Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Udało się:) Byłam dziś załatwić kamerzystę i nawet mi się udało:) Potem byłam po płyty, żeby zobaczyć jak zespół się prezentuje i niestety niemieli nic nowego tylko płytki z 2005, a repertuar się zmienił. Kurcze mam dylemat, bo jak do niedzieli nie wpłacimy zaliczki to przepadnie, a nie zapowiada się na znalezienie czegoś lepszego w naszym miasteczku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to może to była inna Zabka :) no u mnie tez nie ma zbytnio wyboru w niedziele idziemy zobaczyc i posluchac na żywo wiec moze z tym zespolem wypali, za kamerzysta sie jeszcze nie rozgladalismy... w sumie to na razie stoimy w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka!!! Obecnie mieszkam w Niemczech, ale pochodze i wesele robie w Strzelcach Opolskich. 30km od Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze tutaj są dziewczyny które mieszkaja w niemczech i anglii no i w polsce :) jem własnie kolacje, bo zgłodniałam. cos się ta imprezka nie kręci :) gdzie ten szampan za mnie co??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) jesli nie macie nic przeciwko to dołacze sie do waszego tematu miałam to zrobic wczesniej ale sesja i praktyki wiec na neta nie bardzo miałam czas :) ale wszystko da sie nadrobic Subuje 21 czerwca 2008 roku wiec za pare dni zaczne odliczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja do was dolaczam . Ja mieszkam w Niemczech ale pochodze z okolic Rybnika woj.slaskie i tez tak robie koscielny. Cafka zdrowko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie zrobilam mojego ulubionego drineczka - caipirinha. Mniam, mniam. Cafka.Twoje zdrowko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czipsik :) to 2 tygodnie po mnie ślubujesz :) napisz coś wiecej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona podziel sie przepisem na ten przepyszny trunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, gdy nie fakt, że jutro do pracy to wypiłabym tego szampana za twoje zdrowie:), ale widzę, że Zareczona już świętuje razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane ale sie rozpisalyscie:)jak tam wasz dzionek?moj spedzilam w pracy..moje ostatnie dni w Anglii..jeszcze tylko 10 dni hehe a nwet juz nie bo 9..zostalo:) coz cos sie musi skonczyc by sie potem cos nowego zaczelo:) Przez dlugi czas mie potem na forum nie bedzie...moze o mnie nie zapomnicie..wchodzcie czasami na bloga...ja mam wszystkie adresy..postaram sie byc w kontakcie...i zawsze jak bede miala okazje wejde na nasze forum:)pamietajcie o mnie oki:)duza buzka www.zapatrzona83.blog.interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlansie pije piwko z teqila mniam mniam twoje zdrowka ....w sumie nigdy nie pije ale teraz przyszedl mi smak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiatko ciesze sie razem z toba ze wracasz do polski :) ja jeszcze 14 dni i tez jade na urlop do Polski. I nie zapomnimy o Tobie nie martw sie :) dzis Opole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no co ja moge o sobie napisać został mi jeszcze tylko rok studiow i jeden egzamin :) jutrzejszy na który zamiast sie uczyć to siedze przed kompem ale kompletnie mi sie nie chce uczyć bo byłam dzis w salonie i ogladałam suknie i obraczki i tak sie rozmarzyłam ze to jeszcze tak duzo czasu :) czasami jestem jak dziecko :D a macie juz upatrzone jakieś sukienki bo ja juz mam i wlasnie intensywnie mysle czy by jej juz nie zamowic bo gratis do niej daja podroz poslubna ale czy to nie za wczesnie na rok przed slubem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za wczesnie ja tez bede miec sukienke prawie rok wczensiej i nic nie szkodzi na przeszkodzie. Bedziemy 3mac mocno kciuki za ciebie jutro. a PODROZ poslubna za zakup sukienki no no ciekawe jeszcze sie z tym nie spotkalam juz wkejalismy sukienki wiec musialabym przejsc kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowko Kobietki :D czipsik wydaje mi sie że za wczesnie, znaczy wiesz za rok mozesz miec całkiem inny gust, moze suknia Ci sie juz tak nie podobać, wpadnie Ci w oko inna i co? a wątpie ze jak kupisz ta suknie nie będziesz zerkać na inne ;) wiec dobrze przemyśl zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj mamy różne zdania i wymieniamy sie poglądami :) nie Rybnik? :P ja bede w przyszlym roku sie rozglądać i przymierzać, a teraz tylko oglądam :) Czipsik pokaż nam swoja suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sama nie wiem co mam zrobic :/ chociaz jak zobaczyłam ta sukienke na targach slubnych to odrazu pomyslałam ze bedzie moja chociaz przymierzłam juz wiele innych ale zadna nie zrobiła na mnie takiego wrazenia jak ta jedna a moze to przez to ze sie na nia tak bardzo napaliłam juz sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot problem ze nie mam jej fotki to jest rybka calkiem dopasowana ze wstawkami z czarnej koronki :D cale zycie mi sie marzyła sukienka slubna z elementami czarnego koloru :) wiem wiem jestem walnieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja zle sprecyzowalam tamta odpowiedz ja nie mam innego wyjscia i dlatego beda ja kupowac z rocznym wyprzedzeniem ,trudno jezeli cos innego mi sie spodoba ale jak znajac siebie wiem ze jak juz kupie nie bede ogladac sukienek no chyba ze wasze ale coz takie jest zycie chcialam z Polski to bede miec sukienke z Polski trudno a i tak sie ciesze tutaj nie ma zadnych ladnych . A na pewno kazda z nas ma inne zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam ze chyba troche nie typowe z czarnym kolorem, jak bedziesz miała linka to się pochwal :) ja tam wole tradycyjną biel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies niedawno widzialam wlasnie sukienke biala z czarnymi wstawkami nawet ladnie to wygladalo czy ktos powiedzial ze do slubu musi byc tylko BIALA SUKIENKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona jest biała ale na gorsecie ma tak wstawioną koronke no zreszta nie da sie opisac strasznie sie wacham :) bo jak ja sie na cos napale to tak musi byc a tak w ogóle to ja cala jestem nietypowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik tak jak napisała cafka, będzie kolekcja 2008 i wtedy możesz zmienić zdanie co do sukienki. Wpadnie Ci coś innego w oko i co zrobisz, a co do tej to może będzie tańsza w następnym roku w związku z wejściem nowej kolekcji:) No sama już nie wiem, co Ci doradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ty musisz podjac decyzje jezeli jestes pewna ze ja chcesz na 100%to zaryzykowalabym i bym ja kupila a jak ci sie spodoba inna no coz juz bedziesz miec i inne odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×