Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haidoku

Czy mozna sie tak szybko odkochać?

Polecane posty

Gość haidoku
Ja jej akurat wierzylem, ufalem, chociaz zawiodla mnie pare razy, ale mimo to... nadal jej ufałem! Nie wiem jak to mozliwe, bylem jej bardzo pewien, jej milosci... Mimo tych jej bledow i potkniec, nadal jej ufałem jak małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haidoku pewnie jesteś młodszy ode mnie, ale myślimy podobnie. Muszę Ci powiedzieć, że po rozstaniu z moją eks miałem tak samo. Tzn. niby ze sobą już nie byliśmy, ale nie czułem, że straciłem ją na zawsze, ciągle miałem nadzieję, że to tylko taka przerwa i że wrócimy do siebie. Tym bardziej, że ona przy rozstaniu powiedziała mi, że potrzebuje czasu żeby przekonać się co do mnie czuje. No to dałem jej ten czas, a po 2 miesiącach widzę ją na mieście z innym. To był szok. Wtedy bolało jeszcze bardziej niż wtedy gdy się roztawaliśmy. A potem już tylko pustka i samotoność. Ale nie ma się co łamać, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haidoku
No ja dopiero bede obchodzil niedlugo 18 :-P Teraz czuje sie przygaszony, jak by juz jej nie bylo, jak debil patrze co chwila na komorke i sprawdzam czy przypadkiem do mnie nie napisala, dopk jej wczoraj nie zablokowalem czekalem na kazdy jej podpis, na kazde jej pojawienie sie na gg, chociaz od momentu jak sie ozstalismy zawsze jest na niedostepnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby takie są
tak to juz jest z babami ;p czasem mi sie wydaje ze baby mają w mózgu taki przełącznik : kocham/nie kocham :D facet czegos takiego nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×