jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbgggggg
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syjka30
cameleon czy cos takiego,to bedzie na malmeda albo zamenhofa ,sa tam zakłady bukmaherskie to naprzeciwko.moze znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbgggggg
syjka30--->dziękuję za info🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syjka30
hej.mam dokladne namiary na ta kosmetyczke,a wiec.Salon kosmetyczny Kameleon ul.białowny 4 lok.19.tel 085 7461674.najlepsza z kosmetyczek tam pracujacych jak dla mnie to Paulina ,a oto jej numer komorki 888827240.Zadzwon do niej i sie umow,napewno bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata
polecam: Gabinet Kosmetyczny ANNA ul. Sw. Rocha (DH WENUS) lok. 38 Bardzo sypmatyczna obsługa i niezwylke przystępna cena! Chodze tam to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neolubna
Popieram moją przedmówczynię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitani
a co sądzicie o salonie Rebeca? nie mogę się zdecydować-ten czy Kameleon. Umawiam się na depilację. Który salon polecacie? Który jest w tym dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Białego stoku odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bialystok/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Białego stoku, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaa89
Polecam kosmetyczki w Day Spa na ul. Bacieczki adresu dokładnie nie pamiętam ale jest to końcowy 20. Bylam tam w piątek na hennie i pedicure. Jestem mile zaskoczona ponieważ zaplacilam nie duzo a obsluga i warunki super. Najbardziej podobalo mi sie to ze do każdego rodzaju zabiegów jest oddzielny pokój. Naprawde polecam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę śmiało polecić gabinet-sensei na słonimskiej. Adresu dokładnie nie pamiętam ale salon mieści się obok przychodni w takim nowym bloku . Pani jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do kosmetyczki na warszawskiej nie pamietam, jak sie nazywa do Anety , jestem b.zadowolona kształt brwi wkacu mam dopasowany do swojej twarzy manicur hybrydowy robi rewelacja , i wkącu mam porządek na twarzy to jest na przeciwko pss wejsc w bramie..... a widze tutaj salony same siebie polecaja obciach cameleon ma nazwe kiedys były tam dobre kosmetyczki teraz beznadzieja!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam długo dobrej kosmetyczki,aż znajoma mi poleciła Bellize Studio Urody. Ciekawe wnętrze, miła obsługa, a co (jak dla mnie)najważniejsze bardzo czysto. Pod czas manicure Pani otwierała przy mnie narzędzia z opakowań hermetycznie zamknietych(szok-nie spotkałam się z tym wcześniej).Brwi też w końcu mam odpowiednio zrobione do swojej twarzy. Ostatnio dowiedziałam sie ze posiadają w swojej ofercie opalanie natryskowe.Co prawda nie miałam jeszcze okazji spróbować ale widziałam klientki tuż po opalaniu i wyglada to niesamowicie. Kolejnym zaskoczeniem było dla mnie brak zacieków na ich ciałach. Na pewno sama spróbuję. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia215
Popieram kosmetyczke na warszawskiej w bramie ma na imie Aneta , podejscie jej do klienta jest rewelacja .. a brwi masz racje super robi kształt , kazala mi najpierw zachodowac z trzy tygodnie bo powiedziala ze nic sie nei da zrobic inna to pewnie by zrobiła aby zrobic . Polecam ja osobiscie chociaz sama z polecenia poszlam i chodze do niej równiez na rózne zabiegi kazdy musi sie przekonac ja polecam jestem zadowolona bardzo z tej Kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z kosmetyczki w Day Spa, robilam manicure, kosmetyczka zrobiła mi piękny wzorek i można wypić pyszną kawe, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taaaaa
Nie mogę tego czytać! Przecież widać, że salony same się na wzajem polecają, 4 - salony na krzyż i więcej brak! ŻAŁOSNE! Internet ma służyć lojalnej komunikacji, a nie fałszywym opiniom samo-ogłaszających się salonów. Jak to jest możliwe, że dziewczyny chodzą do kosmetyczki i nie wiedzą jak się zwie ten salon do którego przychodzą raz na 3 - tyg! Tym bardziej jak robią sobie brwi i pedicure! Dziwne, że niewiedzą gdzie dokładnie ten salon sie znajduje. Proszę was nie róbcie siary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka32
Jak na moje oko, to w Białymstoku jest dużo salonów kosmetycznych ale brak 1 porządnego, dobrego salonu! Szukam już wiele lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam wcześniej wspominany juz salon na ul. Warszawskiej (na przeciwko marketu pss) Pani Anety Ostaszewskiej. Jak do tej pory nie miałam się do czego przyczepić jeśli chodzi o jej usługi (brwi, paznokcie, szczególnieoczyszczanie twarzy polecam). Ale najlepiej niech każdy sam spróbuje i oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G
Gabinet Goya na ul.Jurowieckiej. Niezawyżone ceny, kameralnie, czysto, przytulnie, szeroki wachlarz usług. Sama korzystam z masaży - rewelacja :) co ważne po zabiegu na ciało można wziąć prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jedną z najlepszych kosmetyczek w Białymstoku - Panią Renatkę Konopko. Chodzę do Niej już od kilku lat. Na przestrzeni tego czasu robiłam u Niej min. zabiegi oczyszczania twarzy, oczyszczania pleców i dekoltu, manicure, pedicure, mikrodermabrazję diamentową, mikrodermabrazję, regulację brwi i hennę, zabiegi nawilżające i odżywcze na twarz i ciało, masaż twarzy. Bardzo polecam Panią Renatę w zabiegu oczyszczania twarzy i nikt tak rewelacyjnie nie wypracowuje stóp w trakcie zabiegu pedicure. Sprawdziłam wiele wiele razy. Poziom usługi był i jest zawsze na najwyższym poziomie. Ceny też są świetne. Pozdrawiam. Podaję adres: "Alga" Studio Kosmetyczne Renata Konopko ul. Sobieskiego 11 lok. U1 15-078 Białystok woj. podlaskie tel. 85 743 22 45. Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizadesante
Ja korzystam tylko z usług gabinetu http://www.gabinetlula.pl/. Profesjonalna obsługa i oczywiście można się naprawdę tam zrelaksować. A poza tym w ofercie posiadają także zabiegi na całe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Malgorzaye Monko na os. Bialostoczek ,blok naprzeciwko kosciola przed biedronka tel.501 064 173, bardzo dobrze robi i jest niedroga.Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Cashmere przy ulicy Sybirakow . Sama korzystam z uslug tego salonu i jestem bardzo zadowolona.Dziewczyna tam pracujaca - wlascicielka przemila osoba bardzo dbajaca o czystosc . Pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Wam kosmetyczka? Nie lepiej skończyć sobie kosmetyke w jakiejś szkole policealnej i mieć za darmo henne, depilacje, zabiegi, mikrodermabrazje itp.? Ja uczę się w żaku, za darmo nauka, kosmetyki i jestem zadwolona! Za nic nie płacę a na dodatek wiele rzeczy jestem już w stanie zrobić sobie sama bez kosmetyczki :)) Teraz trwa rekrutacja, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja NIE POLECAM studio urody GOTIE. Niestety ja i moja koleżanka nie jesteśmy zadowolone - u niej fatalnie zrobione brwi, a u mnie paznokcie krzywo spiłowane i po dwóch dniach odpryski. Po za tym jest tam brudno, a Pani która robi paznokcie bardzo niemiła. Niestety dla nas to była męczarnia i więcej tam nie wrócimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_88
ja mogę polecić gabinet Piękna i Bestia :) jak sama nazwa wskazuje, można iść nawet ze swoim facetem, a same dobrze wiemy jak namiętnie podkradają nam kremy, odżywki itd... :D ja już mam tam program lojalnościowy i dostaję często darmowe zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_88
ja mogę polecić gabinet Piękna i Bestia :) jak sama nazwa wskazuje, można iść nawet ze swoim facetem, a same dobrze wiemy jak namiętnie podkradają nam kremy, odżywki itd... :D ja już mam tam program lojalnościowy i dostaję często darmowe zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 508
Gabinet Nice na Lipowej. Czysto, ładnie, miło i profesjonalnie - dziewczyna zna się na tym co robi, potrafi dobrze doradzić i ceny też przystępne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×