Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zabusia -Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek duzo zdrowka,milosci,spelniania marzen ,pogody ducha,usmiechu na twarzy :) Ale mam dzisiaj zly humorek wszystko mnie denerwuje ,szwagierka dzwonila i co nie malo bym sie z nia poklocila.....nie wiem co sie dzieje ale to chyba przez to ze zaniedlugo do Polski i wszyscy mnie denerwuja. Wlasnie jedziemy na flohmarkt (gielda)a po poludniu idziemy na miasto na karuzele :) moze trocjhe humorek mi sie poprawi . Pozdrawiam was i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie z wami przywitac i zmykam na urodzinki gabrysi milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rybnik wielkie dzięki mam nadzieje że humorek Ci się poprawi jak zaszalejecie hihihi Ja niestety w tak piekną pogode muusze drukować prace mgr bo jutro musz ją oddać do dziekanatu BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn i Zonqa Wam tez serdecznie dziękuje za życzenia trzymajcie za mnie i mojego narzeczonaego kciuku 2 lipca bo mamy obrone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ważny egzamin 29, a ze względu na te perypetie zdrowotne dość cieżko mi się uczyć dlatego kciuki też się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia sto lat sto lat!!!! 🌻 wszystkiego dobrego i spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!! to Ty czerwcówka jestes tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio czerwcóka czekałam z urodzeniem aż ciepło bedzie :) dzieki za życzenia Belleteyn życze powrotu do pełni sił i zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Ja juz zarezerwowalam sale weselna na 05.07 2008 :) ale orkiesrty nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie troche mnie nie bylo, poszalalam sobie :) Gosiaczku, a jak Marcin sobie wymyslil Twoj romans? :D Glupolek - jak z Toba? Mam nadzieje, ze to nic powaznego.. Cafka - nie mam pojecia, kiedy kupimy obraczki - w sumie sie nie zastanawialam nad tym jeszcze Belleteyn - rany, mam nadzieje, ze juz wszystko w porzadku? Wspolczuje Ci kochana!! Zabusia - sto lat sto lat :) Niech Ci zycie blogo plynie, badz szczesliwa, kochana i zakochana :) Iza - no zdarza sie, ja tez czasem mam taki humor, że bez kija nie podchodź, bo zagryze ;) Przeeeejdzie Elfie - witaj, a w jakim miescie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzisiaj pierwsza jak nigdy ale to pewnie przez nerwy nie moge spac i chudne boze co bedzie za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Zonqa jesli stres spowodowany jest obroną to wierz mi bedzie wszystko dobrze!! :) ja wiem ze łatwo sie mówi, to samo przeszłam, ale napewno bedzie dobrze i obronisz się na łądna 5 :) a gdzie reszta dziewczyn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja dzisiaj wolne ale spalam az do 9 :) teraz pije kawe a za chwilke ide ze szwagrem na miasto tutaj do nas.a po poludniu z mezem jedziemy do aachen.Wczoraj juz wieczorem troche humor mi sie juz poprawil jest ok. Pogoda niestety pochmurnie. KOchane dziewczyny duzo zdrowka dla was i 3mam kciuki, Ja jeszcze 5 dni i do Polski hurraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik 🌻 a juz myslalam ze o nas zapomnialaś ;) fajnie ze mam towarzystwo do kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja po pierwszej porannej \'wichurze\' w pracy tez pije kawe z Wami :) Zonqa - podpisuje sie pod slowami Cafki - obrona pojdzie gladko i bez klopotu, wiem wieeeem - łatwo sie mowi - ja tez sie denerwowalam, a pozniej okazalo sie ze zupelnie bez przyczyny... Iza - \'az\' do 9 :) ja wstalam dzis wprawdzie do pracy, ale np wczoraj - kiedy wstawac nie musialam, obudzilam sie po 12 :D fakt faktem, spac poszlam nad ranem...ale i tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitek witaj w gronie pijących kawe :) u mnie tez pochmurno a tak chcialam sie opalać... Głupolek co u Ciebie jak sie czujesz?? Belleteyn mam nadzieje ze u Ciebie lepiej... zdrówka kobitki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis do pracy a 13 do 21 jeden tydzien chodze na 7 do 15 a drugi od 13 do 21. cafka pamietasz o mnie to takie mile ;) a co u mnie przez weekned odpoczywalam po tym zaslabnieciu w pracy ale juz lepiej jakis wirus panuje i to podobno wirusowe. ale badania sobie zrobie napewno tak i tak mialam zrobic. za dwa tygodnie wybieram sie znowu do kosmetyczki jak jak obiecyalam sobie raz na miesiac ja odwiedze :) cafka paznokcie zrobam zelowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Głupolek 🖐️ pamiętam pamietam :D dobrze ze lepiej u Ciebie! żelowe mówisz :) i jak Ci sie noszą? ja dalej wynikow nie mam z tamtej pracy ale mam inne koła ratunkowe bo trzeba coś robić! jest ciężko ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dobrze si czuje z pazurkami :) id sie szykowac do pracy dzis szybciej wychodze bo musze isc do kadr. do jutra dziewczyny. milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki25
ja juz jestem hiphiphurra - super sie masz , mi rowniez sie bardzo podoba ta data 08.08.2008r ale moj bpartner jest przeciwny!!!!!!! Dlatego tez slub mamy 04.10.2008r! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej !!!! Witam was po długiej nieobecności. Muszę się Wam pochwalić, że od dziś jestem magistrem:) Co tam u Was? Widzę, że dużo nie pisałyście, a myślałam, że rok będę czytać. Zabusia - spóźnone, ale szczere życzenia sto lat :) Belleteyn- tak mi przykro, że chorujesz. Jeszcze do tego musisz się uczyć, mam nadzieję, że Ci jednak przejdzie Gosiaczek - jak to Twój M. podejrzewa Cię o romans? Glupolek też chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Żabka!!!!!!! gratuluje 🌻 to co lampka wina na oblanie? szampan? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×