Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Niewyspana, rozleniwiona....ide do pracy. Milego dnia dziewczyny. Ja wracam dopiero o 19-stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. My tez wczoraj mielismy dzien jedzenia ....cos bez przerwy jedlismy ...a dzis dieta hehe. witaj Zabusia milo ze sie odezwalas ,dawno cie tu nie bylo. Witamy nowa kolezanke -moze cos wiecej o sobie opowiesz?? Ja juz na nogach,chyba mam dzis wolne ale nie wiem na 100% ale przydalo by mi sie bo jestem rozleniwiona . Tak wszystko dobrze. A u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Rybnik -Spóźnione życzenia ode mnie z okazji rocznicy 🌼 Zrzucanie kilgoramów - niestety mi też by się przydało chociaż ze 2 kg. Nie mam jednak silnej woli. Odkąd rzuciłam palenie nie umiem obyć się bez jedzenia:( Witam haboka - napisz coś o sobie Zabusia - dawno Cię nie było Po weekendzie wszytko u mnie dobrze. Byliśmy wpłacić zaliczkę za zespół.Odwieźliśmy mojego M. brata do Warszawy, biedaczek zaczyna pracę w wielkim mieście. W sobotę byliśmy nad jeziorkiem, pogoda nawet nam dopisała. Miłego dnia dziewczynki, ja uciekam się uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też planuję dzisiaj stukać, ale muszę niestety iśc do dziekanatu z podaniem o przeniesienie egzaminu. Pewnie postoję w ogonku, jak to do dziekanatu :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie !!! Dzieki :) Plany na dzisiaj zadne -leniuchowanie do momentu gotowania obiadku ,pozniej zakupy i nic wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz moje drugie wesele w tym roku a prawdopodobnie jeszcze dwa przed mna wiec troszecake mamy dosc ale co zrobic rodzininka duza i sie powieksza wciaz ale milo sie pobawic i mozna cos podpatrzec na swoje wesele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! ja właśnie wróciłam z egzaminu :-( poszedł mi fatalnie :-( na 50 pytań powtórzyło się tylko 4!!! a z tego co pisałam w czwartek dostałam 4 :-) normalnie się niespodziewałam!! rybnik - mówi się, że jaki pierwszy dzień nowego roku w związku taki cały rok :-) wzięłam sobie to do serca i z samego rana umówiłam sięz tym moim :-) zonqa - JA TEŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ!!!!! balleteyn - współczuję stania w dziekanacie - ja już to dzisiaj przerobiłam - ale przynajmniej klimę mają :-) bo u mnie dziś bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Gdzie sie wszystkie podziewacie? Ja jednak musialam isc na kilka godzin do pracy. A w domu czekalam dla mnie niespodzianka -maz kupil mi telefon z klampka:) milego wieczoru. Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę rybnik to fajną niespodziankę miałaś dzisiaj :-) ja od dzisiaj zaczynam przygotowanie do głodówki :-) za tydzień planuję już zacząć głodówkę!! dam wam znać jak mi idzie :-) nie wiem gdzie Wy się ostatnio podziewacie wszystkie?? takie tu wielogodzinne pustki!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Gosiaczek- trzymaj się na tej głodówce, ja też muszę zacząć jakąś dietę, ale może niekoniecznie tak drastycznie. Gratuluję zdanego egzaminu:) Rybnik-super masz męża, że robi Ci takie niespodzianki:) A gdzie podziewa się reszta ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc} hejkakohejka pisz do nas :-) dziękuję zabka - ale tego dzisiejszego to chyba nie zdałam :-( a głodówka to dopiero za tydzień teraz przygotowuję organizm :-) rybnik - a co robisz fajnego dziś wieczorkiem, że już nie wpadniesz do nas dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co tam u was ciekawego ?? ja juz po egzaminie teraz czekam na wyniki oby było do przodu :) a swoja droga to mam taki problemik bo chodzi o to ze moj ukochany ma brata i jego brat tez sie zeni w tym samym czasie co my ( chodzi o ten sam rok i beda dwa konkurencyjne sluby i strasznie sie tego boje wszyscy beda oceniac czyj slub był lepszy która z nas miała ładniejsza sukienke i której wesele było naj naj ... wiecie denerwuje sie tym i nie daj mi ta myśl spokojnie cieszyc sie slubem a jak gadam o tym z moim to on i tak twierdzi ze nasz slub bedzie lepszy ale wiecie faceci podchodza do tego inaczej :/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - nie przejmuj się porównianiami. Pamiętaj, że Twój musi być najlepszy i koniec. A ile ludzi tyle opinii, więc wszystkim i tak nie dogodzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cały czas sobie to powtarzam ale juz czuje sie obserwowana :/ i cos czuje ze jeszcze długo mi nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - nie przejmuj się takimi rzeczami bo nie warto!! Przecież to wasza rodzina - myślę, że nigdy nie usłyszysz od kogoś, że tamto wesele było lepsze!! A dla Was ono i tak będzie najwspanialsz i to sięprzecież liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkakohejka - to sporo masz już złatwione - to dobrze będziesz miała potem mniej na głowie :-) oj to smutno Ci tak samej w Polsce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny witam nowo przybyle :0 faktycznie pusto tu ostatnio cafka gdzie sie podziewasz jak po egzaminie?reszta dziewczyn napiszcie choc dwa slowa:) czy ktos wie co sie dzieje z nusia bo ostatnio tu wcale nie bywa :( ja ten weekend spedzilam z ukochanym zreszta widzimy sie codziennie :) ale to byl taki fajny i moj ostatni weekend wolny.dzis moj misio specjalnie dla mnie wzial sobie wolne bo pojechal ze mna do bydgoszczy autem abym nie musiala autpbusami i pociagami jechac bo mialam szkolenie.jutro moj pierwszy dzien w pracy:)zaczynam o 7.00. denerwuje sie troszeczke.chyba nie bede spala cala noc z nerwow. do jutra odezwe sie po pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkakohejka witaj posrod nas -milo ze do nas dolaczylas. No to troche sie porozjedzaliscie twoj w Niemczech a ty wIrlandi bedziesz ? No troche cos ruszylo do prodzu ale tak nie ma wszystkich dziewczyn. Nie wpadlam juz do was wczoraj bo ten wieczor spedzilam z moim mezem bez komputera he :) Gosiaczek -mam nadzieje ze jednak egzamin zdalas a jak nie to poprawisz nastepnym razem. czipsik-tobie rowniez zycze aby egzamin zdalas! A weselem sie nie martw -goscie napewno nie bed ena to patrzec wazne ze beda sie mogli bawic na waszych weselach a nie moc gadac ktore wesele bylo ladniejsze w tym to sie wogole nie martw. Ni ewiem gdzie sie podziewa reszta ekipy naszego forum.Zareczona tez nie wpadla.cafka juz tez dawno jej nie bylo.Dziewczyny odezwijcie sie. Glupolek -3mam kciuki w pierwszym dniu üpracy. Ja witam z poranna kawa i zaraz uciekam do pracy. Milego dnia wszytskim wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka :-) hmy już 10 :-) hejkakohejka bardzo poszę oto skrót o mnie :-) mam 21 lat mieszkam w Warszawie i studiuję pielęgniarstwo na Akademi Medycznej, ślub mój jest 5 lipca 2008 roku w dniu moich 22 urodzin! Z moim mężczyznom jesteśmy już 4 lata a zaręczyliśmy się na mojej studniówce 2 lata temu! z przygotowań to mamy załatwioną już salę, kościól, zespół, winietki, nauki przedmałżeńskie i tyle . rybnik - dzięki za wiarę - ale wyniki koło 15 będą a ja do tego czasu chyba umrę głupolek - trzymam kciuki za pierwszy dzionek. pewnie się niewyspałaś! Gdzie jest babitek, ineska, spacja, nusiaa, zaręczona, kasiątko?? Bo cafka to mówiła, że gdzieś wyjeżdza i jej nie będzie parę dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Jestem jestem. Gosiaczek - glodowka? tak radykalnie? Ty chcesz zniknac? ;) gratuluje Ci kochana egzaminu a drugim sie nie łam - o tym tez myslalas, ze slabiej Ci poszedl, wiec krakaniu mowimy wielkie nie! :) bedzie dobrze! Witaj Hejkahokejka :) a gdzie teraz mieszkasz? ile masz lat? (jesli moge :) ) Czipsik - wiem o cyzm mowisz, ja mam taka posraną rodzinę...w ogole mam niewielka rodzine, doslownie 2 wujkow z rodzinami i ciocie z rodzina - ot wszyscy. jeden z wujkow cale zycie sie \'sciga\' - kto ma lepszy samochod, kto byl na fajniejszych wakacjach, kto wiecej zarabia itd. na mnie jest obrazony od roku (dluga historia), wiec nie wiem nawet czy łaskawie przyjedzie na nasz slub, a jesli przyjedzie to bedzie porownywal z weselami swoich synow - na bank. ale ja..hmmm..jakby napisac, zeby nie bluzgac ;) leje na niego cieplym moczem. o! I Ty sie zupelnie nie powinnas przejmowac - jesli ktos bedzie sobie porownywal to niech sobie porownuje, dla Ciebie ten dzien jest jedyny i nieporownywalny - i tego sie trzymaj! Glupolek - milego pierwszego dnia :) Ja Hejkahokejka zyje w wawie, mieszkam z ukochanym, jestesmy razem 5 lat, od lutego zareczeni, mam 27 lat i pracuje w firmie robiacej strony internetowej jako project manager - od 4 lat. a w ogole jestem politologiem :D i chyba z tego nie skorzystam w zyciu :D slub bedzie 26 kwietnia w wawie. mamy sale, zespol, fotografa, samochod, krawcowa, wizazystke (krawcowa i wizazystka to spadek po slubie przyjaciolki - juz nie musialam szukac swoich :) ) i jestem w trakcie nauk do sakramentow - nie mam zadnego :) alleeeee mi sie dzis nie chce pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek- wielkie gratulacje:) glupolek - trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy Rybnik- ładna ta piosenka, zdecydowanie lepsza od \"cudownych rodziców mam\" Do czipsika- ja mam 25 lat, zaręczyliśmy się w listopadzie 2006, a jesteśmy ze sobą od 23 września 2005, mieszkam w Sierpcu koło Płocka i tu będzie ślub i wesele. Mamy załatwioną salę, zespół, księdza, kamerzystę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_
Czy ma ktoś może link kapeli Szafa Grająca?? porsze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem tu nowa:) mam naimię Magda:) mam 20 lat- za rok 09.08.2008 chcemy się pobrac- co prawda jeszcze nie mamy nic załatwione....:( ale wydaje mi się,że ze wszystkim nuie trzeba sie tak spieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Misia - masz rację nie ze wszystkim trzeba się śpieszyć ale 4 rzeczy są raczej pilne - sala zespół kamerzysta fotograf jak to załatwicie to będziecie mogli odetchnąć z ulgą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×