Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

moj narezcony jest teraz w wojsku.. za miesiac konczy- wtedy zajmiemy sie tym \"lataniem\" zespol- mam...sali nie... zreszta musze to jeswzcze przedyskutowac z Moim narzeczonym,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Wrocilam z pracy jestem padnieta :( u nas upal nie do wytrzymania. Jeszcze obiadek mnie dzis czeka ale dzis tylko frytki cacyki i kielbaska :) Maz jeszcze spi a ja weszlam zobaczyc co napisalyscie. M_I_S_I_A witaj posrod nas. Kilka slow o mnie .wiec mam 25 lata od 3 lat jestem mezatka (slub cywilny)pochodze z okolic Rybnika ale rowniez od 3 lat mieszkam w Niemczech.19 lipiec 2008 odbedzie sie w pOlsce nasz slub koscielny na dzien dzisiejszy mamy zalatwiona sale,fotografa ,wstepna rozmowe z ksiedzem kupione zaproszenia ,etykietki na wodke,ksiege gosci,tablice rejestracyjne. Reszte zalatwimy teraz w Polsc ejak bedziemy czyli za 12 dni aha i wstepna rozmowa z zespolem.To chyba wszystko. Aha gratuluje zdania egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane:)witam nowe forumowiczki:) kila slow o mnie:)mam na imie Kasia, mam 23 lata za maz wychodze 13/10/07 roku, moj narzeczony Lukasz mieszka niedaleko mojego miejsca zamieszkania, jest w tym samym wieku co ja, razem studiowalismy, jestesmy razem 3 lata z czego razem mieszkamy 1,5 roku :)z wyksztalcenia jestesmy administratorami krotko mowiac praca biurowa itp ale ciezko znalezc taka prace wiec przez ostatnie 1,5 roku bylismy w Anglii a teraz 25 czerwca wracamy do domu do Polski a co dalej to zobaczymy :)poki co dziewczyny jestem bez internetu i pisze tylko wtedy kiedy mam doste wiec wszystkiego naj naj naj sciskam was goraco:)zycze powodzenia i bede was odwiedzala na forum:)nie zapomnijcie o mnie...postarmy sie miec komputer i internet jak najszybciej:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja juz po pracy :) a jutro wielki dzien dla mnie rowne 6 lat ak jestes z moim miskiem i rok do naszego slubu.oj bedziemy jutro swetowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Kasiatko fajnie, że zajrzałaś chociaż na chwilę:) Glupolek - miłego świętowania, 6 lat to niezły wynik:) Wogóle gdzie się cafka podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) zdałam egzamin i musze sie tym pochwalić mam juz wakacje ale tylko dwa tygodnie :D bo potem wyjazd :) gosiaczek słuchaj ja też studiuje pielegniarstwo tylko w Opolu ale sie zdziwiłam ze Ty tez fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz czipsik ale zbieg okoliczności :-) a na którym roku jesteś?? ja niestety mam jeszcze dwa egzaminy :-( zabka - cafka to z tego co pamiętam miała jechać do swojego narzeczonego na parę dni :-) nie pamiętam czy napewno tam ale napewno gdzieś wyjechała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Lece na silownie od dawien dawna nie odwiedzana.Jak wroce to postaram sie cos nasktobac. Papapa. UPAL MNIE WYKANCZA! Jestem marudna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - jestem na 2 roku. został mi jeszcze egzamin z pediatrii i z języka :-) rosyjskiego zaręczona no koniecznie musisz nam coś napisać :-) siłownia w taki upał no podziwiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie oblałam pediatrie :/ fefefe zareczona pocwicz tez za mnie :) bo ja mam słomiany zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam na silownie. Zadzwonila kolezanka, ktora potrzebowala pilnie mojej pomocy, a potem jakos mi sie odechcialo. Ale wyladowalam na 25 minut na rolkach. Zawsze cos. Rolki mi dziecinstwo przypominaja (tel luz i swobode).No oczywiscie jak ktos potrafi jezdzic. Ja to tak troche. Pomagam sobie wymachiwaniem rak. A tak na powaznie to.... Mam 25 lat - Ojejku ale duzo. Od 2,5 lat jestem z mezczyzna, od 2,5 lat mieszkamy razem w Niemczech, od 6 miesiecy jestesmy malzenswem. Od miesiaca mamy nowe mieszkanko. Za rok planujemy slub koscielny i zaraz po nim dzidziusia. Studia skonczylam w Polsce, ale tu w Niemczech nie pracuje w swoim zawodzie. W turystyce lub hotelarswie. Szkoda, szkoda. Moja wina, bo nie chce mi sie ostro zabrac za nauke jezyka. Wesela: mamy juz sale, orkiestre, kosciol, fotografa, polowe pieniazkow nazbieranych, checi do zabawy, wybrana suknie, pogode tez zamowilam....chyby by bylo na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z Wami na dziś :-) Dzionek jakiś ciężki i wogóle za dużo emocji! Tak sobie dziewczyny myślę czy, któraś zna sklep z butami dla mężczyzn? Poszukuję wysokich butów(tzn. obcasu) coś podobnego jak buty do salsy :-) chodzi o to, że mój Misiu jest niby równy ze mną ale tak jakoś się garbi i na ślub chciałabym żeby \"trochę urósł mi tam to wcale nie przeszkadza ale po co cała rodzina zamiast uczestniczyć w ceremonii ma się zastanawiać czy on jest niższy czy nie? A u mnie dość możliwe :-) więc chcę nam tego zaoszczędzić! Czytałam, że pochwaliłyście się ile lat mają Wasi mężczyźni i tylko ja o tym zapomniałam. Mój Marcin ma 26 lat. pozdrawiam i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ja znow o tak wczesnej porze :) z filizanka kawy dzis znow do pracy ale pradopodobie jutro wolne :) Dzisiaj z Polski wylatuja Szwagierka z Cahantal i brat mojego meza wiec nie wiem czy w najblizszym czasie bede taka dostepna na forum,ale postaram sie kazdego dnia cos napisac.U nas prawdopodobnie ma byc od niedzieli ale to nigdy nic nie wiadomo. Wyspalam sie a za oknem pochmurnie. Kasiatko -fajnie ze sie odezwalas ,pewnie ze cie pamietamy i nie zapomnimy o Tobie. Glupolek -Gratulacje z okazji 6 rocznicy bycia razem 🌻 Zabka co tam u ciebie ? czipsik -gratuluje zdania egzaminu :D a oblana pediatra sie nie martw zdasz nastepnym razem. Gosiaczek -a stronek z butami zadnymi nie mam :( ale moze jak kiedys znajdeto wkleje. Milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!! Znowu wstalam i nie wiem o co chodzi- taka zaspana. Lece do pracy.Milego Dnia. Gratuluje zdanych egzaminow i trzymam kciuki za te jeszcze czekajace na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Właśnie wstałam, piję kawkę i jak pomyślę o nauce to mi słabo 😠. Jutro do pracy, więc muszę wykorzystać ostatnie chwile wolnego na naukę, zamiast na opalanie i leniuchowanie. A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O mnie parę słówek: Mam na imię Gośka, mam 23 lata, studiuję prawo w Lublinie. Tu poznałam swojego narzeczonego - ma na imię Tomek i 27 lat. Jesteśmy razem prawie 2i pół roku a 16.08.2008 r.odbędzie się nasz ślub.Uroczystośc będzie w Ostrowcu Św., z którego pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka lat 23 studiuje pedagogike specjalność doradztwo zawodowe w tym miesiacu mam zamiar sie obronic. swojego Lukasza poznalam juz w przedszkolu a co :) pozniej nasze drogi sie rozeszly i na nowo poznalismy w styczniu 2005 przez internet. Moje kochanie ma 24 latka. Slub bierzemy 14 czerwca w kobyłce pod Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! myslalam ze przez moja nieobecnosc bede miała teraz co czytac a tu tylko 2 strony ;) Rybnik gratuluje i wszystkiego dobrego!! też mi sie marzy telefon z klapką :) Czipsik dla Was ma być NAJpiękniejszy!! a opiniami sie nie przejmuj! Głupolek nawet nie mów, nie za fajnie mi poszło :( dobrze ze nie byłąm sama, bo bym sie tam chyba poryczała ;) Gosiaczku gratuluje!!!! witam nowe dziewczyny!! a co u mnie? rozglądalismy sie za obraczkami i mamy upatrzone w Aparcie klasyczne ale nie takie standardowe, jak bede miała fotke to wam prześle, przymierzaliśmy nawet :) wziełam sobie rozmiar mniejsza od pierścionka zareczynowego i ściagnac nie umialam ;) i wiecie co wam powiem, pytałam rowniez o tytanowe i sie bardzo zdziwiłam, ze najwieksze salony nie prowadza takich, jedna pani mi nawet powiedziała ale nie z Apartu ze miała klienta który złamał palec czy cos takiego i grozila mu amputacja bo tytan jest tak mocny ze nigdzie tego rozciąć nie umieli, nie wiem jak sie zakonczyłą ta historia ale chyba mi sie odechcialo tytanu :) więc beda tradycyjne z żółtego złota :) a tak poza tym 2 dni temu wypiłam sobie zimne piwko i mnie gardło teraz boli :( i sie kurowac musze. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od rana zajmuję się swoją bratanicą teraz poszła spać więc mam chwilkę!! Balleteyn - ogromnie dziękuję właśnie o coś takiego mi chodziło!!! 🌻 rybnik - fajnie, że rodzinka do Ciebie przyjeżdza - pewnie już sięstęskniłaś za nimi :-) Głupolek - ja życzę Ci kolejnych 66 lat ze swoim mężczyzną w pełni szczęścia!! A ja mojego przyszłego męża poznałam na dyskotece :-) a zapierałam się rękami i nogami żeby na nią nie iść - teraz jestem wdzięczna koleżance, że mnie wyciągnęła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zespołu to bylsimy posluchac i było fajnie ;) ale bedziemy ogladac jeszcze inna kasete z innym zespołem dla porownania... chyba zostałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam... Ja właśnie powinnam zglębiac prawo pracy a siedze tu. Cierpie od rana na paskudna przypadłośc tzw. szczawki czyli chyba zapalenie pęcherza... Ojej, nie cierpię tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn obraczki ładne, my bedziemy mieli Imię i datę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te obrączki ale trochę nie mój styl :-) a grawerkę oczywiście chcemy :-) ja wymyślam coś na obrączkę mojego męża a on na moją!oczywiście wszystko w tajemnicy przed drugą osobą!!! :-) jeszcze nie wiem co to dokładnie będzie ale napewno jakaś moja myśl :-) np. Na zawsze Twoja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn - fajne te obrączki, najbardziej podobają mi się te dwie od końca. cafka-przeraziłaś mnie z tym tytanem, a ja już byłam gotowa zmienić zdanie i zakupić tytanowe. Teraz chyba pozostanę przy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja nie chce tutaj straszyć, poprostu w kazdym sklepie do jakiego weszlismy specjalnie sie pytalam o tytanowe, ale byłam tylko w znanych salonach typu Apart, Schubert, to mowili ze nie prowadza no i wtedy sie tez pyatlam o sam tytan no i pani powiedziala ze jak sie zakupi rozmiar np.8 to juz sie nic z tym nie zrobi poprostu bedzie juz taki zawsze, ze ponoc jest bardzo trwały, dlatego ja szczerze powiedziawszy zostane przy normalnym złocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrączki z tytanu są bardzo trwałe i ładne - bynajmniej mi się podobają. niestety mojemu się nie podobają więc my też będziemy mieli obrączki z Apartu złote lub połączone złoto żółte z białym podoba nam się 6 wzorów ale konkretnej decyzji jeszcze nie podjeliśmy bo obrączki zamierzamy kupić jakoś zimą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×