Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość Nelaaa
A i narazie mamy liste gosci i duzo bardzo wyszlo(jak dla mnie) ale to same bliskie osoby i co zrobic :) A teraz myslimy czy restauracja czy sala ja jestem za sala:) Znajoma z mojego miasteczka plyte mi ma przyslac z jej wesela i jak bedzie ok to kamerzyste tego samego bierzemy i trudno nie ma co wydziwiac ... Kolezanka obiecala ze postara sie o jakies plyty demo zespolow a jest az 3 hehe jak nic nam sie nie spodoba to bedziemy szukac po wiekszych miastach w kazdym razie jak bedzie ok to w 2 tyg jak bedziemy w Polsce powinnismy zamowic przynjmniej te podstawowe zeczy jak sala(restauracja) orkiestra kamerzysta. Fotografa raczej nie bedziemy szukam bo moj wujaszek zajmuje sie fotografia i calkiem niezle sie na tym zna ale czy wypada by jako gosc(bliska rodzina) zamiast sie bawic latal za nami z aparatem:/? a no i jak zdecydujemy sie na sale to kucharki... Dziewczyny czy kucharki tez powinnam teraz zaklepac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelaa ja mam kucharke zaklepaną już, ale na ciasta i tort, bo nie chcemy z restauracji, wiec wydaje mi sie ze juz czas, bo pozniej tez mozesz miec problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatnio rzadko tu bywam. Jestem w domu, a tu dostęp do netu to towar deficytowy ;) a poza tym odrabiam praktyki. Będę niedługo jechła zamówi autko na wesele - tą czajkę o którewj pisałam wczesniej :). Poza tym muszę kupi anonse i porozgląda się za fotografem. Pozdrawiam wszystkie narzeczone i mężatki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaa
Ja mam ale sama do siebie pisac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja zniknelam, mam klopoty z kolanem, juz jest lepiej, ale kilka ostatnich dni nie moglam w ogole chodzic :( Witaj Nelaaa :) mam tylko uwage apropo fotografa - my mamy znajomych, ktorzy zajmuja sie filmem, maja sprzet, umiejetnosci im nie brak, ale stwierdzilismy, ze ich film (z wesela) bylby nieobiektywny - tzn filmowaliby silą rzeczy pewnie glownie sobie znane osoby - a wszystkich nie znaja, no a po drugie wlasnie mielismy takie same obawy, jak Ty - ze oni powinni sie bawic, a nie biegac z kamera. wiec ja bym sie zastanowila nad Wujkiem fotografem.. Gosia - sukienka ladna, choc szczerze mowiac nie w moim stylu - nie ta figura :) Zareczona - ja czas mialam, tylko sil nie. jak noge zgielam - nie moglam rozprostowac, jak rozprostowalam - nie moglam zgiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)) ale mnie dlugo nie bylo ho ho ho.... ja jak mroweczka pracuje sobie nie mam czasu na nic.,...:) wykancza mnie ta pogoda od 3tyg pada...ciagle mi sie spac chce...i to mocno...ledwo funkcjonuje...podobno wekend ma byc swietny....mialam wyjechac w piatek nad jezioro to w pracy przywalili mi w sobote od rana badania-psychotesty na kierowce-podobno wg nowego prawa kazdy kto jezdzi w firmie musi to przejsc...paranoja:)pomalu bede nadrabiac zaleglosci w czytaniu waszych wypowiedzi pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
Witam Chcialabym dzielic sie z Wami poradami na temat jak zalatwiac wszystko przed ta wielka uroczystoscia!!!! Narazie jestem zielona!!! wstepna data slubu 5 lipca, lecz w innej parafii niz nasze, moj przyszly maz pochodzi z podlasia a slub chcemy miec w warszawie lecz w innym kosciele niz moja parafia. pomozcie od czego zaczac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfinus- ja też mam ślub 5 lipca!!! Przygotowania trzeba zacząc od znalezienia sali!!!to przede wszystkim!!!Jak już znajdziesz swoją wymarzoną to polecam rozejrzeć się za zespołem lub DJ w zależności kogo chcecie! Potem kościół a dalej to już fotograf i/lub kamerzysta i pomalutku resztę ale z resztą śpieszyć się już nie musisz - do ślubu niecały rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
Dzieki gosiaczek86 własnie najgorzej znalezc te sale, no ale jak juz pojdzie jedno to za nim cala reszta wiec szukam sali, chciałabym wziasc slub na mlocinach to taka dzielnica warszawy na samym poludniu przed lomiankami wiec mysle, ze za sala porozgladam sie gdizes w poblizu. A Ty masz juz zalatwiona sale?? jakie koszta teraz trzeba zakladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! delfinuś - ja po drugiej stronie wawy w Pruszkowie mam salę!Ja płacę 140 zł od osoby dorosłej i 70złod dziecka do 10 rż. W Twoich okolicach jest nawet chyba więcej sal niż po mojej stronie więc napewno się uda - bierz się za szukanie!!! Babitku - jak kolanko?? lepiej trochę??? witaj nusiaa -dawno Cię nie było!!!!mam nadzieję, że teraz będziesz zaglądać częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przezylam chwile grozy:) zadzwonili do mnie z lokalu i powiedzieli ze maja dwa wesela w moj termin bo sie pomylilo im hehe i ze ja mam se przesunac termin na inny:[[ ja zaklepalam go w styczniu tamci w maju...wiec ja mam pierszenstwo...bronilam terminu jak lwica zeby miec slub w moje imieniny:)i sie udalo....ale cieplo na zoladku mi sie zrobilo troche hehehe u nas dzis piekna pogoda:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaa! Co to za numeranci Cie tak denerwuja? Ja bym chyba spadla z krzesla jakbym otrzymala taka wiadomosc. Mysmy dlatego juz w marcu wplacili zaliczki i spisalismy umowy, zeby miec wszystko pewne. Chociaz ja tam i tak nie dam glowy za nich uciac. W styczniu musimy wplacic zaliczke fotografowi - http://www.monochromatic.art.pl/ Na sale juz mamy wplacanoa zaliczke 1000 zl - http://www.restauracja-renoma.pl/sala200oferta.htm Co tam u Was dziewczyny? Co takie zapracowane? Ja mialam dwa dni lenistwa. Jutro do prac.Ale ciesze sie, bo w domu mozna jobla dostac. Porzadek i obiad 2 godzinki a co z reszta dnia? Wyskoczylam dzsiaj do kolezanki na kawe. Ma malego 7 miesiecznego synka. Moj instynkt objawia sie bardzo silnie. Moja kumpela nawet zauwazyla, ze bardzo chce miec juz dziecko. A tu jeszcze trzeba bedzie poczekac do wesela. Milego popoludnia dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka zareczona:) i wszystkie inne:) a widzisz nikomu nie mozna ufac hehehe ja tez mam umowe podpisana ....ale tam zaliczki za sale sie nie placi...najwazniejsze ze wszytsko juz OK....ale mam nauczke ze trzeba do nich kontrolnie co pare miesiecy dzwonic:)) wczoraj bylam ogladac budowe na ktorej powstaje moje miszkanko:))i juz jest moje!!!...juz nie moge sie doczekac ja mi je przekaza....a tu do kwietnia jeszcze tyle czasu:(( ja dzis juz spakowana i przyszykowana na wyjazd nad jeziorko:)) jak jutro bedzie fajna pogoda to smigamy z moim michem:) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
Witam kochane!! Własnie dowiadywałam sie o wolne terminy w salach i powiem Wam, że mało jest takich miejsc gdize jeszcze sa wolne miejsca na lipiec 2008, po wstepnych ogledzinach internetowych jedziemy odwiedzic te miejsce: http://www.palacjablonna.pl, moze któras wie coś wiecej o tym miejscu? A jesli chodzi o orkiestre to mam info na temat: 1.zespoł 24h koszt zespołu 7-osobowego to ok 4500zł 2.drugi tydzień koncert na weselu to koszt 5500. 3.Zespół muzyczny maxim www.maxim.ovh.org Koszt wesela 2000zł Wesele+poprawiny 2700 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale tu pustki!!!??? :( Gosia sukienka ładna , ale nie w moim typie ;) Babitku mam nadzieje z Twoim kolanem coraz lepiej?? wracaj do zdrowia! Niusia powiem ze Ci \"fajne\" miałaś przeboje, ja bym chyba ze stołka spadła ;) ale wiem, ze rowniez bym nie odpuściła!! dlatego chcemy sie wybrać jeszcze w te wakacje i zobaczyc jak sala jest postrojona i wybadać sytuacje ;) Niusia mam pytanie odnośnie mieszkania, czy to jest mieszkanie deweloperskie? wiesz ja sie za bardzo nie znam, ale prosze napisz :) Zaręczona ładna sala i fotograf. witam Delfinus, ładny pałacyk :) a co do mnie? mamy już podpisana umowe z zespołem wiec jestem spokojna! z fotografem tez mamy sie spotkać. to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest mieszkanie budowane i sprzedawane przez developera....jak chcesz znac cafka jakies szczegoly poprostu pytaj postaram sie wszystko wyjasnic:) my kupilismy na nowobudowanym osiedlu w bydgoszczy:) ale mam mega stracha czy nie bedzie tak jak w calej polsce ze wybuduja sobie je za min moje pieniadze potem rozwiaza z nami umowe i znacznie podwyzsza cene za 1m2 i : \"albo bierzesz albo nie\":(( przykra sprawa by byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam z ciekawości Niusia :) bo my na poczatek jesteśmy zainteresowani Tbsami, wynajmowac nie chcemy, nie wiem jak sie nie uda z tym mieszkaniem to bedziemy zmuszeni coś wynajać, bo nie wyobrazam sobei po ślubie wracac do mnie do domu albo mojego M. domu, ale zobaczymy bo mieskzania oddaja pod koniec roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to byla istna walka o to mieszkanie....rezerwowalismy je z pazdzierniku i za m2 placimy o ok 1400zł mniej niz chca za mieszkania w tym bloku obecnie....do tego musielismy kupic miejsce parkingowe w garazu podziemnym no i wybralismy takie z calkiem spora piwnica... juz poprostu nie moge sie doczekac na to mieszkanie:) teraz mieszkamy w kawalerce- ok 30m2 tam bedziemy mieli 60m2 i w koncu kazdy kat dla siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Niusia oby wam wszystko poszło po myśli! wpis 5000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczyny Nusia - kope lat :) piekna przygoda z sala - dziekuje za takie ;) ale dobrze, ze wszystko dobrze. Witaj Delfinus, ja tez ogladalam palac w jablonnej - tez jestem z wawy :) w koncu zdecydowalismy sie na sale ostoja www.ostoja-imprezy.pl, wplacilismy juz zaliczke, placimy 160pln/os - tylko bez wodki i tortu, reszta w cenie - razem ze stolem wiejskim - nawiasem mowiac ta sala tez jest wlasnie przy jablonnej - na pograniczu wawy i jablonnej. w sali o kt piszesz nie bylam, wiec nie moge nic powiedziec, ale wiem, ze to dosc popularne miejsce na wesela, wiec powinno byc ok. za zespol placimy 2700 www.megido.waw.pl - ale bez poprawin, tylko za 10h wesela. Zareczona - fajny fotograf, ciekawe zdjecia. sala tez wyglada fajnie, duza chyba jest? na 200 osob? A na ile jest Twoje weselicho? Kolano? dzieki dziewczyny za troske...eh, kustykam jak starsza pani, ciezko mi sie chodzi, wczoraj chcialam isc do lekarza - nie ma mowy...strajkuja, nawet prywatnie trudno sie dostac :( wiec zobacze, jak sie bedzie sprawowalo kolano. najsmutniejsze, ze w przyszly piatek wyjezdzamy na kilka dni i chyba nie poszaleje na urlopie :( bede kustykac sobie spokojnie i ostroznie :( ale jestem pierdola! (strasznie jestem zla z tego powodu) Nusia, Cafka - powodzenia z mieszkaniami. My na razie mamy moje - 80m2, ale z 80 roku, chcemy je sprzedac i kupic wieksze, tzn metraz moze byc taki sam, ale wiecej pokoji, ale to wszystko dopiero po slubie, na spokojnie, poki co mieszkamy tu i absolutnie nie narzekam. chcielismy budowac dom, ale niestety koszty nas przerosly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek do wesela sie zagoi! :) i bedziesz jeszcze wywijać na swoim weselichu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Cafka :) do wesela...9 miesiecy...okropne uczucie - jak kaleka. Niby sie goi, z kazdym dniem chodzi mi sie lepiej, ale ciagle nie tak jak trzeba :( no i mam nadzieje, ze powywijam szybciej nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lepiej, żebys teraz przecierpiała swoje niż pozniej chociazby na weselu, lepiej sie teraz oszczedzac a pozniej szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno..dlatego sie oszczedzam, w sumie nawet nie mam wyjscia, noga sama mnie zmusza :) i dosc szybko sie goi, minelo kilka dni a jest duzo lepiej, moze do wyjazdu na urlop bedzie lepiej jeszcze. mielismy pochodzic po gorach - jedziemy na poludnie polski do \'tesciow\' :) ale pewnie nie pochodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe gdzie reszta dziewczyn?? rybnik i kasiątko nie maja teraz dostepu, ale inne dziewczyny? Głupolek ja wciąż czekam na zdjątko Twoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne dzieczyny pochlonely wakacje i odpoczynek, inne wir pracy :) ja jestem chyba po srodku - pracuje - umiarkowanie, jakos przez to kolano wyluzowalam, a i do wyjazdu jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Piszę z pracy!!!ale numer - sklep ciążowy mało luda, a to przecież samo centrum :-) My naszczęście mieszkaniem chociaż martwić się nie musimy bo będziemy mieszkać w naszym domku pod warszawą! Rodzicę będą na dole a my na górze!Zupełna autonomia - odzielnie mamy łazienkę kuchnię, salon, dwa pokoje i garderobę - 120m2. Chciałam zrobić odzielne wejście do domku dla nas(bo wejścei mamy wspólne)ale mój M nie chce - to nie robię! A propo tej sukienki -to się chyba w niej zakochałam. 1600zł kosztuje w Koninie ale w wawie mają sklep współpracujący to pójdę tam przymierzyć jak będzie dobra to jadę do Konina kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY JA PISZE DZIŚ JESZCZE Z CHYBIA ALE JUTRO PRZEPROWADZAMY SIE DO SOSNOWCA ZACZYNAMY STAŻ OD 1 SIERPNIA. W SPRAWACH ŚLUBU TO ZAPŁACIŁAM WRESZCIE ZA SALE I W PRZYSZŁYM TYG UMÓWIŁAM SIE Z DJ.SZUKAM TERAZ FAJNEGO NIEDROGIEGO KAMERZYSTY HMM NIE MOGE ZNALEŻĆ :( POZDRAWAIM WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×